Souboj zelených a oranžových melounů


V Plzeňském kraji je živo !

Protestuje se zde proti nově zvolenému hejtmanovi Šlajsovi, který je nechvalně proslulý minulostí v komunistické armádě.

Odpůrci toho krajského zastupitele a nyní hejtmana se sešli i na jednání zastupitelstva, ale i přes naléhavé žádosti a petice nebylo z požadavků sleveno. Média to komentují jako návrat komunismu k moci. Ale skutečně tomu tak je?

Tak nejprve – kdo protesty vůbec vede? Muž jménem Roman Černík. Člen Strany zelených a neúspěšný kandidát na hejtmana. Už jen to by nám mělo vysvětlit mnohé.

Dnešní atmosféra v zemi je asi taková, že kdykoliv se menšině něco nelíbí, zorganizuje protest, a poté za pomocí médií vytvoří dojem „nespravedlnosti“. Jak je to však doopravdy?

Hejtman Šlajs je členem ČSSD. Byl jím už mnoho let a za bývalého hejtmana (lánského zrádce) Milana Chovance působil jako vlivný náměstek. Zdá se, že to nikomu nevadilo.

ČSSD získala v krajských volbách 25% hlasů. KSČM, s níž je v koalici, získala 20% hlasů. To je takřka polovina všech obyvatel plzeňského kraje. Ne nadarmo nemohli ani všechny zbylé strany dohromady sestavit plnohodnotnou krajskou koalici !

Kolik oproti tomu získala například Strana zelených, jejíž kandidát protest už několik měsíců organizuje? Pouhá 2%. Kdyby to nebylo smutné, bylo by to až směšné.

Opět se tedy ukazuje známá pravda – mediální masáž ovlivňuje lidi. Legálně a demokraticky zvolení představitelé jsou po protestech několik mála jedinců označeni za „nelegitimní“ a je proti nim vedená kampaň.

Abyste mi nerozuměli špatně – ČSSD opravdu nemusím, a z pana Šlajse se mi dělá takřka špatně. I přesto však respektuji demokratické volby a neuchyluji se k podobným excesům a lžím, jaké používá zelená agenda.

Člověku hlavně vrtá hlavou, proč zeleným ten „komunistický politruk“, jak jej nazývají, vůbec vadí…? Vždyť právě Strana zelených je čistým ztělesněním neo-marxistické ideologie se vším všudy !

Zdá se tak, že nazeleno nabarvená rudá bojuje proti rudé, která zoranžověla. A to už je vážně k smíchu.

Jakub Sobek (J.S.)

#soubojzelenýchaoranžovýchmelounů

1 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše