EU jako trojský kůň?


Autor: Marcus Garvey

Pojďme se zamyslet, za jakým účelem byla vlastně EU organizována? Když pomineme takové nezáviděníhodné detaily jako historický původ Evropské unie a její založení samotným Hitlerem (Europäische Wirtschaftgemainschaft), ti starší či více informovaní si vzpomenou, že mělo jít o uskupení států, které budou spolu obchodně spolupracovat a mezi kterými nebudou nadále žádné.

Na začátku toho všeho si „budovatelé“ mysleli, že nám postupně krok po kroku podstrčí uskupení ala USA, ale USA není unií nýbrž federací – unií (superstát). Možná byl opomenut další detail (zřejmě si to „zakladatelé“neuvědomili), a to fakt, že Evropa jako kontinent nikdy nebyla jednotná a historie nám mnohokrát ukázala proč. Již od počátku civilizace, po celé Evropě mezi sebou národy bojovaly o moc a nadvládu nad ostatními státy. Na kontinentu, který má takovou válečnou historii jako je Evropa nelze jen tak přijít a říci "teď se všichni budeme mít rádi a budeme si pomáhat". NELZE!

Už jen pokud se podíváte do nedávné historie, těsně před vpádem jednotek nacistického Německa bylo o české zemi rozhodnuto lidmi, kteří se obávali divokého ekonomického a průmyslového vývoje Československa z hlediska konkurenceschopnosti. Je to známý a běžně omílaný fakt, že na počátku 2. sv. války jsme byli ekonomickou a průmyslovou velmocí v Evropě nevídanou.

To byl zřejmě jeden z mnoha důvodů, proč nás ve skutečnosti spojenci prodali. Dle mého soudu to by mohl být jeden z hlavních důvodů, proč jsme do EU neměli vůbec vstupovat. Opět naši „vůdcové“ svěřili a svěřují osud našeho státu do rukou těch, kteří nás už jednou zradili. Dále tu máme nesčetné války mezi Francii a Velkou Británii. Už od středověku se tyto dva národy nenávidí. Myslíte si, že se to změnilo? NE! Britové stále Francouze nemají rádi a obráceně. Jakmile se začne řešit kdo zaplatí ty obrovské dluhy, uvidíte jak najednou toto umělé přátelství vyprchá. Jistě jste si všimli, jak už se Německo cuká s tím, jak roste dluh EU. Pak je tu stát s neblahou historií - Německo. Německo je momentálně průmyslovou a mocenskou velmocí v EU, dalo by se říci; s čím nesouhlasí němečtí zástupci v EU, to neprojde. Já se ptám: jak je možné, že stát který "způsobil" světu tolik bolesti je teď v Evropě na výši a ovládá nyní celou západní Evropu? Je Evropská unie trojským koněm kryptofašistů? Objektivně: tam kde plán elit Třetí říše ztroskotal, plán elit EUSSSR značně pokročil. Jediný rozdíl je v tom, že nacistické Německo se stejného cíle snažilo dosáhnout pomocí válečného úsilí, kdežto dnešní (nikým nevolení) byrokraté EU jich dosahují konsenzem a úskokem. Co nejde prosadit dnes, půjde prosadit zítra.

Nebýt mezinárodních investic, Německo by bylo na úrovni států třetího světa, ale není tomu tak. Opět se ptám. Jak mohli ostatní státy, které bojovali proti nacistů toto dopustit? Smrdí to jako práce amerických "elit". Jako bychom slyšeli Antony C. Suttona ze záhrobí, jak nám připomíná skutečnou historii. Ano, Orwell by měl radost. Evropská unie je po spojených státech druhá nejvíce zadlužená entita na světě s druhým největším dluhem v historii lidstva (USA s přehledem vede). A banksteři pumpují a pumpují peníze, jen aby se nám "naše" unie nerozpadla. Garantuji Vám, že první stát, který se pokusí vystoupit z EU, bude začleněn na seznam států, do kterých USA pošle své "mírové jednotky", pro šíření "demokracie" poté, co se tam rozhoří „revoluce“. EU nám něco dává, něco bere, a brzy začne brát mnohem více. Nejdřív to začne penězi, pak přijdou na řadu práva. Suverenity jsme se už vzdali. Současná Lisabonská republika je de-facto kvazi-státem, který usiluje o status superstátu i přes nevůli občanů, kteří v ní žijí. Chová se jako Robin Hood, který však nepracuje pro lidi. Dává bohatým, zatímco posléze bude brát chudým. Celé euro-dotace jsou jeden obrovský podvod. Kdo měl kdy prospěch z EU dotací? Osobně nikoho neznám a ani neznám nikoho kdo by někoho znal. Víte sami, jak nemožné je dotace získat a jistě jste také slyšeli jaké podvody a úplatky se dějí kolem přidělování dotací. Dotace navíc boří přirozený trh a tržní ekonomiku. Tam kde je deset lokálních firem, které se o svůj tržní koláč prali už léta v rámci přirozeného vývoje, najednou mezi ně vkročí nadnárodní korporace, která ještě dostane od státu daňové prázdniny. Typickým příkladem je stavebnictví. No má to logiku? Má. Ale ta nehraje pro nás občany. Je EU pouhým nástrojem moci pro zákulisní elity a cestou jak vydělávat nehorázné „prachy“?! Soudím, že ano. Lidi proberte se! Evropě vládnou nikým nevolení lidé, kteří nejsou motivováni národními zájmy, ale zájmy korporací a zájmy osobními. Nastal čas se probudit a začít se bránit! Ale chytře, nechceme tu přeci „revoluci“, že? Všímáte si snad v poslední době, že stačí mít jiný názor na sankce proti Rusku a ejhle co se děje...

#old #eu #eujakotrojskýkůň

29 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše