Máme tu problém Fergusone!


Autor: Marcus Garvey

Vzhledem k tomu co se po celém světě v posledních letech postupně událo, můžeme s jistotou říci, že máme poslední možnost povstat od piva a začít jednat.

V Mexiko City se například sešlo 100.000 lidí a protestovalo za odstoupení tamní zkorumpované vlády. Dále tu máme samozřejmě aktuální dění ve Spojených státech, ale k tomu se dostaneme později. Jsou tu však daleko důležitější události pro nás, pro „evropany“. Jsme součástí „Evropské“ unie, která jak víme, vypsala sankce proti Rusku po „událostech“ na Ukrajině. „Západní svět“ nehodlá přijít o taktické výhody v případném „boji“ proti Rusku, který by však zřejmě trval pouhých 48 hodin a některé „elity“ bagatelizují případný jaderný konflikt. Teď opět zpět ke Spojeným státům. Pokud se podíváme z globálního pohledu na momentální situaci stavu občanských a lidských práv v USA, nacházíme až bizarně nesmyslná nařízení napříč státy jako zakázání sběru dešťové vody pod trestem odnětí svobody nebo pro změnu zákaz užívání pitné vody ve státě Ohio, jak nás dnes opakovaně informovalo vysílání rádia INFOWARS Alexe jonese. Mezitím co ve státě Missouri ve městě Ferguson pokračují již skoro měsíc dlouhé nepokoje, které se vyhrocují do nekontrolovatelného pokusu extremistických Afroameričanů o zviditelnění, následované střelbou. Zakuklení černoši stříleli na vozy hasičů, kteří se snažili uhasit hořící barikády a automobily. Dalo by se suše konstatovat, že tu „máme problém Houstone“ ehm... "Fergusone"!

Pouze čas ukáže, jak to bude v nejbližší době se světem. Další (obdobný) extremista sedí v Bílém domě, a ačkoliv kam šlápne, deset let tráva neroste, je stále považován orwellovsky zblbnutým obyvatelstvem „západního světa“ jako vzor boje za svobodu a demokracii. Jak bude jednat proti „rebelům“ z Fergusonu? Pošle drony? Vyhlásí výjimečný stav? Povolá národní garda? Bude se opět střílet do lidí jak to známe z historie amerických pouličních nepokojů? Začínám se opravdu obávat o budoucnost svojí osobní svobody jako nikdy předtím a vy byste měli také. Když si totiž připomeneme nedávnou návštěvu pana premiéra Sobotky v USA, kde na koberečku poklonkoval „lídr“ naší země despotům, připomnělo mi to události z období těsně před rokem 1968. Pamatujete na Dubčeka? Ten také nosil brýle! Nevím zkrátka co si o tom mám myslet. Nefabuluji, jen si snažím dát dvě a dvě dohromady a jak by řekl „V“ …. je něco shnilého ve státech… a pach hniloby se již šíří i naší zemí. Je už cítit. Jakoby byla všude kolem nás. Otázkou je – co teď? Co jako budeme dělat?

Díky za názory níže v diskusi pod článkem.

Channel Freedom TV

#old #mámetuproblémfergusone #ferguson

0 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše