Impeachment Obamy na spadnutí?Minulý týden republikáni ovládli senát. Dočká se od nich prezident Obama Impeachmentu?

Paul Joseph Watson shrnuje situaci kolem myšlenky možného odvolání prezidenta Obamy z úřadu. Mnoho republikánských uchazečů, jejichž strana to minulý týden natřela demokratům ve volbách, postavila svoji obhajobu na slibu voličům, že pokud budou zvoleni, navrhnou definitivní odvolání Obamy z Oválné pracovny.

Bude mít Amerika svého druhého Nixona? Splní úspěšní kandidáti své předvolební sliby spojené s ukončením činnosti Obamovy administrativy a useknou tak hlavu rybě, která jaksi zasmrádla a stále leží na talíři?

Jeden z nejmocnějších republikánů Tony Perkins, (prezident Rady pro rodinný výzkum) se velice zřetelně vyjádřil ve Washington watch radio show 29. října tohoto roku, že "Pokud republikáni získají Senát, není už potřeba řešit otázku Impeachmentu. Podívejte se, neustále jsme poslouchali, že to nemůžeme udělat protože to neprotlačíme přes Senát,...".

Senátor Ted Cruz, který postavil svoji reputaci na útocích proti hlavě státu, však zachází ještě dále a volá také po odvolání generálního prokurátora Erica Holdera. Odůvodnění se točí především kolem autorizace legalizace pobytu milionů imigrantů, kteří nezákonně vstoupili na půdu Spojených států. Nejen to však láme Obamovi vaz.

Benghazi, podpora teroristů v Sýrii, neautorizovaný útok na Libyi, vraždění američanů dronovými útoky a krom dalších důvodů také dalších 27 případů evidovaných demokratem Dennisem Kucinichem. Jak nás také upozornil, těchto 27 případů se shoduje s případy z celkového počtu 35 Bushových přestupků.

Pošlapávání ústavních a jiných zákonů samotnou hlavou státu, jak nám dokazují jednotlivé případy, se stává neblahým trendem politiky Bílého domy ať už v něm bydlí kdokoliv.

Záměr odvolat Obamu však koliduje s podporou republikánů Hillary Clintonové, kvůli jejím aspiracím na kandidáta do prezidentských voleb pro rok 2016, jelikož sama je spoluodpovědnou členkou jeho kabinetu, což by ji mohlo jako přednímu kandidátovi republikánské strany uškodit.

Analytici se shodují, že Impeachment Obamy je jediné co může zachránit Spojené státy před kolapsem, který jí hrozí každý den.

Fakt, že se nepovedlo odvolat ani jednoho z obou prezidentů, je smutnou nálepkou celkového stavu amerických věcí veřejných, který posouvá demokratické zřízení v USA do stavu banánové republiky. To že se tomu tak nestalo ani v případě Barracka Obamy, je důkazem že američtí politici myslí především na svá korýtka a na to aby u kormidla stál jejich kůň i za cenu, že se loď potopí i s nimi.

Je dobré si také připomenout, že to byla právě Obamova administrativa, která zbavila veškeré odpovědnosti celou předchozí administrativu prezidenta Bushe, který byl mimochodem shledán vinným u Mezinárodního soudního tribunálu pro válečné zločiny v Kuala-Lumpur za jeho falešně opodstatněnou invazi do Iráku proti vůli OSN, kterou odůvodnil falešnými důkazy o existenci zbraní hromadného ničení v držení Saddáma Husajna.

ZDROJ:

PrisonPlanetTV

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

Američtí voliči to Obamovi pěkně natřeli!

AUTOR ČLÁNKU A PŘEKLADU:

Pavel Krejčí VforVictory

#old #impeachmentobamynaspadnutí #impeachment #obama

1 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše