Projev: Poselství lepších zítřků

Aktualizace: 5. úno 2019Přátelé, budete se divit, ale mám pro vás slova naděje a poselství lepších zítřků. Strašili nás, že Brexit bude konec Velké Británie, že se celá rozpadne, že se libra propadne a že je to učiněná katastrofa. Dnes zjišťujeme, že opak je pravdou a že Evropskou Unii ve skutečnosti k ničemu nepotřebujeme!

INFOWARS.CZ: S EVROPSKOU UNIÍ NA VĚČNÉ ČASY

Všichni již pochopili, že Evropská unie je totalitní moloch, který však zemře dříve, než se narodí. Juncker opilý mocí a alkoholem dnes jen poraženecky kroutí hlavou a Merkelová aby se bála chodit mezi lidi. Odevšud kam přijde, ji lidé ženou ulicemi.


Vystoupení šéfredaktora Infowars.cz Pavla Krejčího na demonstraci

"Za společné vystoupení z Evropské unie 17/9/2016"

V USA se však situace také obrací. Lidé v USA i na celém světě už pomalu chápou co jsou lidé jako Hillary Clintonová zač. Když Bůh dá, voleb se nedožije nebo bude sledovat přísahu nového prezidenta Spojených států ze své cely.

INFOWARS.CZ: NÁHODY Z DÍLNY BÍLÉHO DOMU

Nigel Farage, "autor" úspěšného Brexitu s úsměvem na tváři mluví o globálních změnách, které se pomalu začínají projevovat.


OSN mezitím prská a označuje našeho pana prezidenta skoro za teroristu a řadí ho mezi další významné osobnosti, které máme tak rádi. Je vidět jak jsou v úzkých a jak moc se jim nedaří udržet se v sedle a jak moc jim teče do bot. Ale pozor, nemyslete si, že když je z toho sedla vyhodíme, že si jej nepokusí znovu přisvojit!

INFOWARS.CZ: MÁME RUCE OD KRVE?

Někdo se mě ptal, co máme ale dělat? Jak pomoci změnit situaci?

My, malí "lidičkové", nemáme moc v rukou abychom cokoliv změnili, to je potřeba si uvědomit. Máme ale moc v rukou, když se sjednotíme, budeme držet spolu a budeme podporovat ty, kteří něco změnit dokáží. Klasickým příkladem toho, že to jde když se chce, jsou výsledky posledních prezidentských voleb. Dokážete si představit, že bychom nešli k volbám jako vždy a seděl tam teď Karel Schwarzenberg? Já bych asi emigroval!


Jak jsem řekl již před lety. Nejdřív se musíme probudit, uklidit si na svém písečku a začít konečně jednat na mezinárodní scéně. K tomu probuzení - myslím, že lidé už se probudili. Marné prskání Pražské kavárny to jen dokazuje. Teď krátce k tomu úklidu - Pan prezident již začal s úklidem a vymetáním pavučin a nyní je na nás občanech, abychom ho v tomto bohulibém počinu následovali a vymetli pavouky z parlamentních lavic a salonů. Musíme vyměnit politickou reprezentaci a učinit tak s rázností. Už žádné červené, modré nebo oranžové zlo! Už toho bylo dost. Nebo snad chcete, aby nám vládli zloději, lumpové, podrazáci a pedofilové? Nemorální bestie co podporují války a krveprolití? Pojďme s nimi zamést jednou pro vždy a u voleb jim ukažme, že chceme suverénní stát, odpovědnou vládu a stát pracující pro občany! A nyní k té mezinárodní scéně – myslím, že uzrál čas, abychom dali vale všem zkompromitovaným, zkorumpovaným, zlodějským, mocichtivým a krvelačným organizacím, jako jsou Evropská unie, NATO a OSN.

INFOWARS.CZ: JAK USA OBĚTOVALY EVROPU

Nakonec je to pouze na nás občanech. Problémem však je, že okolo nás stále žijí lidé, kteří oči ještě neotevřeli a laxně trpí s tupostí mezků sebranku co nám tu vládne. Někteří o nás dokonce tvrdí, že nás platí Kreml, že jsme agenti Ruska, nebo že jsme populisté či pomatenci. Já říkám, že máme v hlavě jasno.


Záznam z večerního vysílání rádia Svobodný vysílač ze dne 6. září 2016, 21:09.

Hosté rádia: Daniel Solis, Pavel Krejčí

Moderuje: Pavel Hlávka

Proto vás všechny vyzývám, abyste v příštích volbách nevolili současné parlamentní strany a jejich kandidáty. Je potřeba změnit českou politiku jednou pro vždy a s ní i volební zákon, zákon o referendu, daňový systém i způsob jakým stát nakládá se svým majetkem.

SVOBODNÝ VYSÍLAČ CS: INTERVIEW S PAVLEM KREJČÍM O GLOBÁLNÍ MOCI

Ale věřte tomu, že současné parlamentní strany o změnu nestojí a přitom v ústraní za dveřmi sálů České televize stojí desítky skvělých politiků, za které bych dal ruku do ohně, které nikdo nevolí jen ze strachu, "že by se tam nedostali".

INFOWARS.CZ: HROZÍ NÁM SKUTEČNĚ VÁLKA?

Lepší zítřky nastanou, ale blíží se finální bitva, kterou nesmíme podcenit. Jsme na prahu nových dějin, které mohou být buď naší spásou, nebo doslova naším hrobem. A to se vsaďte, že ti co nám ty hroby již vykopali se jen tak nevzdají.

INFOWARS.CZ: UPDATE O SPOLUPRÁCI SISIS A USA

Podporujme ty, kteří skutečně bojují za nás za občany, podporujme ty, kteří stojí na té pomyslné "správné straně" barikády a sami se přičiňme o to, aby se lidé probudili ze zlých snů a z otroctví. Tohle je ta skutečná a jediná válka, kterou má smysl bojovat. Na poli informačním a politickém. Se zbraněmi to smysl nemá a nikdy nemělo. Házejme klacky pod nohy gaunerům, tak jak to oni činí nám, jen jim to vraťme! Protože oni si den volna nevezmou a budou nás trápit a mořit dokud jim to dovolíme.

Vytrvejme přátelé, děláme to dobře. Nepolevujte, bojujte a brzy bude vše dobré!


Pozn.autora: To co jsem předpovídal před pár dny na rádiu Svobodný vysílač se v několika dnech stalo bohužel skutečností. Rusko je nyní obviňováno z vytvoření imigrační vlny, díky svému zapojení v regionu Středního východu a zejména v Sýrii, mezitím co americké bombardéry útočí na pozice Syrské armády. Toto je velice nebezpečná situace. Západ formuje svoji agresi vůči Rusku a přitom bombarduje úhlavní nepřátele Islámského státu, poskytujíce ISIS přímou leteckou podporu. Je to válečný akt a útok na suverénní Sýrii. Pentagon nás tlačí do války. Opona spadla, světe třes se!


Ruský ambasador ve Spojených národech Vitali Churkin svolává Radu bezpečnosti kvůli sobotním útokům koalice USA na pozice Syrské armády.


#new #OSN #NWO #HillaryClinton #Sýrie #Sýrie2016 #Brexit #old

49 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše