Ředitel nemocnice: druhá vlna je HOAXŘídící pracovník nemocnice říká, že druhá vlna je HOAX a 90% Covid lůžek je prázdných.


Alex Jones rozebírá přiznání řídícího pracovníka nemocnice, že takzvaná "druhá vlna" čínského viru je úplný podvod, podobně jako zbytek pandemické hysterie.


Informátor z University of Pittsburgh Medical Center, který provozuje síť 35 nemocnic v západní Pensylvánii, popsal, jak byl poslední "příval" případů Covid přehnaný médii.


Během tohoto období podle něj počet hospitalizací vzrostl z 96 postelí na 600 postelí, kde byli pacienti přes noc sledování a nedošlo k žádnému úmrtí.


Média však budou hlásit, že došlo k 600% nárůstu počtu hospitalizací, aby se to zdálo hroznější a aby odůvodnil další uzamčení.


Například, pokud začnete s 5 pacienty a skončíte s 25, média řeknou, že došlo k 500% nárůstu případů - zní to hrůzostrašně, však?


Realita je však taková, že ze 600 hospitalizovaných pacientů nikdo neumřel. Takže další uzamčení by byla zbytečný a nestál za ekonomickou devastaci.

3,063 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše