Agent Pospíšil 009


Jiří Pospíšil vystoupil ze své mateřské ODS a nejspíš začne působit v řadách TOP 09.

Indicií k tomu může být hned několik:

Jiří Pospíšil má dlouhou dobu blízké vztahy s kmotrem Zdeňkem Bakalou (jak jsem ukazoval na svém iDnes blogu.

Jejich spojnicí je „agentka“ americké tajné rozvědky Meda Mládková, která je jakousi patronkou Pospíšila.

Na sjezdu ODS jsme viděli, že se Jiřímu nepovedl havlistický pokus přeměnit ODS v bakalovskou stranu. Bylo tedy nutné změnit působiště. TOP 09 jakožto hlavní Bakalovo struktura se zdá být více než dobrou volbou.

Je také zajímavé, že o Pospíšilovo změně strany nedávno prorokoval Bakalův novinář z bakalovského časopisu RESPEKT. Zdá se, že v rámci kmotrovské struktury vědí někteří lidé tuto zprávu již dopředu.

Zároveň se mi už v roce 2011 předseda plzeňské TOP 09 (Pospíšil patřil do plzeňské ODS) svěřil, že už dávno lákali Jiřího do své party, ale nechtěl zatím přestoupit. Tehdy jsem měl ještě o TOP 09 veliké ideály, které se s časem rozplynuly jako pára nad hrncem. Ukazuje se, že populistický kníže si vezme hlavního „komunisto-bijce“ a perverzního právníka Jiřího přímo do úzkého vedení strany. Mohl by tak TOP 09 vytáhnout preference, zvlášť na Plzeňsku.

Vždyť právě ve svém kraji při prezidentské volbě Jiří se svou chráněnkyní Medou koukal z bilboardů a radil lidem, aby volili KARLA.

Pospíšil tak konečně otevřeně ukáže, komu kromě regionálního kmotra Romana Jurečka celou dobu sloužil. Ti, kdo znají zákulisí policejně-justičního puče proti Nečasovi již jistě chápou, proč se TOP 09 tolik smála a proč se předtím Nečas svého „ministra spravedlnosti“ zbavil.

Inu, SKORO SVATÝ JIŘÍ je zase na koni (nebo na koníčku?) a můžeme se ještě „těšit“, co vyvede…

Autor: Jakub Sobek

#pospíšil #agentpospíšil #old

4 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše