Američtí voliči to Obamovi pěkně natřeli!


Jak nás informuje Charles Hurt z deníku The Washington Times, pokud se Obama zapotil při volbách v roce 2010, tak to co musel ustát minulé úterý v noci nemělo daleko od čarování s podsvětím, jak nám již ostatně několikrát za historii své politiky "prezident" Obama předvedl.

Ale co mohl očekávat? Je to ukázkový a zasloužený výsledek, špatně odvedené práce. Ale pozor! Amerika nyní vstupuje do historicky dvou velice nebezpečncných let své existence - nebo určitě nejnebezpečnějších od dob Velké hospodářské krize a v horším scénáři od dob občanské války Otců zakladatelů.

Voliči jasně a důrazně odmítají stranu, politiky a politiku prezidenta Obamy. Svoji politiku zkrátka postavili na pilíři nejhorší socialistické agendy srovnatelné snad jen s praktikami z časů Sovětských gulagů, kam také patří.

Jeho velké vize, o mocném govermentu vládnoucím nekontrolovatelně nad zoufalými ghetty, zkrátka vyčichly.

A ozvali se také tzv. "slabě-informovaní voliči", kteří byli lákáni k volebním urnám od roku 2008 na obludné lži a falešné sliby, že federální vláda vyřeší všechny jejich problémy.

Američtí voliči jsou stručně řečeno totálně vyřízení a vyždímáni do sucha. Nevěřte České televizi bagatelizování situace, která je více než vážná.

Dokonce ani hrozby a zoufalá obvinění v nekonečných řetězových e-mailech, či zázračný "Obamaphone" nedokázal motivovat tyto lidi dojít znovu k volebním urnám.

ZDROJ:

WARNING: America faces most dangerous two years since Civil War

WARNING: AMERICA FACES MOST DANGEROUS TWO YEARS SINCE CIVIL WAR

Jak se dalo čekat, celé se to soudruhovi Obolovi začíná sypat na hlavu. Účet je na stole a vrchní nervózně začíná klepat nohou. Je možná ale lepší ptát se, zda-li to nebyl rafinovaný záměr. Ekonomicky totálně zlikvidovat americkou a světovou ekonomiku a udělat z ní ekonomiku třetího světa, do kterého byla mezitím přesunuta veškerá výroba, ožebračit občany účtem za průšvihy soukromých bank, totálně rozbít celé zdravotnictví a vytvořit historicky největší dluh v historii lidstva, to nemůže být pouhá neschopnost. Můžeme klidně spekulovat o účelné taktice. Chce to rozhodně odvahu a rafinovanost tancovat na ostří nože. Byl si vědom Barrack Obama, že to celé půjde do kytek? Nebo snad moc dobře věděl, kam až to se svojí Wallstreet partou dotáhnou? A nebo měl snad jen utopickou vizi a očekával že jej národ bude následovat i když při tom bude rýt držkou v zemi? Každopádně Obamovi už to může být zakrátko lidově řečeno šumák. Vždyť už končí v úřadu a Nobelovu cenu už má dávno v kapse. Snad počítá s tím, že historii píšou vítězové a že ti samí vítězové o něm budou psát jako o skvělém prezidentovi. Nebo bude snad vzpomínán jako "nejslabší" prezident jak ho již označila mnohá média? Stihne napáchat ještě další hrůzy než předá úřad? Nevíme. Možná nás ale ještě američtí občané překvapí. Mezi lidmi to doslova vře, zásahy policie na Capitol Hillu proti demonstrantům nám připomínají u nás již brzy opět oslavovanou Národní třídu a mluví se otevřeně o tzv."Druhé občanské válce".

Američané byli již dávno mnohokrát varováni například dokumentaristou Aaronem Russo, či investigativním novinářeem Alexem Jonesem, kteří svými varováními doslova předpověděli budoucnost. Zkrátka kdo neví jak to bolí se spálit, ten se ještě nepoučil. Každopádně situace je již tak očividná, jako smrt skokem ze skály a američanům už dochází trpělivost.

Vládní vojenské jednotky, policie, Národní garda i Homeland Security se připravují na otevřenou pouliční válku vláda vs. občani. I s tím se počítalo. Občané, kterým se neúspěšně pokusili vzít zbraně, se po zuby ozbrojují zatímco policisté fasují místo modrých uniforem s plácačkou lehké kulomety jakoby se chystali na obležení Baghdádu. Policisté se svými novými tanky a vojenskými vozidly nejistě čekají kdy to vypukne a Barrack Obama zřejmě již smolí s Brzezinskym tiskové oznámení o vyhlášení Výjimečného stavu a oznámení platnosti Exekutivních rozkazů pramenících z protiústavního a totalitního zákona Patriot Act.

Zkrátka americká vláda v područí pověstně známých gangsterů to rozjíždy ve stylu Třetí říše a teď je jen otázkou jestli se ucho utrhne nebo zda-li se bude radši běhat se džbánem pro vodu.

AARON RUSSO (R.I.P.):

AMERICA: FROM FREEDOM TO FASCISM

ALEX JONES:

PODRAZ JMÉNEM OBAMA

FALL OF THE REPUBLIC

POLICE STATE 4

ZDROJ:

INFOWARS.COM

AUTOR PŘEKLADŮ A ČLÁNKU:

Pavel Krejčí VforVictory

#američtívoličitoobamovipěkněnatřeli

1 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše