Trafika pro Obamu?


"Změna ve kterou můžeme věřit"

Věřit je jedna věc, ale realita může být hořká. Ten kdo slíbí zavření Guantanama, ukončení války v Afghánistánu, dělá pravý opak a pocukruje to zničením několika suverénních států Středního východu, těžko může získat novou vlnu důvěry a nadšení zklamané veřejnosti. Všichni si pamatujeme na slova plná naděje znějící tu z náměstí Berlína, tu z Pražského hradu, tu z televize a internetu. S hesly typu "YES WE CAN" nebo "CHANGE WE CAN BELIEVE IN" zůstaly v myslích obyvatel planety spíše opačné pocity. Každý tenkrát očekával mírumilovného diplomata, který bude pln snah o světový mír a ukončení ekonomické recese vládnoucí Spojeným státům i celému světu. Každý čekal Johna Fitzgeralda Kennedyho či Martina Luthera Kinga, ale dostal Nixona! I když někdo by dokonce namítl, že Obama je považován za nejhoršího prezidenta, jak tvrdí anketa.


Dokument z dílny amerických Infowars Alexe Jonese - "Podraz jménem Obama"

Podraz jménem Barack Obama je termín, který dnes již informovaný čtenář dobře zná. Obamovy přešlapy nemají v historii úřadu preizdenta Spojených států nejen co do počtu konkurenci. Daleko předstihl nejen Nixona, ale i Bushe mladšího. Stal se skutečným rekordmanem v překračování pravomocí prezidenta USA a v pošlapávání amerického ústavního práva. Nejen, že nesplnil sliby a očekávání občanů Spojených států, ale nad očekávání začal realizovat opatření, která naopak každého šokovala. Mezi další rekordy patří počty států se kterými USA válčí, stejně jako masivní výdaje do zbrojení. Roztrhání dohody START podepsané v Praze, rekordní navýšení dluhu USA až do výše nesplatitelnosti, válka v Libyi bez mandátu Kongresu, rozpoutání světové ekonomické války a s tím spojený rekordní zbrojní rozpočet v celých moderních dějinách... To vše s cílem vyvést maximum prostředků ven ze státní pokladny ve prospěch gigantů napojených na globální zločinecké struktury a naplňovat tak plán šílenců na Nový světový řád.

V Sýrii dovedl svět na pokraj třetí světové války, totéž platí v bledě-modrém o Ukrajině mimo jiné i díky bezprecedentnímu porušení Ženevských i Minských dohod, a nehodlá ani v současné době v dalších militantních pokusech přestat. Svoji geopolitickou hru rozšířil o třetí ohnisko možného globálního konfliktu v oblasti Jihočínského moře s Čínou, která drží pomyslnou ekonomickou spoušť nad cleým Západním světem. To nejhorší čeho se však dopustila jeho administrativa je výroba falešného nepřítele z páté kolony armády USA - ISIS, ve spolupráci s dalšími nekalými spojenci Izraelem, Saúdskou Arábií a Tureckem, pokračujíc tak v plánu převzatém po Bushově administrativě. Rekordně nízké ceny nákupů ropy od ISIS, prodané draze na světové burze mezinárodními korporacemi posilují jak Islámský stát, tak globální elity tahající za provázky, stejně tak jako neblaze přispívají k devastaci suverénních států Středního východu, jejichž trpící obyvatelstvo prchá před válkou na Západ. Mezi aktuální perličky patří například již schválená dohoda TTIP, otevřené financování armád Islámského státu nebo plán na rozšíření vojenské pomoci syrským islamistickým teroristům.


Dokument z dílny Alexe Jonese - Terror Storm 2006, s českými titulky.

Člověk s pověstí osmilháře nám chce nyní tvrdit, že je stále tou změnou, ve kterou můžeme věřit, aby zítra usednul do pohodlné trafiky boje za životní prostředí po vzoru Ala Gora, poté co opustí s ostudou Oválnou pracovnu; Barack Obama připravuje boj proti změnám klimatu, průmyslníci se chystají na soud. Nedivíme se, že chystají soudy, protože vytyčený cíl, jakým je snížit emise oxidu uhličitého (CO2) o 32 % do roku 2030, se z odborného hlediska jeví zcela nereálný. Kdo a za jakých podmínek určí, která továrna se zavře a která se naopak bude těšit přízni "vyvolených", případně zač? Možná, že zde jde o něco víc než o životní prostředí. Může se zdát, že do plánu je zapojen další skrytý cíl. A to nejen likvidace konkurence v průmyslovém businessu na základě nesplnitelnosti extrémně tvrdých, rádoby-ekologických norem, ale že jde i o další článek řetězu k zotročení lidstva Novým světovým řádem. S hrůzou však pozorujeme jaká další nelidská monstra se třesou na křeslo v Oválné pracovně, ale o těch již více v dalším novém článku...


#Obama #novýsvětovýřád #new #Novépříspěvky #old

6 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše