Máme ruce od krve?

Aktualizace: 1. úno 2019Máme ruce od krve

Podívejte se na svoje ruce… není to sice poznat, ale jsou celé od krve…

My všichni jsme zodpovědní za masakry, vraždy, násilí, válečné zločiny a křivdy, kterých se dennodenně dopouští NATO a naši úžasní spojenci, zejména Spojené státy americké.

Jednotlivé členské státy NATO a jejich vlády jsou však stejně zodpovědné, protože tolerance zla a ignorance zločinů je stejné zlo jako je přímo páchat. Stejně tak jsme vinni i my občané těchto členských států.


Na vině jsou také tajné služby. Pod rouškou utajení páchají ta nejhorší zvěrstva a páchají ta nejhorší zla, z jednoho prostého důvodu. Jejich činnost není transparentní. A pokud jde o bezpečnost státu, tak je vše dovoleno, že?

Pod všemi těmi masakry jsme všichni podepsáni. Ale proč? Protože politici, které jsme si zvolili toto podporují či minimálně ignorují fakt, že jsme na jedné lodi s válečnými zločinci.


Buď se tváříme, že se nás to netýká nebo tyto zločiny tiše ignorujeme či přímo či nepřímo potají podporujeme… a tváříme se, že s tím nemáme co společného… omyl!

Strom jménem přetvářka již nese své shnilé ovoce, tímto ovocem jsou problémy, které dnes počiťujeme na vlastní kůži, například v podobě imigrační krize.

Globální mediální hysterie podporována těmi samými psychopaty, kteří tato zvěrstva plánují, nás všechny rozdělují, aby oni mohli panovat!

Věčně nenažraní páni Čtvrté říše se rozhodli, že nás všechny utopí v krvi nebo že zkrátka zahyneme jiným nepěkným způsobem, zatímco oni budou mávnutím pera potajmu vše financovat.

Jak zpíval Karel Kryl – VE JMÉNU HUMANITY! Ano.. poslechněte si pány Kissingera, Brzezinského, Rockefellera a další psychopatické loutkáře, kteří tahají za nitky loutek sedících tu v Bílém domě, tu v Brusselu či ve Strakově akademii! Poslechněte si černou nobilitu jak smýšlí o ostatních lidských bytostech. Poslechněte si prince Philipa, manžela britské královny Alžběty co říká o lidech a o lidstvu. V příštím životě by se prý chtěl stát virem, který zahubí 95% světové populace.


A my jak hlupáci jim sedáme znovu a znovu na lep, bojujeme o takzvanou pravdu, zatímco oni se smějí oběma stranám a mezitím co my mezi sebou jak hlupáci bojujeme o to kdo má pravdu, oni dávají příkazy ke genocidám, vraždám a k zabíjení aby posílili svoje bohatství a umenšili tak bohatství všech ostatních.

Krev však neleží jen na rukou plánovačů, organizátorů, ideologů, vykonavatelů, či na rukou podplacených politiků a šéfů velkých médií. Je na rukou všech co to dovolili i když měli moc tomu zabránit. Vina padá na nás na všechny. Možná řeknete, ale my co tu stojíme přeci bojujeme… já říkám že MÁLO!

Jsme jak tupé stádo ovcí, které jen bečí když vlci chodí okolo a každý večer si vybírají svoji krvavou daň. Je na čase přestat pouze demonstrovat a upozorňovat, protože oni nás ignorují a vysmívají se nám. Je na čase přejít k AKCI!


Policie organizuje útok pod falešnou vlajkou v roli ultrapravicových odpůrců imigrace. Rozkaz vlády? Na videu v čase 4:10 vyjde z hnědých dveří jeden zakuklenec. Adresa toho domu je Tunovská 182. Podle katastru se jedná o budovu, se kterou hospodaří ministerstvo VNITRA.Katastr.území hl.m Prahy, 490121 malá strana, č.p. 182. Právo hospodaření s majetkem státu: Ministerstvo vnitra.

Naším problémem nejsou uprchlíci, jak se nám někteří agenti BIS a dalších tajných služeb snaží vnutit aby mezi nás opět zasili nenávist. Naším problémem jsou organizace jako NATO a Evropská unie a za nimi stojící globální elity, které ovládají i další instituce jako Bílý dům, Mezinárodní měnový fond nebo například OSN. Přesně tyto organizace jsou v přímé moci těchto globálních prediktorů, kteří se nás všechny snaží stáhnout do pekla a především obyvatele třetího světa aby jejich pozice a majetek nebyly ohroženy. 1% obyvatel vlastní stejné bohatství jako 99% ostatních. Je toto správné?


Kdyby tu stál pan Brzezinsky osobně, tak bych mu řekl: „ano, globální probuzení nastalo“ ale k vraždění nedojde, protože jsme se probudili dříve než vy jste byli schopni nás donutit obrátit zbraň proti sobě – to se vám soudruhu Brzezinsky nepovede!

pozn. redaktora: otázkou je, zdali někdo poslouchal... ještě tentýž večer někdo zapálil centrum sociální pomoci (nešlo také náhodou o akci provokačního týmu PČR?)... a dříve než jsem stihl zahájit svůj proslov, jeden z přívrženců pana Bartoše vysázel do vzduchu celý zásobník z automatické zbraně... já říkám hloupost! Gándhí nepotřeboval jediné kulky aby vyhnal Brity ze své země. Ovšem korunu tomu nasadilo samotné ministerstvo vnitra!


Globální probuzení nastalo. Lidé už vědí jaká hra se hraje. Vědí to v Rusku i v Americe, víme to my Evropané a vědí to již i lidé na Středním východě, v Asii nebo v Austrálii. Je potřeba konat, protože není času na zbyt. Odhoďme dohady a rozmíšky a pojďme společně jedním šikem zaútočit na tyto globální hyeny, které chtějí po vzoru svých otců opět páchat násilí na lidstvu.

Globální mafie si moc dobře uvědomuje toho, jak málo času jí zbývá. Vědí, že jim jdeme po krku a i proto se snaží rozpoutat peklo takových rozměrů, že už se na nic nezmůžeme. Udeřme dokud je čas! Udeřme na ně společně takovou silou, že způsobíme pád jejich temného impéria jednou pro vždy! Dost už bylo obětí válek a genocid, dost už bylo vražd a svévole mocných! Dost už bylo zbytečných obětí! Poučme se z historie a nakopejme těm gangsterům konečně zadky!

Nejprve si ale musíme udělat pořádek u nás doma.

Další odkazy:

Policisté v roli fašistů organizují plánovaný false flag

Útočníci zapálili sociální centrum v Praze, které pomáhá běžencům

Policejní těžkooděnci zatýkají "antifašisty"

Ruské útoky v Sýrii podkopávají snahu o mírový proces, zlobí se šéf NATO

Po průzkumném letu nad Sýrií je Německo naprosto šokováno

Putinův muž v Praze: Uprchlíci jsou nástroj USA ke zlomení EU, policie přehlíží jejich zločiny

Podívejte se, jaké peklo připravila syrská armáda pro teroristy z Islámského státu

Další šokující poselství Snowdena, jak USA infikují obyvatele Ruska biologickými zbraněmi

ŠESTNÁCTÝ TÝDEN RUSKÉ INTERVENCE V SÝRII. BUDE NÁSLEDOVAT INVAZE USA?

Nešťastně řízený židovský fenomén

Drsné záběry: Lidé v Evropě se bouří proti uprchlíkům

U skupiny vědců vyvolal obrovský potlesk plán na vyhubení 90 procent lidské populace

Německý policejní komisař šokoval: My absolutně nevíme, kdo se pohybuje po naší krajině!

TURECKO ZINTENZIVNILO DODÁVKY ZBRANÍ, REKRUTOVÁNÍ TERORISTŮ. PŘIPRAVUJE INVAZI DO SÝRIE

VIDEO: Erdogana vřele přivítali v Ekvádoru výkřiky „Vrahu!“

Íránský uprchlík na koupališti znásilnil malého chlapce. Potřeboval jsem to, hájil se

Vysíláte špínu, hnůj, křičeli demonstranti proti České televizi. Musela přerušit vysílání

Mrazivé video: Prudké boje v syrském městě Homs natočené z bezpilotního letadla

PROČ MÉDIA MLČÍ? PATENT NA VIRUS VLASTNÍ ROCKEFELLEROVA NADACE, PRODÁVÁ JEJ ZA POUHÝCH 599 DOLARŮ

Prezident Putin nepotěšil Saudy. Jasně pojmenoval roli Saúdské Arábie na Blízkém východě i řešení její situace

ŽENA BYLA VYVEDENA ZE SÁLU, KDYŽ OBVINILA JOHNA KERRYHO, ŽE VYTVOŘIL ISLÁMSKÝ STÁT

Před čtyřmi lety ČT vysílala jinak! Česká velvyslankyně v Sýrii otevřeně mluví o mediálním terorismu!

#demonstrace #Spojenédemonstrace #spojenectvousaisilodhalene #USAISIL #USA #NATO #stoptheusagression #622016 #Zanašikulturuabezpečnouzem #new #old

150 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše