Novinové titulky ukazují skutečnou tvář české mediální i-reality


Kellnerův/Křetínského BLESK z bulvární stáje Ringier píše o tom, jak se moderátor KRAUS veřejně naváží do Tejce, Škromacha, Haška a dalších „zemanovských“ politiků, kteří byli díky zradě a lsti nynějšího ministra vnitra za ČSSD Milana Chovance přistiženi při lži (kterou navrhl právě Chovanec!) ohledně proslulé povolební taškařice, tzv. LÁNSKÉ SCHŮZKY.

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/230199/moderator-kraus-kope-do-pucistu-tejc-je-usvedceny-lhar-mel-by-zmizet.html

Není příliš těžké si do těchto pánů kopnout, jak to učinil věčně nespokojený, ale věčně sponzorující, moderátor Kraus. Každý, kdo se nevyzná v naší mediální džungli, by mohl mít tendenci učinit to samé. Stačí si však dát dohromady 2 a 2, a obrázek vypadá zcela jinak.

V prvé řadě – není divu, že se Kraus pouští do zemanovského křídla ČSSD, když je teď na vymření. Premiérem se stane Bohuslav Sobotka, věrný ctitel kmotra Zdeňka Bakaly, ministerstva obsadí jeho lidé, a prezident Zeman je již rok v kuse NEPŘÍTELEM ČÍSLO 1 našich mediálních stájí i havlistických politiků.

Je dobré si připomenout, že moderátor Kraus před rokem během prezidentských voleb podporoval Karla Schwarzenberga. Toho si několikrát také pozval do svého pořadu, stejně jako Bohouše Sobotků (krátce po již zmíněné Lánské schůzce) a Andreje Babiše.

Andrej Babiš se s Krausem zná hned z několika různých akcí. Naposledy se plácali po zádech při křtu cd Karla Gotta.

http://www.nwoo.org/view.php?nazevclanku=illuminati-v-cr-3-cast-3-petr-kellner-a-jaroslav-bartak&cisloclanku=2014010112

A aby toho nebylo málo, Jan Kraus je také členem Janečkova protikorupčního fondu, který se politicky vydatně angažuje. Karel Janeček se ukázal jako jeden ze sponzorů KDÚ-ČSL během podzimních parlamentních voleb a spolu s Janem Krausem vystupuje na oficiální stránce lidovců jako jeden z mnoha „podporovatelů“.

Kraus tedy není zábavným moderátorem, ale dlouhodobě politicky angažovanou osobou, která říká jen to, co jí ladí do jejích not. O pravdě nebo hledání pravdy ani nemůže být řeč.

"Tejc by neměl tedy v ČT vysvětlovat pokud možno vůbec nic, stejně jako kolega lhář Hašek a kolega lhář Škromach. Jejich vysvětlením stejně nelze věřit, protože jim od jisté doby nelze věřit nic," napsal Jan Kraus.

Jestli tu ale je někdo, komu nelze věřit, pak je to právě Kraus. Ten, který neváhá profilovat s komerčním Rytmusem na obálce svého časopisu, ani přijmout za vydatný honorář angažmá v reklamách na Mattoni nebo na Českého slavíka, kde byla jeho show plná převleků jen sledem trapných scének.

Je smutné, že lidé věří takto poplatným osobám a nechápou pozadí. Protože jestli jim Kraus a spol. něco ukazují, není to skutečnost, ale právě jejich obnažené pozadí….

Jakub Sobek (J.S.)

#nejnovějšínovinovétitulkyopětukazujískutečnoutvářčeskémediálníireality

4 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše