Projev, který nezaznělJmenuji se Jana Karásková, od roku 2009 spolupracuji s alternativními médii. Informovat veřejnosti o pozadí válek na Blízkém východě vidím jako zásadní věc. Česká televize stejně jako americká, britská a mnohé další úmyslně cenzuruje, manipuluje a šíří propagandu. Generální ředitel Petr Dvořák výslovně odmítl odvysílat svědectví amerického generála Wesley Clarka, bývalého šéfa NATO, který se v září 2001 dozvěděl o příkazu napadnout Irák a o pár týdnů později i o příkazu rozvrátit další země - Libyi, Sýrii, Libanon, Somálsko, Súdán a Irán. Jmenoval vlastizrádce – plánovače Projektu pro Nové americké století. Cheney, Bush, Wolfowitz a další by měli stanout před válečným tribunálem.

INFOWARS.CZ: 9/11: Lhal architekt Boudník v talkshow Jana Krause?

Ke zneužití náboženských textů nedochází jen při terorismu ve jménu džihádu. Prezident Bush se považoval za Bohem vyvoleného k tomu, aby vytáhl na Magoga – Irák. To před útokem na Irák sdělil šokovanému francouzskému prezidentu Chiracovi. Na Blízkém východě je již přes milion mrtvých, rodí se tam znetvořené děti, miliony lidí jsou na útěku. Američané pomohli vyzbrojit a zásobovat Islámský stát, jehož bojovníci proudí nyní i do Evropy. Opakovaně jsme od roku 2009 žádali vedení České televize o odvysílání dokumentů expertů - stavbařů, pilotů, hasičů a pozůstalých o pozadí teroristických útoku z 11. září 2001, nikdy nebyly odvysílány. O tom, že šlo o útok organizovaný tajnými službami s cílem rozvratu Blízkého východu a dalších zemí dnes už ví možná stamiliony lidí kvůli dosud svobodnému internetu.

Jana Karásková na záznamu zasedání Rady ČT ze dne 18.2.2015 v čase 44:55 - 51:00 Nejdůležitější je, aby lidé věděli, jaká hra se s nimi hraje. Možná je čas na další sbírku Národ sobě – aby došlo k šíření důležitých informací. Nejen přes internet, ale třeba přes televize umístěné na veřejných místech, přes LED velkoplošné obrazovky. Lidi by taková iniciativa mohla spojit, protože dnes mnozí vnímají ohrožení svobody, ekonomické soběstačnosti, dokonce i svého života. Koncesionářské poplatky ČT činí přes 5 miliard, mohli bychom tlačit na to, aby 10% nebo 20 % z poplatku měl občan možnost hradit nějakou alternativu dle vlastní volby.


Kvůli cenzuře informací jsme se opakovaně obraceli se stížnostmi na Radu ČT, jezdili jsme s kolegy na její jednání. Nikdy nepomohla. V roce 2012 jsme na vedení ČT podali trestní oznámení, ale státní zástupkyně nám odpověděla, že porušení Zákona o ČT není trestně postižitelné. Přitom existuje paragraf o napomáhání zavlékání národa do války a Česká republika jako součást NATO do útočných válek zatažena byla.

Nejsem zastáncem principu kolektivní viny a trestu, nevidím obecně muslimy jako nepřátele, vidím většinu z nich jako oběti. I my se máme stát obětmi plánů psychopatů. Projev generála Clarka by měli vidět - s arabskými titulky – všichni, kdo museli ze svých zemí před válkou utéct. Měli bychom se i s nimi spojit proti těm, kdo války naplánovali a spustili. Těm na životech obyčejných lidí – ať už muslimů, křesťanů, židů, buddhistů či ateistů vůbec nezáleží. Zneužívají lidi, včetně vojáků, a dělají to právě pomocí propagandy přes masmédia. Lžou, manipulují, cenzurují.

INFOWARS.CZ: Média, mezinárodní politika, velká válka? Placení teroristé jsou velice nebezpeční, ale informace o tom, kdo je platí, do médií nejdou. Podle whistelblowera Scotta Bennetta jsou mnozí teroristé placení přes švýcarskou banku Union, zjistil i čísla kont a napsal všem členům Kongresu, odepsal mu pouze jediný - Rand Paul. Cui bono… Zisk z válek má především americký zbrojní průmysl - Military Industrial Complex, ropné společnosti, a ti, kdo obchodují s drogami. Ti by měli hradit následky zničené infrastruktury napadených zemí, deportaci násilníků, pobyt skutečných uprchlíků, výstavbu zničených měst a návrat uprchlíků do jejich domovů. Mrtvým lidem ale život už nikdo nevrátí. Petici o vystoupení z EU a NATO jsem poprvé podepisovala před asi 5 lety.


#JanaKarásková #NWO #7zemído5let #ČT #Českátelevize #Cenzura #českámédia #média #massmédia #novánezávislámédiavčechách #WTC #new #newworldorder #old

41 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše