Spojenectví USA a ISIL UPDATED

Aktualizace: 11. dub 2019


Strategie "Amerika pro 21.století" jaksi začíná pokulhávat. Americká armáda opakovaně "omylem" zásobuje armádu Islámského státu zbraněmi, Turecko omylem zasílá ISILU vlaky plné tanků, zbraní a další munice a ledabyle přihlíží ze vzdálených kopců jak ISIL obsazuje další města. Americké letectvo opět "omylem" shazuje bomby na Syrské cíle, Izrael se tváří jako by mu uletěly včely a přitom má nemocnice plné raněných bojovníků ISILu, Izraelské hotely hostí členy všech teroristických skupin, Saúdsko-arabský šejk z rodiny bin Ládinů princ Bandar otevřeně sponzoruje FSA, Al-Kaídu i ISIL zatímco americká zbraňová korporace Carlyle Group, kterou sám vlastní stále profituje z prodeje zbraní americké vládě.

Výpoveď bývalého vysokopostaveného člena Al-Káidy vnáší pořádek do udalostí na Blízkém východě. Nabeel Naim, jeden ze zakladatelů a bývalý vrchní velitel Al-Káidy, hovoří v arabské televizi Beirut-based pan-Arab TV station zcela otevřeně o Al-Káidě, o ISIL, ISIS, o válce v Afghánistánu a vzniku Al-Kajdy, o vůdcích těchto teroristických skupin, o roli USA a Izraele, ale také o roli Saudské Arábie, SAE, Kataru a konkrétních osob.

Zmiňuje se o birazních detailech jako například o faktu, že všichni zranění bojovníci ISIL se zotavují v nemocnicích v Tel Avivu, o financování, o vztazích mezi bojovníky a jejich napojení na Izraelské a americké tajné služby.

Důkazů o spolupráci je mnohem více. Zde například senátor Mc Cain dojednává podrobnosti spolupráce s vůdci Syrské Svobodné Armády (FSA), Al-Káidy a současným vůdcem Islámského státu a agentem mosadu v jedné osobě Al Baghdádím.

Když přihlédneme k dalším skutečnostem, které jsou již dnes sice málo známou historií, ale vnášejí další analogie do situace kolem Války s terorismem, získáváme velice zajímavý informační mix, který i povrchně informovanému člověku může velice napovědět o tom jak se věci ve skutečnosti mají.

Například vyjádření ex-poradce Bílého domu o mystifikaci "strašákem" Usámou bin Ládinem, kterého vždy před volbami s velkým úspěchem nechali zabít oba prezidenti Bush i Obama. S ochotou vypovídat před kongresem na osobní tiskové konferenci přiznal, že Usáma bin Ladin zemřel pár měsíců po jedenáctém září, že neměl s jedenáctým zářím vůbec nic společného, a že celá Obamova akce při které došlo k zabití teroristy č.1 bylo jen prachsprosté vrtění psem pro získání bodů před volbami do druhého prezidentského období. Fakt, že se rodina prezidenta Bushe velice dobře zná s Ládinem jen dokresluje povahu skutečné politiky Spojených států.

Stieve Piecznik také přiznává, že 9/11 byla skutečně práce Pentagonu a Mosadu. A potvrzuje tak vše co již dávno víme o jedenáctém září.

O jedenáctém září jsem již hovořil v projevu na Václavském náměstí, přepis mého proslovu najdete na stránkách www.nwoo.org.

Když to shrneme kolem a kolem, člověk i s omezenou inteligencí musí uznat, že je cosi shnilého v Bílém domě. Pokud v poslední době sledujete prapodivné události na Ukrajině i na Středním východě, musíte sami uznat, že to co nám říká mainstream nejen nedává smysl, ale že jde o sprosté vrtění psem americké vlády, která jedná pod rouškou beránka doslova ďábelský galimatyáš se životy a bohatstvím jiných národů.

Celou maškarádu dokreslují štvavé antikampaně proti kritikům Bílého domu - viz až bizarní útoky na ruského prezidenta Vladimíra Putina či v lokálním pojetí výboje americké ambasády na adresu českého prezidenta Miloše Zemana. Pražský majdan a neúspěšné víření válečných bubnů, vedené zločincem Karlem Schwarzenbergem a jeho fašistickou gerilou politických turistů a neúspěšných umělců, napojenou na všechny zločinecké kartely od Trilaterální komise, Bilderberg až po Římský klub, jsou jen smutnou tečkou za stavem české společnosti, která se nechá opít bodrým strýčekem s dýmkou a slovy o lásce a pravdě, kořeněné bombami, krví, podvody a lží.

ISIS - Israel Secret Inteligence Service

Co vy? Jak vy vnímáte současnou situaci? Patříte mezi zatvrzelé obránce zjevných zločinů, mezi lhostejné nihilisty nebo už se také na ten hnus nemůžete dívat?

Autor článku: Pavel Krejčí V for Victory

#old #spojenectvíusaaisilupdated #update

41 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše