Bota pro MerkelovouJe to již osm let, co Muntadhar al-Zaidi, Irácký žurnalista pracující pro Irácké a Libanonské televizní stanice, hodil botou po americkém presidentu Georgi Bushovi mladším. Proč tak učinil? V arabském světě jsou považovány boty za něco nečistého. Již jen to, že ukážete někomu podrážku boty je samo o sobě na středním východě tradiční urážkou. Ovšem praštit někoho botou po palici nebo ho dokonce trefit do hlavy letící botou, co už chce ovšem kuráž! A taky se tak děje po celém světě. Příklady mohou být útoky botou na Íránského prezidenta Ahmadinejáda, premiéra Pakistánu Rahima, Čínského premiéra Wen Jiabaoa při jeho návštěvě v Londýně, letící bota přilétla na pleš například i Izraelskému ambasadorovi ve Švédsku za útoky v Gaze, útoku škrpálem se nevyhl ani Australský premiér John Howard za své rasistické projevy a Kanaďané dokonce přišli s metacím přístrojem, který doslova bombardoval starými botami celé shromáždění politických představitelů. Nejvíce ostřelovaným politikem se však stal prezident George Bush mladší. Házeli na něj boty jak v Iráku, tak doma před Bílým domem, házelo se hromadně na jeho podobiznu ve formě obrazu, jednou mu dokonce doma ve Spojených státech vytvořili zdařilou kopii ve formě figuríny, na kterou se házelo botami celý den. Jak vidíte, nevynalezli jsme nic nového. Boty létají sem a tam již od nepaměti a od útoku na prezidenta Bushe roku 2008 v Iráku se stalo vrhání botou vzkazem, který již chápe celý svět. Každý žurnalista ví o čem je řeč, když se mluví o letící botě.


Pokud by tedy měl být dnes ostřelován botou nějaký evropský politik, kdo by to asi tak měl být? Kdo štve Evropany nejvíc ze všech bez rozdílu v národnosti, vyznání či kulturních kořenů? Kdo jiný než německá kancléřka Angela Merkelová! Angela Merkelová doslova zabila Německo. Top psychiatr a nejprodávanější knižní autor v oboru Hans-Joachim Maaz tvrdí, že její odmítnutí zvrátit "zcela iracionální" politiku v oblasti přijímání ilegálních přistěhovalců je důkaz, že německá kancléřka podstoupila "duševní zhroucení". Zdá se, že toto tvrzení vysvětluje i její okousané nehty a zvrácenou libůstku - pojídání ušního mazu a holubů z nosu.

Maaz, který je po celém světě známý pro svou práci studoval psychologický dopad represí vlád na počtu obyvatel bývalého východního Německa. Pro Huffington Post prohlásil, že "emocionální" rozhodnutí Merkelové o otevření hranice své země, následované záplavou ilegálních uprchlíků, bylo výrazem jejího vlastního nekontrolovatelného narcisismu. Po Pařížském útoku dokonce zesílila svoji rétoriku a trvala na tom, že právě proto musí Němci prokázat svoji toleranci vůči přistěhovalcům. Je to však celé jen dílo pohnutí mysli jinak vcelku slušného politika? Jde snad pouze o vliv emocí, mateřského pudu, citu či empatie? Obávám se, že nikoliv. Osobní historie Angely Merkel je natolik protkaná krajnostmi, že bádavý člověk spíše dojde k závěru, že jde o rafinovaný záměr.


Kdo je vlastně Angela Merkel? Angela Dorotha Merkel, z rodiny polských židů Kazmierczakových, vyrůstala ve Východním Německu jako vzorná pionýrka a komunistka, která již v rámci svého ročníku patřila k vybraným deseti procentům dětí, které směli navštěvovat tzv. rozšířenou střední školu, tedy východoněmeckou obdobu gymnázia. Později se na své škole stala zástupkyní tajemníka Svobodné německé mládeže známé pod zkratkou FDJ (Freie Deutsche Jugend). Maturitu jí přitom zachránil jen otcův blízký vztah k soudobému politickému systému. Po maturitě studovala Angela Kasnerová fyziku na Univerzitě Karla Marxe v Lipsku. Kdo se dokázal dostat až sem, měl přírodovědeckou kariéru jistou. Ctižádostivá fyzička patřila posléze k východoněmecké vědecké elitě ovlivněné sovětským systémem. Ještě v roce 1989 byla zastánkyní demokratického socialismu, což je minimálně podivuhodná výchozí pozice pro ženu, která se záhy stala ministryní a později předsedkyní křesťanských demokratů (CDU) a nakonec kancléřkou. V českých poměrech by to bylo pochopitelné, vždyť ještě nedávno se tradoval vtip: "Koho volíš?", "No komunisty přeci...", "No dobrá, ale z které strany?", což dodnes platí o politicích od Kalouska, Havla až po Nečase a další úspěšné před i polistopadové osobnosti. Ale v německu? Třikrát pobývala na stážích v bývalé Československé akademii věd a údajně se dokázala domluvit česky. Jako čtrnáctiletá prožila v tehdejším Československu také část léta roku 1968, pobývala v Peci pod Sněžkou v Krkonoších Politickou ctižádost v sobě Merkelová neobjevila až po pádu komunismu. V nejširším slova smyslu prý byla reformní komunistkou, která se pod dojmem glasnosti a přestavby sovětského vůdce Michaila Gorbačova zasazovala o demokratický socialismus v NDR. Po pádu komunismu se vrhla definitivně na politiku, tu velkou, zkrátka žádné troškaření. Nejprve ve východním Německu, zakrátko se ale její strana DA spojila s Křesťanskodemokratickou unií (CDU). Merkelová byla poslankyní Bundestagu zvolena již v prosinci 1990, v následujícím roce pak nastoupila na post ministryně, do její agendy spadaly záležitosti žen a mladých. Komunistickému systému NDR byla Merkelová blíž, než se dosud vědělo. Například ve svém institutu východoněmecké Akademie věd působila od roku 1981 jako tajemnice FDJ pro agitaci a propagandu. To Merkelová dosud popírá. Kromě toho prý byla ve vedení tamních odborů. Kancléřka se údajně odmítla k těmto otázkám vyjádřit. Kniha se kromě nich zabývá raketovým startem politické kariéry Merkelové. Během několika měsíců se z neznámé aktivistky stala německá ministryně pro záležitosti žen a mládeže ve vládě Helmuta Kohla.

V době, kdy bylo zřejmé, že díky Gorbačovovi dojde ke změnám, se začala Merkelová angažovat v hnutí Demokratischer Aufbruch tj. „demokratické probuzení“. Naději v ně vkládali reformní komunisté a také se na něm mnozí podíleli. Jedním z ideových podkladů byla při vzniku DA debata kolem díla Heberta Marcuse: Alternativa. Podle návštěvníků z NSR Angela dříve tvrdila, že „pokud chceme reformovat NDR, pak ne ve smyslu Spolkové republiky“. Po sjednocení tvrdila, že v třetí cestu a socialismus s lidskou tváří nevěřila a otázka socialismu pro ni byla uzavřená a nechávala ji chladnou. Ve volbách v roce 1990 kandidovala za DA, získali však jen 0,92 %. Za pozdější vzestup vděčí podle autorů knihy především svým vlivným podporovatelům, mezi nimiž byli hlavně předseda DA Wolfgang Schnur a později poslední východoněmecký premiér Lothar de Maiziere z východoněmecké CDU. Oba politici přitom byli vedeni jako spolupracovníci státní bezpečnosti NDR (Stasi).


Posléze se stala generální tajemnicí CDU. Na tomto postu vydržela dva roky. A když pak o rok později vypukl skandál ohledně rozsáhlých darů, které strana potají dostala. Merkelová neváhala ani na chvíli, na svého dobrodince se vykašlala, veřejně se distancovala jak od Kohla, tak od Wolfganga Schäubleho, který byl jeho nástupcem v předsednickém postu CDU. Věděla, proč to dělá; drtivá většina členů CDU ji následně zvolila předsedkyní. Dravá to žena, jež si přinesla v genech bezohlednost svazačky a nacionalisty z NDR. Člen předsednictva opozičních sociálních demokratů (SPD) Ralf Stegner vyzval Merkelovou jasně: "Paní Merkelová musí objasnit, jaké politické funkce zastávala v NDR. To všechno přece nejsou 100 let staré události," řekl Stegner listu Die Welt. Dodnes se spekuluje o její spolupráci se Stazi. Jak správně uvádí portál NWOO: málo lidem je zřejmě známý fakt, že dlouholetá německá kancléřka je židovského původu, díky čemuž je v současné době Německo nezpochybnitelným podporovatelem Izraele, kterému dodává jako splátku za 2. sv. válku ponorky schopné nést jaderné zbraně, které patří k těm nejvyspělejším na světě. Díky závazkům ke svému původu také dostala řadu předních židovských vyznamenání a je mimojiné účastnicí setkání Bilderbergu. To také připomíná dosud nesplacené válečné reparace již neexistujícímu Československu. Místo toho však během finanční krize vyplácí z peněz německých daňových poplatníků krachující banky.


Takže tu máme obraz bezskrupulózní prolhané političky, která se paktovala již od mládí s komunisty a internacionalisty, měla minimálně styky s klíčovými spolupracovníky Stasi, politička která neváhala hodit přes palubu ty, kteří ji dříve podporovali a co je nejhorší, je skutečnost, že jde o političku, konspirující s globální mafií, uzavírajíc dohody mimo svůj politický mandát za zády svých voličů a celé světové veřejnosti. Angela Merkelová zřejmě dostala za úkol na setkání Bilderbergu zničit Německo a s ním celou Evropu. Německo přijalo přibližně milion uprchlíků jen za rok 2015, z nichž čtvt milionu nemůže prokázat svůj původ. Dle oficiálních vyjádření samotných předních představitelů Islámského státu z roku 2015, hodlali teroristé využít migrační vlny k propašování 4000 svých bojovníků do Evropské unie. Jak vidíte na příkladu Brusellu, už jsou dávno tady. Jak se zdá, již zmíněná psychóza zřejmě pokročila dále a paní Merkel chce přijmout další milion uprchlíků bez ohledu na jejich původ či identitu. Tím to celé ovšem nekončí. Podle odborníků na migraci lze očekávat, že během pěti až sedmi let dorazí do Evropy další miliony příbuzných z první vlny.


Nepatřím k odpůrcům legální imigrace, každému kdo má rozum je jasné, že většina uprchlíků skutečně utíká před válkou a hrůzami, které se na Středním východě odehrávají dnes a denně. Problém, který však zřejmě zcela záměrně nebyl řešen, však souvisí s ilegálními uprchlíky, mezi kterými jsou i bojovníci Islámského státu. Vyřešil se tak logistický problém, jak přepravit žoldnéře Islámského státu, vyklízející pole před Sysrskou Arabskou Armádou a Ruskem do Evropy. Spojené státy vypravily několik vojenských speciálů, ale nevyhli se pozornosti investigativních žurnalistů a ostatních tajných služeb, proto byl uskutečněn tento náhradní plán. Neziskové organizace financované ze Spojených států, rozdávající peníze uprchlíkům, stejně tak jako vojákům ISIS v přestrojení za Syrské křesťany, dokonaly úspěch operace "imigrační krize". Víte, vše se vším souvisí. Jak jistě víte, zejména pokud sledujete buď náš český či americký magazín Infowars, jsou vám jisté skutečnosti, že Islámský stát řídí tajné služby Spojených států a Izraele dle scénáře 7 zemí do 5 let zveřejněný americkým generálem Wesley Clarkem.


Jistě jsou vám známy detaily, jako jsou úzká spolupráce vedoucích politických představitelů USA, například Johna McCaina s lídry Islámského státu nebo například fakta o tom jak se bojovníci ISIS těší péči Izraelských lékařů a hoteliérů, zejména v Tel Avivu. Jste jistě obeznámeni z fakty o které se s námi podělili Julian Assange a Edward Snowden, že skutečnými zakladateli a lídry ISIL jsou ve skutečnosti agenti CIA a Mossadu, zejména Chalíf Islámského státu Abu Bukr al-Baghdadi a Nouri al-Maliki. Jistě jste si vyslechli svědectví zakladatelů původní Al Kajdy, tehdy bojující proti Sovětskému svazu, kteří jasně potvrdili spolupráci lídrů Al Kajdy, Al-Nusrá frontu, Svobodné syrské armády a Islámskéh státu se západními tajnými službami.


Předpokládám, že vám jsou známa fakta o původu chemických zbraní, jejichž užití proti civilistům v Sýrii mělo být připsáno Syrskému prezidentu Asadovi, když v předvečer hrozící třetí světové války bylo zjištěno, že chemické bomby odpálili bojovníci FSA, které jim dodal Saúdsko-arabský šejk a princ Bandar - veliký přítel amerického senátora McCaina. Jistě víte o skutečnostech, že Irácká armáda zajistila vysoké důstojníky americké armády při solitérské vojenské akci přímo v hlavním stanu ISIS? Jsou vám známa fakta, že Turecký prezident Erdogan vesele obchoduje s Islámským státem, přičemž neváhá vraždit Kurdy, kteří s Islámským státem jako jediní v regionu bojují? Je vám jistě známo, že Čína i Rusko stojí pevně za Asadem?


Je vám také známý fakt, že zavražděním Kaddáfího byla zmařena největší noční můra jednoho z předních představitelů Bilderbergu Davida Rockefellera - Africký satelit umožňující všem obyvatelům Afriky bezplatnou telekomunikaci? Jste si vědomi faktu, že útok na Libyi, byl také podvodem světového rozsahu? Jste si vědomi, že Obama vyhlásil válku cizí zemi bez souhlasu kongresu, jménem OSN, čímž spáchal mnoho zločinů proti domácímu právu? Jste si vědomi faktu, že Kaddáfí požadoval těsně před útokem na Libyi platbu za ropu ve zlatě místo dolarů? Je vám známý obsah emailů Hitlary Clintonové, současné demokratické kandidátky na post prezidenta Spojených států a vášnivé člence Bilderbergu?


Jeden z emailů se zmiňuje o 144 tunách Libyjského zlata: „Tohle zlato bylo nahromaděné před aktuálním povstáním, a bylo určeno k vytvoření pan-africké měly založené na libyjském zlatém dináru. Tento plán byl navržen tak, aby poskytl africkým zemím alternativu francouzskému franku.“ E-mail dále označuje francouzského prezidenta Nicolase Sarkoryzo jako vedoucího útoku na Libyi z pěti důvodů: získat libyjskou ropu, zajistit francouzský vliv v regionu, zvýšit Sarkozyho reputaci na domácí scéně, prosadit francouzskou vojenskou moc, a zabránit Kaddáfímu vytvořit měnu krytou zlatem.


O aktivitách členů Bilderbergu, mezi které například patří i nechvalně známý český gangster a podvodník Karel Schwarzenberg, psychopatický STéBák Jiří Pehe, dále český velvyslanec při NATO Karel Kovanda či velvyslanec v Izraeli Michael Žantovský, by se dalo mluvit dlouho. Například v roce 2011 byl Jiří Pehe, spolu s Vítem Klepárníkem a Bohuslavem Sobotkou, jedním ze zakladatelů think-tanku "CESTA Centrum pro sociálně-tržní ekonomiku a otevřenou demokracii". Spojení naleznete více než dostatek, včetně provázání takzvané levice s pravicí od komunistů, přes ODS, ANO, ČSSD až po klerofašisty z TOP09 či KDU-ČSL, nevyjímaje uctívané osobnosti jako Václav Havel nebo právě zmiňovaný Karel Schwarzenberg. Propojení mezinárodního zločinu tak můžeme pozorovat napříč celým dnešním Západním světem. Do organizace novodobých zvěrstev, válek, genocid a psychopatických eugenických projektů jsou zapojeni členové prakticky všech západních vlád, různé tajné organizace či kartelové spolky, církve, podnikatelé a průmyslníci, globální koncerny, banky, zejména skrze globální mafiánskou organizaci Bilderberg Group. Globální mafiánská struktura je natolik propojená, že vlastně lze mluvit o setrvalém stavu, nevyjímaje českých budovatelů Nového světového (ne)pořádku, který je přímo základním kamenem západní společnosti. Vysoce postaveným členem nejklíčovější organizace, jednající o nás bez nás za zavřenými dveřmi, je i Angela Merkel.


Komu slouží záměr nechat cíleně infiltrovat Evropu indoktrinovanými bojovníky Islámského státu a za jakým účelem? Na to ať si najde odpověď každý sám. O důvodech můžeme spekulovat. Takové plány již vznikaly v 18. století, můžeme se o nich dočíst ve spisech známého satanisty, rasisty, svobodného zednáře a zakladatele Ku-klux-klanu Alberta Pikea, jehož sochy dodnes můžeme vidět po celých Spojených státech. Ten řekl jasně: "V první velké válce musíme zničit veškeré evropské monarchie kromě monarchie Commonwealthu. Ve druhé velké válce musíme očernit princip nacionalismu a umožnit nástup multikulturalismu v Evropě. Ve třetí veliké válce využijeme Islám ke zniční Evropy a očernění principu náboženství. Pak lidé ochotně přijmou Nový světový řád."


Obdobné scénáře můžeme vyčíst z oficiální strategie Pentagonu zvané "Amerika pro 21. století". Nedávno se o takovém postupu mluvilo dokonce zcela otevřeně na výročním zasedání CFR, kde doplníl Zbygniew Brzezinsky, autor strašáka jménem Bin Ládin a přední poradce Baracka Obamy, závěry zasedání o děsivé věty: "Dříve bylo těžké milion lidí zabít než je k něčemu přesvědčit, dnes je tomu naopak. Skutečným problémem budování Nového světového řádu je především globální probuzení lidstva. Je třeba konat rychle."


Nebo je na snadě prohlášení George Friedmana, které zaznělo na zasedání Chicagské rady pro globální vztahy: "Idea Evropské výjimečnosti bude první obětí. Vznikne konflikt. Už jsme tu měli válku v Jugoslávii a teď válku na Ukrajině. My ale nemáme vztahy s Evropskou unií, máme vztahy s Rumunskem, Francií, ano i s Německem. Hrozbou Spojených států není Islámský extremismus. Prvotní zájmem USA, pro který jsme vedli války, je vztah mezi Německem a Ruskem. Jejich jednota je pro nás jedinou skutečnou hrozbou. Proto musíme zajistit, že k takovému spojení nedojde." Dále uvedl, že právě z těchto důvodů dochází k přemisťování vojenského arzenálu na východ Evropy a k posilování vlivu na Ukrajinskou armádu, která je defacto totálně pod kontrolou Pentagonu. Cílem USA je obklíčit Rusko, které oddělí od zbytku světa. V Evropě není jednota a v zájmu USA je tuto nejednotnost podpořit. "Je to cynické, nemornální, ale funguje to..." řekl, když vysvětloval to jak Spojené státy kopírují politiku Ronalda Regana tj. financování Iráku i Iránu proti sobě. Jako příklad uváděl taktiku Britů, kteří nedopustili vytvořit flotilu na moři tím způsobem, že jednu evropskou mocnost štvali proti druhé. "...USA nemohou okupovat prostor Euroasie. Ve chvíli kdy bychom vstoupili na pevninu, budeme okamžitě demograficky přečísleni. Můžeme porazit armádu, ale nemůžeme okupovat Irák. Představa, že se 130 tisíci vojáky okupujete zemi s 25 miliony je nemyslitelná. Nemáme tuto možnost, ale máme schopnost v první řadě podporovat vícero soupeřících sil tak, aby koncentrovali politickou podporu na sebe. Tím myslím hospodářskou podporu, vojenskou podporu, poradce. Děláme to tak všude... cílem není zlikvidovat nepřítele, ale oslabit ho a vyvést jej z rovnováhy. Otázkou pro Rusy je, zdali udrží nárazníkovou zónu alespoň v neutrální pozici, nebo je NATO přetlačí tak hluboko do Ukrajiny, že budem 100km daleko od Stalingradu a 500km od Moskvy." Tak a teď možná chápete proč vznikla migrační krize, proč vznikl Islámský stát, proč USA přemisťuje vojska do východní Evropy, proč vznikl Majdan a Válka na Ukrajině, proč evropské vlády štvou nás občany proti Rusku, proč se dějí teroristické útoky v Evropě.


Ale já vám to stejně raději sdělím na rovinu. Cílem je ochromit Evropu, vytvořit nebezpečné prostředí plné strachu a oddělit ji od Ruska a to jak diplomaticky, tak obchodně, vytvořit vojenské nárazníkové pásmo a především zformovat veřejné mínění Evropanů tak, abychom nenáviděli vše ruské, abychom vinili Rusko za vyhnání Islámských teroristů do Evropy, abychom podlehli mediální propagandě. Napětí mezi Evropou a Ruskem a paralyzování obou stran bojem proti teroristickým skupinám organizovanými přímo z Pentagonu, má vést k celkové destabilizaci Evropy i Ruska, konkurence USA, jen proto aby si Spojené Státy udržely globální hegemonii. Klíčoví partneři, kteří na strategii spolupracují si mají přijít také na své, jako v případě státu Izrael. K tomu aby však všechno fungovalo jak má, potřebuje Bílý dům svoje vlastní loutky v jednotlivých Evropských státech a především v Evropské unii. Jediný případ sjednocení, které jsou Spojené státy ze strategického pohledu akceptovat, je Evropská unie ve formě superstátu, totálně pod kontrolou globální vlády. Na zřízení globální vlády je však příliš brzo. Než se podaří globalistům ovládající USA zavést světovládu, musí nejprve zlomit Rusko a oslabit Evropu. Pak všichni přijmeme Nový světový řád. Do té doby však loutky typu Angela Merkelová, Bohuslav Sobotka, Francois Hollande a jim podobní, musí splnit svoji historickou roli. Proto jsme se také sešli na Klárově, abychom ukázali paní Merkelové, naší vládě, protektoru Schapirovi, stejně tak jako celému světu, že víme přesně o co tu jde a že odmítáme manipulaci, vraždění, války a umělé vyvolávání nenávisti jen proto, aby si členové globální mafie udrželi své trhy, hegemonii nad celým světem a použili nás Evropany, včetně Čechů a Slováků, jako loutek ve svém hrůzném a krvavém divadle. Škrpál, který bohužel minul první z cílů, jednu z hlavních loutek současné globální mafie - tj. George Bushe mladšího, dnes odevzdáváme jiné loutce, kancléřce Merkelové prostřednictvím našich loutek domácích ze Strakovy akademie. Doufáme však, že tyto škrpály zasáhnou více širokou veřejnost, než ty kterým byl původně určen, protože ti si ponaučení z tohoto symbolického aktu vezmou jen ztěžka. Pane premiére, víme z médií, že kancléřka Merkelová měla přijet do Prahy na slavnostní zasedání Vysegrádské skupiny k 25. výročí jejího vzniku dne 15. února a že tak neučinila vzhledem k původním postojům V4ky. Půl miliardy vem čert, ale apelujeme na vás abyste paní Merkelovou k nám do České republiky již nezval a žádáme vás tímto abyste paní kancléřce vzkázal, že o její návštěvu v naší zemi nestojíme. Není toho hodna a občané České republiky si to nepřejí, stejně tak jako si nepřejí žít pod její taktovkou. Odmítáme politiku Angely Merkel a proto vám tímto předáváme dárky, které bychom ji prostřednictvím úřadu vlády rádi předali. Věříme, že dary předáte a že naši výzvu paní kancléřka vyslyší stejně tak jako váš kabinet. Jsme si jisti, že by nerada, stejně jako vy, viděla tyto dary v akci!

#AngelaMerkel #ISIS #ISISL #spojenectvíusaaisilupdated #USAISIL #vůdceisisisilaagentmossadubylzřejmězabitualqaimu #spolupráceusaisis #usaisis #isis #vůdceisisl #Uprchlíci #Syrštíuprchlíci #Migranti #Imigranti #demisevlády #alkajda #jeabuomaralbaghdadiraněnnebomrtevpentagonquotnevíquot #newworldorder #new #Schwarzenberg #KarelSchwarzenberg #sýrie #třetísvětováválka #schapiro #bohuslavsobotka #IS #old

30 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše