Tak jsme si Nový světový řád nepředstavovali!Nový světový řád

Autor: Pavel Krejčí

Abbás, Merkelová, Schultz, Tusk, Hollande... včetně Sobotky, který nesmí nikde chybět. Všichni tam byli. Dokonce i Bibi, kterého nikdo nezval. Hollande zuřil, když se dozvěděl, že se Netanyahu, nedbaje jeho požadavku, zúčastní Pařížského pochodu.

Nepřítomný Obama mezitím svolávává ke globálnímu bezpečnostnímu summitu všechny rebely na kobereček do Washingtonu D.C. a chystá se nás oholit o naše práva ve jménu teroru, který sám pomáhá řídit a financovat. Jak absurdní. Je skutečně Západ na cestě k sebevraždě?

Myslíte, že to celé "francouzské dobrodružství" může mít něco společného s faktem, že Francois Hollande podnikl výlet do Moskvy za Vladimírem Putinem natruc Bílému domu i Brusselu a navzdor všem sankcím?

Nemá to něco společného náhodou i s faktem, že francouzská vláda vyvolala hlasování o uznání Palestinského státu, které skončilo úspěchem?

Připomínám si a ptám se, proč je zrovna Česká republika jako jediná z celé rodiny evropských států, zároveň jednou z 9 jediných zemí, které odmítly uznat Palestinský stát společně se Spojenými státy a Izraelem z celkových 188 hlasujících zemí? Být Sobotkou tak teď lezu kanálama.

Proč vlastně francouzský prezident Francois Hollande označil při svém projevu teroristy za illumináty? Citujeme: "Ti kteří spáchali tyto činy: tito teroristé, tito illumináti, tito fanatici, nemají nic společného s Islámským náboženstvím."

Nepřipomíná vám to náhodou v něčem tak trochu Fukušimský příběh Benjamina Fulforda?

Když se podívám do vytřeštěných očí tváří evropských politiků jdoucích v čele Pařížského průvodu, říkám si, jakobych slyšel otázku:

"Tak tohle je ten úžasný Nový světový řád co nám slibovali?"


Co se skrývá na GoPro kameře Pařížského teroristy Ameda Coulibaly? Člověk by čekal, že "islámský terorista z předměstí Paříže", bude střílet z nějakého "ákáčka" a jednat dost impulsivně. Tak kde vzal vzal proboha moderní českou osmapadesátku se sklopnou pažbou a gripem (rukovětí) Izraelské výroby, zbraň kterou tak milují agenti Mossadu? To však ještě nemusí nic znamenat. Avšak jakto že teroristé jednali jako praví profesionálové, vycvičení pro speciální operace? Proč Francouzská televize sestříhala videa z útoků v Paříži? Jaktože přesně tam kudy mají teroristé procházet, se nachází na každé střeše jeden tým kameramanů? Kde tak rychle vzali neprůstřelné vesty? Odkdy nosí francouzští novináři a běžní občané do ulic Paříže neprůstřelné vesty na procházky?? Byli snad informováni dopředu? Kam běželi tři záhadní policisté?

Proč si najednou všichni lidé myslí, že za vše můžou muslimové z evropských mešit, když byli útočníci z Kataru a bůhví odkud? Proč ta vlna Islamofobie? Proč ty trapné populistické Okamurovy poznámky s absurdními vysvětlivkami, že za vším stojí zlý arab? Proč čtu na zdi mých přátel, které jsem dříve považoval za inteligentní "uříznout těm sviním černejm hlavy a naházet na ně bomby"? Vždyť Amedy Coulibaly v životě do jediné mešity nepáchnul!

Proč si češi v diskusích připomínají pouze Mohamedovy karikatury, když byl přitom komiks Charlie plný satiry na téma krvelačných sionistů, která je přímo označovala za strůjce tzv. "islámského teroru"?

No kdybyste byli muslimové, nenaštvalo by vás to? Představte si, že jste zrovna utekli ze Sýrie před Mc Cainovy šílenci z FSA, nebo třebas z Iráku před bojovníky ISIS a jejich krvežíznivým vůdcem al-Baghdádím - agentem Mossadu v jedné osobě. Před lidmi, kteří vám vystříleli celou rodinu, a prchli jste před nimi například do Francie? Jak se teď asi budete cítit, když se dozvíte, že v ulicích evropských měst se začínají srocovat až statisícové davy k honům na muslimy? Že vás teď každý druhý bude považovat za teroristu před kterými jste uprchli? Co si asi pomyslíte, když davy hloupých Islamofobů, primitivů kteří zbla netuší co se kolem nich děje, emotivně reagujících na vzniklou situaci, s nemilosrdnými slovy nenávisti, hnáni zvířecími pudy, vám pochodují pod vašimi okny nebo dokonce vypalují vaše mešity?

Jak je možné, že ti praví teroristé s bůhvíjakou národností (nejen Katarskou), kteří byli již mnohokrát zatčeni si pohodlně cestují po světě a vraždí nevinné lidi, zatímco bohabojní muslimové, kteří se každý den modlí a provozují svůj stánek s kebabem se bojí o holé životy? No Albert Pike musí jistě na zednářských nebesích teď tančit radostí kozáčka!

Jak je možné, že tajné služby nic "neví", když nám náš kolega a investigativní novinář INFOWARS Mikael Thalen prozradil a prokázal, jak Kouachi Said, jeden ze střelců, který byl obviněn z Charlie Hebdo útoku, cestoval dříve do Jemenu kde se setkal na osobní schůzce s agentem CIA Anwarem al-Awlakim v roce 2011? Jaktože měli tito tzv. "teroristé" takové styky? Není to náhodou tak, že tajné služby moc dobře věděly co se bude dít? Není to náhodou tak, že v tom mají přímo prsty?

Zaháním chmury a těším se jedinou pozitivní myšlenkou, že oběti nepoložily svoje životy nadarmo. Zdá se, že se evropské elity konečně probouzejí z utopického sna jménem Nový světový řád. Možná, že si konečně uvědomili, že tohle je konečná hra!

A do toho všeho odporného dění se najednou vynořuje východní chapadlo Hydry generál Jacehňup v srdci Německa, kde se snaží přesvědčovat šokované Němce, že to tenkrát Sovětský svaz napadl chudáčky Hitlera a Banderu a že takové věci se již nesmí znovu opakovat! Naštěstí se sám ztrapnil a němci tak ukázali, že jsou již dávno vyléčeni z nacistických choutek a chlapečkovi ještě pěkně zatopili. Avšak češi, ti nejenže posílají nacistům vojenskou pomoc, oni se po nich dokonce opičí s Majdanem v centru naší Metropole. No absurdní! Ale ulička hanby byla parádní!

Teď se asi mnozí urazí. My češi jsme zkrátka vesměs pitomci a vykládáme si věci po svém ačkoliv tak vůbec nejsou a přesvědčujeme o tom pak své okolí. Všichni jsou náhle experti na mezinárodní politiku a od stolu dokáží jedním mávnutím ruky vysvětlit problém, kterému nerozumí ani sám Francouzský prezident. Není se čemu divit, když nám elity od politiků přes mediální m... (neřeknu to slovo nebojte), po herce a muzikanty, dávají špatný příklad.

Zatímco naše vláda otevřeně podporuje nacistický režim na Ukrajině a odmítá svobodný Palestinský stát, jako jediní uznáváme Kosovo aniž by k tomu naši měli diplomaté mandát, lezeme Westinghousu do p...ardon, velebíme ukrajinské šlapky zatímco dáváme červenou kartu vlastnímu prezidentovi, který pouze nazval věc pravými slovy. Našinec mi tak trochu připomíná hobity z pána prstenů. Pivo pod nos, plnej břuch, zásadně nečtu, ale všemu rozumím. A pokud chci něco vědět, pustím si "Českou" televizi. A když něčemu nerozumím a bojím se toho, tak na to budu nadávat. Naštěstí však jsme takoví idioti jako Švédská neonacistická mládež, ale i tak je na pováženou jak typický čecháček přemýšlí.


No ale není se čemu divit, nemůžeme být ve výsledku tak přísní vůči těmto zmanipulovaným jedincům po té strašlivé masírce zbytků mozků českým tiskem a tzv."českou" televizí. Vždyť jde také o oběti. Snad se nad sebou zamyslí až si přečtou tento článek, který píši především pro ně. Tak a teď mě zastřelte v redakci za to, že se vám stejně jako lidi z Charlie snažím otevřít oči, děkuji! No nebyl bych asi ani první ani poslední. Zařadil bych se halt do dlouhého seznamu obětí Nového světového řádu. Ale na nebesích bych byl asi hrdý. Být zabit pro stejnou věc jako JFK, JRK, MLK? To by byla pro mě největší pocta, kterou tímto skládám odvážným pracovníkům časopisu Charlie, kteří za pravdu položili život.

Je suis Charlie!

#JesuisCharlie

#jesuischarlie #nwo #novýsvětovýřád #koneciluzí #old #charliehebdo #newworldorder #Německo #Francie #Terorismus #Obama #CIA #ISIL #ISIS #Islámskýstát

41 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše