9/11: Kocourkov nebo Absurdistán?

Aktualizace: 2. bře 20209/11 ABSURDISTAN

Nemusíme po 14 letech opět rozebírat zda-li 11. září bylo nebo nebylo naplánováno. I malé děti dnes vědí, že 11. září byl podvod jako věž, nebo jak píše Hájek, dvě věže. Řeknu to natvrdo. Byl to inside job orchestrovaný Pentagonem, připravovaný dlouhá léta a to za jediným účelem. Aby mohlo přijít to, čeho jsme dnes svědky dnes a toho co má přijít.

ZDROJ:

INFOWARS.CZ: VÍME TOHO O 9/11 DOST

ČASOPIS ŠIFRA: LEŽ JAKO DVĚ VĚŽE

PROTIPROUD: Vědecké důkazy: Náhlý kolaps byl řízenou demolicí. Pohádce věří už jen 16% Američanů. Šest bodů, které nelze vyvrátit. Lež jako dvě věže po čtrnácti letech

Jako společnost bohužel řešíme pouze důsledky, nikoliv příčiny. Nelze to ani činit jinak. Než lidé pochopili, že 11. září je podvrh, vystřídali se v úřadu prezidenta USA dva prezidenti. Někteří to nepochopí ani na smrtelné posteli, ano, tak mocná je síla propagandy.

Všechna současná hlavní témata však s tématem 11. září úzce souvisí. Uprchlická krize, několik válek na Středním východě, mezi kterými jako časovaná bomba světového konfliktu tiká válka v Sýrii, občanská válka na Ukrajině a tak dále… 11. září odstartovalo totiž něco víc než jen novodobé koloniální snahy Angloamerického impéria a boj o zdroje. 11. září bylo prvním krokem v plánu skupiny šílenců na skutečné ovládnutí světa, kdy posledním krokem je zřízení totalitního světového státu. Věřte nevěřte.

ZDROJE:

GENERÁL WESLEY CLARK (2007): 7 ZEMÍ DO 5 LET

DOKUMENT: ALEX JONES - END GAME

DOKUMENT: ALEX JONES - NWO - PLÁN ŠÍLENCŮ

DOKUMENT: RING OF POWER

DOKUMENT: NEVIDITELNÉ IMPÉRIUM

INFOWARS.CZ: Rusko definitivně ve válce s USA?!

SLOBODNÝ VYSIELAČ: PAUL C. ROBERTS - ZAPOJENÍ USA DO DĚNÍ NA UKRAJINĚ

DER SPIEGEL: POLITICI Z NĚMECKA OZNAČILI USA ZA HLAVNÍHO VINÍKA MIGRAČNÍ KRIZE


Zklamanou naději jménem Barrack Obama ve kterou doufali nejen Američané, ale i celý svět, vystřídá brzy další figurka, kterou nejspíš pan Brzezinsky posadí do Oválné pracovny a pojede se dál ve stylu imperiální politiky Nového světového řádu. Co na tom, že byli aktéři útoku na Irák – Bush mladší a Tony Blair shledáni vinnými mezinárodním soudem pro válečné zločiny ze spáchání válečných zločinů a zločinů proti lidskosti? Kdo o tom ví? Kdo ví například o tom, že američtí senátoři včetně dvou z kandidátů na prezidenta žádají odtajnění 28 stránek zprávy oficiální vyšetřovací komise 11. září, které nechal Bush mladší utajit, a které dle zasvěcených přímo prokazují účast tajných služeb USA, vlád Saúdské Arábie a Izraele? Kdo o tom v téhle Bohem zapomenuté zemi ví?

ZDROJE:

RT.COM: BUSH/BLAIR GUILTY OF WAR CRIMES

GLOBAL RESEARCH: The Alleged Involvement of Saudi Arabia in 9/11: Bob Graham and the Missing 28 Pages of the 9/11 Joint Inquiry Report

Malaysia tribunal: Bush, Blair found guilty of war crimes

CNN: RAND PAUL TELLS US THE TRUTH "CIA FUNDED ISIS UNDER OBAMA ADMIN TO PROMOTE MORE WAR IN MIDDLE EAST"

Rand Paul: Declassify 9/11 report pages on Saudi Arabia

Americký tisk: Za útokem 11. září stojí spojenec USA Saúdská Arábie a přítel George Bushe

BUSTED!! ISRAEL INVOLVED IN 9/11 ATTACK


Česká televize stále omílá trapnou písničku o teroristech v čele s hysterickým Klepetkem a krom informovaných občanů, kteří pochopili o co tu jde, se stále počítá s tupým stádem oveček které půjdou zkrátka tam kam si vlk zamane. Přitom samotnými Spojenými státy otřásá skandální odhalení o 11. září veřejností a médii, ale Dvořák nařídil mediální ticho. Je vtipné se dnes bavit o 11. září s Američanem a za pět minut to samé zkusit s Čechem. A tak je to tu se vším přátelé. Kocourkov nebo Absurdistán? Vyberte si sami. Buď je pan Dvořák takové tele, že skutečně neví co se kolem něj děje anebo nám záměrně lže a jede v tom s nimi. Přikláním se však k druhé variantě, že pan Dvořák s odevzdanou tupostí a nízkou morálkou přijal roli českého Goebbelse. A nedivme se, když je Česká televize jedna ruka s americkou ambasádou v čele s říšským protektorem Andrew Schapirem!

ZDROJE:

INFOWARS.CZ: Otevřený dopis velvyslanci Schapirovi (USA)

Příčinou imigrace je špatná zahraniční politika členských států NATO, zejména USA! Kdyby USA nefinancovala Islámský stát, FSA, Al-Kaidu a Taliban, nevyzbrojovala a necvičila jejich vojáky s cílem rozvrátit cizí a suverénní státy s cílem krádeže nerostných zdrojů a destabilizace celého regionu, nebýt agresivní politiky Západu, nemuseli jsme dnes čelit krizi s uprchlíky. A to se nebavíme o faktu, že s uprchlíky do Evropy proudí bojovníci ISIS. Není hříchem vítat válečné uprchlíky, naopak. Je ale hloupostí domnívat se, že nám nehrozí žádná bezpečnostní rizika.

ZDROJE:

INFOWARS.CZ: UPDATE O SPOLUPRÁCI USA A ISIS

INFOWARS.CZ: SPOLUPRÁCE USA A ISIL

YOURNEWSWIRE: US, Israeli Military Advisors Arrested In Iraq, Accused Of Aiding ISIS

RT.COM: US ex-intelligence chief on ISIS rise: It was 'a willful Washington decision'

FOX TV: Fmr DIA Chief Slams Obama Admin War Plan Against ISIS - Special Report All Star Panel

ISIS: DO EVROPY JSME PROPAŠOVLI S UPRCHLÍKY TISÍCE NAŠICH BOJOVNÍKŮ

DEMONSTRACE KVŮLI UPRCHLÍKŮM ZASÁHLY I BRATISLAVU

Agent Jaceňuk pokračuje ve své špinavé práci a americká vojska se pod pláštíkem vojenských přehlídek za potlesku a mávání idiotů přesouvají směrem východ po vzoru Napoleona a Hitlera.

Islámský stát řízený agenty CIA a Mossadu prodává ropu evropským a americkým ropným společnostem za pětkrát nižší cenu než je cena na světové burze a FED jede totální dolarový vabank.

ZDROJE:

INFOWARS.COM: NSA Doc Reveals ISIS Leader Al-Baghdadi is U.S., British and Israeli Intelligence Asset

VETERANS TODAY: Simon Elliot, aka Al-Baghdadi, son of Jewish parents, Mossad agent

LIVE LEAK: Simon Elliot, aka Al-Baghdadi, son of Jewish parents, Mossad agent

INFOWARS.COM: Chechen President Says IS Boss Works for CIA

NEWSWEEK: How Much Does ISIS Make on Selling Oil?

NOVINKY.CZ: AMERICKÝ KONVOJ SE PŘESOUVÁ PŘES ČESKO

INFOWARS.CZ: TAK KDO JE TADY VLASTIZRÁDCE?

INFOWARS.CZ: BLOKÁDA AMERICKÉ ARMÁDY ZAČÍNÁ


Rusko obklíčené základnami v Afghánistánu a v dalších zemích se šílenci z Empire of the Cities snaží hnát do kouta, cení zuby na Čínu a Severní Koreu a chystají se k třetímu totálnímu konfliktu, ze kterého má jako fénix z popela povstat jejich vysněný Nový světový řád.

ZDROJE:

PRESS TV: US increasing military operations near China to provoke war

NOVINKY.CZ: Čínské válečné lodě se poprvé objevily u břehů Aljašky

NEW YORK TIMES: China Blames U.S. Military Actions for Tensions in the South China Sea

Kim Jong Un orders North Korean army to 'PREPARE FOR WAR'

Jenže tentokrát se globální elity šeredně spletly. Myslí si totiž, že tohle je náš konec, ale díky své aroganci vůbec nepochopili, že si sami kopou hrob. Myslíte, že lidstvu se chce válčit? Myslíte, že Američané toho už nemají dost? Nemyslete si, oni protestují stejně jako my. Ale čas protestů jednoho dne skončí a až se začne lámat chleba, ti co jiným kopali jámu, sami do ní budou svrženi.

ZDROJE:

NWOO: Do Sýrie dorazily Ruské ozbrojené síly, zřizují operační základnu u Damašku

INFOWARS.CZ: Rusko definitivně ve válce s USA?!

AC24.CZ: PANIKA VE WASHINGTONU? RUSKO CHCE PORAZIT IS?

AC24.CZ: LAVROV SE „VYSMÁL“ HLOUPOSTI KERRYHO A VARUJE USA PŘED „NEÚMYSLNÝMI INCIDENTY“ V SÝRIIDALŠÍ ZDROJE:

ARCHIV DOKUMENTŮ INFOWARS.CZ

INFOWARS.CZ: IMPEACHMENT OBAMY NA SPADNUTÍ?

INFOWARS.CZ: TRAFIKA PRO OBAMU?

NEZÁVISLÉ VYŠETŘOVÁNÍ EX-AGENTŮ FBI A CIA NA ŽÁDOST SDRUŽENÍ POZŮSTALÝCH PO OBĚTECH Z 9/11

#pravdao911 #911 #vímetohoo911dost #Obama #novýsvětovýřád #newworldorder #new #old

79 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše