Premiér Sobotka na koberečku CFR


Autor: Jakub Sobek

Zatímco v Čechách doznívá 10 MINUT NENÁVISTI, nasměrovaných zcela orwellovsky proti prezidentu Zemanovi, ukazuje se jako zas a vždycky, že celá kampaň byla pouze zástěrkou pro něco jiného.

Plány Nového světového řádu fungují často na tom principu, že se mediálně zničí nepřítel právě v okamžiku, kdy vlastní pěšák vykonává kontroverzní úkol. Falešná revoluce 17.listopadu proti Zemanovi a celá šaráda s červenýma kartičkama měla zahnat pozornost od toho, co udělali naši zbylí státníci.

Plán „Červené revoluce“ byl vymyšlen několik měsíců dopředu. Včas muselo totiž začít tzv. „zahřívací kolo“ s čínským, vyznamenávacím a lánským skandálem.

25. výročí 17.listopadu bylo pokusem ZNIČIT PREZIDENTA ZEMANA POMOCÍ SYMBOLŮ. Významný svátek a ještě významnější výročí, spolu s celkovým rozdělením země a rusofobním zpravodajstvím České televize vytvořili ohnivou směs.

K tomu, aby plán zdárně vyšel, museli naši zbylí státníci odcestovat pryč, a nechat prezidenta Zemana samotného s dopředu připraveným rozvášněným davem. Nerušené prostředí = připravené podium této šarády.

V symbolický moment našeho státního výročí získával náš premiér v Kongresu USA potlesk za bustu Václava Havla, zatímco na našeho pro-ruského prezidenta byla házena vajíčka a zdvihána červená „STOP“. Cílem nového světového řádu bylo jako vždy ROZDĚLIT a poté vyvýšit zrádce (busta pro Havla) a potupit nepřítele (vajíčka pro Zemana).

Premiér Sobotka zasvětil v srdci amerického impéria sochu falešného zachránce českého národa a zradil při tom svého prezidenta a dávného soka z ČSSD. Červená karta pro Zemana byla pomstou Bohuslava Sobotky za „Haškův puč“, který se shodou okolností – stejně jako minulé kontroverze – odehrával „v Lánech“. Hovory a setkání z Lán jsou oblíbeným terčem novinářů.

Vždyť Sobotka byl odvěkým protivníkem pro-ruského Zemana, protože sám je poplatný americkému agentovi Zdeňku Bakalovi, stejně jako mnozí další v naší zemi. Náš stát je pouze hra na stole, kde probíhá souboj politických velikánů.

Za tuto havlistickou a proamerickou ZRADU proti Zemanovi byl premiér Sobotka slavnostně přijat do sídla Rady pro zahraniční Vztahy (CFR). Tato organizace, jak jistě mnozí z vás ví, je jakési stínové ministerstvo zahraničí Spojených států. Patří do něj lidé jako vedoucí politiky, státní tajemníci, ředitelé CIA, bankéři, právníci, profesoři a významné osobnosti z médií.

V CFR byl podle mediálních zpráv zpovídán na český vztah k Rusku a jistě došlo k dalším tématům, při nichž se předseda české vlády, stejně jako ostatní světové politici, získal „rady“ ohledně kroků, které má do budoucnosti učinit.

REVOLUCE PO 25 LETECH BYLA TEDY – STEJNĚ JAKO TA MINULÁ – DVOJÍ

Viditelně falešná, neboli skandující davy na ulicích, a skrytě pravdivá, neboli tajné dohody našich představitelů s americkými think-thanky Nového světového řádu.

-------------------------------------------------------

Sdílejte prosím naše články ze základní facebookové stránky pomocí připnutého příspěvku. Za každé sdílení Vám celá redakce INFOWARS.CZ předem děkuje!

Související články:

Otevřený dopis velvyslanci Schapirovi (USA)

Protiruská propaganda odhalena aneb Lež má krátké nohy

Zatahuje nás Západ do třetí světové války?

Jsou USA teroristickým státem?

Spojenectví USA a ISIL UPDATED

#old #premiérsobotkanakoberečkucfr #cfr #bohuslavsobotka

3 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše