Trump i Zeman jsou ZLO!

Aktualizace: 1. úno 2019Trump i Zeman jsou ZLO!

Spojené státy – globalisté organizují kampaně proti Trumpovi jak posedlí, rádi by ho sesadili a došlo i k návrhu Impeachmentu. Trump ani nezačal úřadovat a už se s ním v mediálním světě zacházeno hůře, než se skutečnými zločinci na trůnu jakými byl Bush nebo Obama, kteří jsou učinění rekordmani v překročení prezidentských pravomocí a zákonů, včetně těch ústavních či mezinárodních. Příklad za všechny? Válka v Libyi, kterou Obama realizoval bez souhlasu kongresu, což si zatím žádný prezident Spojených států v historii nedovolil. Obama tak jednal v zájmu globalistů bez svolení lidu USA, ale to nikoho nezajímá. To, s kým spal Trump a jak mluví o šlapkách, však zajímá každého, respektive je to tak mainstreamovými médii prezentováno a náležitě rozmazáváno. Podobným způsobem Američané neřešili válečné zločiny spáchané v Jugoslávii a Iráku, vraždy a pašířské kokainové rejdy rodiny Clintonů, ale řešili to že měl Bill poměr s Levinskou, to pro USA a celý svět bylo důležitější. V případě Trumpa však jde jen o Sorosovu mediální bublinu, protože Trump má podporu jak v senátu, tak ve sněmovně reprezentantů, takže v případě obvinění a pokusu o impeachement, jde o plácání do vody a trapné šíření bezmocné hysterie. Soros označil Trumpa dokonce za agenta Putina, s tím že údajně měla jeho kancelář oznámit zrušení sankcí proti Rusku, což, jak se záhy ukázalo, vůbec nebyla pravda. Bílý dům pouze potvrdil, že s politickými spojenci a partnery a s Ruskem budou o sankcích vyjednávat. Přikrášlování, pozměňování, lichá tvrzení, zcela nepokryté lhaní a podobné praktiky, vydobyly Sorosovým loutkovým médiím pojmenování, které se v USA okamžitě chytlo, a které se během pár týdnů rozšířilo po celém světě tj. „fake news“ neboli falešné zprávy.

INFOWARS.COM: WHY CNN FAKE NEWS

Mainstreamová média zlehčují současné události, či se je snaží vykreslit v jiném světle. Popírají souvislosti teroristických útoků s islámským fundamentalismem a dalšími politickými souvislostmi v režii globalistů. Například CNN v reakci na vraždu ruského ambasadora Andreje Karlova v Turecku uvedla, že střelec byl emocionálně vypjatý.

New York Times uvedly zprávu o Berlínském útoku s titulkem „Devět mrtvých v Berlíně po útoku kamionem na Vánočních trzích.“ Jestli si vzpomínáte, Mladá Fronta v deníku Dnes uvedla na hlavní straně tuto zprávu obdobným způsobem s titulkem: „V Berlíně zabíjel kamion“. To zní jako by byl vrahem nějaký transformer „Daf-samotář“, který zřejmě trpěl zřejmě psychickými problémy a tak nemohl zabrzdit a omylem vjel do davu lidí.

Opětovně nalezené pohozené doklady vedoucí k Tuniskému uprchlíkovi značně připomínají typický mustr práce tajných služeb. Oni mají totiž teroristé v oblibě všude pohazovat svoje pasy, jako tomu bylo například při jedenáctém září, kdy v základech Dvojčat údajně shořelo úplně vše včetně 300 tun zlata, ale pasy teroristů se kupodivu našly neohořelé. Útočníci navícnezapomněli všude kolem sebe rozhazovat Korány, aby nikdo nezůstal na pochybách kdo má útok na svědomí.

Útok na pařížský klub Bataclan, jak si jistě vzpomínáte, provázely stejné podivné náhody.

INFOWARS.CZ: TAK JSME SI NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD NEPŘEDSTAVOVALI

MSNBC reportér Chris Hayes se velmi snažil, aby události v Turecku a Berlíně nebyly vnímány jako terorismus. Nejprve prohlásil, že se v Berlíně staly události, po kterých zůstalo spousta mrtvých a zraněných, s tím, že policie musí určit, zdali se jednalo o úmyslný útok. Přitom již dříve sám Hayes prohlásil, že ISIS nabádá své sympatizanty k útokům nákladními vozy po vzoru Nice. Přesně dle svého zvyku hlásají co se jim hodí a kdy se jim to hodí a když se jim to hodit přestane bez jakýchkoliv skrupulí otočí a hlásají pravý opak.

Média neustále propagují podporu nelegální imigrace migrantů a jejich zvyků a žádají po místních toleranci, zatímco muslimští vlastníci kaváren a restaurací zakazují vstup ženám a odmítají nalévat alkohol. Dokonce se stává, že pokud je některá kavárna či restaurace plná muslimů, ti sami vykazují ženy na ulici, prý kvůli pohlavní segregaci a podobně se slovy: „Je to pro vaše dobro.“ apod. O podobných běžných jevech či o událostech v ulicích Paříže, kdy uprchlíci zapalují auta nebo kontejnery a pak útočí na přivolané hasiče, či o hromadných squatech na náměstích, o tom však velká média programově mlčí.

Často jsou vychovaní tak, že stát je nepřítel a tak se k němu také chovají a brzy tomu bude tak i u nás. Policista je nepřítel, stát je potřeba ždímat co to dá a na prvním místě je třeba se starat hlavně o sebe. Postižení paranoiou, která je jim z přirozenosti vlastní díky násilnému prostředí ve kterém žili ve svých zemích, pokračují v naučených návycích v Evropě a „tahají“ si tak své zvyky do naší „civilizované společnosti“. Jenže to jim nelze nijak vyčítat. Jsou to lidské bytosti jako všichni lidé na tomto světě. Mnoho z nich si prošlo takovými příběhy, že byste nevěřili. Tak se věci mají, a kdyby se Západ nechoval k třetímu světu jako k otrokům, mohlo být všechno možná jinak. Nejhorší je, že největší podíl viny na dění ve třetím světě má primárně Západ. Vrací se nám jako bumerang to co naše vlády a korporace provedli těmto zemím. Migrace a nejen ta ekonomická je jen přirozenou reakcí na to jakou politiku Západ iniciuje.


Slavný režisér Oliver Stone, autor mnoha filmů a známého dokumentárního seriálu Americké století očima Olivera stonea, odhalujícího skutečné pozadí světových událostí a dějů režírovaných USA, apeluje veřejně na Donalda Trumpa, aby odtajnil informace o skutečné povaze krize na Ukrajině, o které většina Američanů buď vůbec neví, co si má myslet, anebo má v hlavách implantovanou mantru CNN, že za vše může zlé Rusko.

INFOWARS.COM: OLIVER STONES URGES TRUMP TO DECLASSIFY DOCUMENTS ON UKRAINE

O tom co se skutečně dělo na Ukrajině a jak celý konflikt vznikl, jsme my i naše partnerská média informovali již v mnoha článcích (viz. odkazy níže). Jako příklad bych rád zmínil rozhovor s bývalým poradcem Bílého domu Paulem Craigem Robertsem na vlnách rádia Slobodný vysielač v pořadu Informačná vojna. Celý rozhovor se slovenskými titulky máme zde:


INFOWARS.CZ: TAJNÝ PLÁN RUSKA NA ROZBITÍ UKRAJINY

INFOWARS.CZ: MAJDANISTÉ SPROSTĚ LHALI O VRAŽDĚNÍ

INFOWARS.CZ: VÁLEČNÁ HROZBA Z UKRAJINY POSILUJE

My v České kotlině (i Moravském úvalu) už podobné útoky, manipulace a fauly naštěstí známe v případě útoků na osobu našeho prezidenta. Jestli si vzpomínáte, stejný ubohý scénář byl použit i na Zemana. Soros však není moc chytrý chlapík. Kdyby byl, na příkladu reakce veřejnosti v případě Miloše Zemana by mohl zjistit, že čím více se někdo maže exkrementem, tím víc smrdí. Trump i Zeman mají o to větší popularitu, protože se z nich stávají defacto mediální mučedníci, kteří jsou nakonec vnímáni veřejností jako skuteční ochránci lidstva. Zdali budou moci býti za ně považováni i v budoucnosti, to ukáže až historie. České hloupé zpravodajské redakce tak kopírují Sorosovu propagandu ze Spojených států, buď ze setrvačnosti, hlouposti nebo kvůli nařízení, které jim ukládají neo-totalitní mediální zákony dané Evropskou unií. Přitom Amerika obrací a českým médiím začíná pomalu ujíždět vlak, který však staví ve stanici nezávislých a alternativních médií. Pozvolna však dochází k tomu, že i giganti tipu FOX se začínají pomalu vyjadřovat tak, jakoby jejich články psal sám Alex Jones a další a další média, magazíny a televizní stanice zvolna přestupují na druhou stranu barikády. Dokonce i Politico muselo uznat, že Trump stojí proti globalistům a že má navrch.

POLITICO.COM: DONALD TRUMP VS GLOBALISTS

I přes neutuchající snahu struktur napojených na globalisty podporovaných mainstreamovými médii s investovanými stamiliony dolarů zmanipulovat světové dění, se lidé na celém Západě se začali probouzet a naplnily se tak Brzezinského obavy o fenoménu „Globálního probuzení lidstva“.


Americká média navíc tuší, že špinavé peníze od Sorose je neuživí a že od státu nemohou čekat tučnou podporu, pokud budou házet Trumpovi klacky pod nohy. Ostatně tak to ve státech chodilo vždycky, že stát finančně podporoval média. Pokud jste jako médium šli proti státu, ztratili jste finanční podporu ze strany vlády. Bez státní pomoci by velká americká média nepřežila. I proto se snaží Soros o Impeachment, protože pokud to takhle půjde dál, Soros a jeho kamarila ostrouhá mrkvičku a už si neškrtnou. Důvodů je několik, ale hlavním je asi to, , že se jedno médium za druhým pomalu vymaňuje z jeho pavoučí sítě a zadruhé protože veřejnost si žádá změnu, skutečné a hodnotné informace a tak „fake news“ media přicházejí o pozornost, sledovanost a s tím o hlavní zdroje příjmů z prodeje reklamy. Teď dochází ke zlomu nejen na mezinárodní scéně politické či v oblasti globálního businessu, ale především ve sféře médií.

Nepropadejme tedy panice kvůli lžím, které stále ještě šíří TV Nova, Česká televize a podobné mediální žumpy. Děje se pravý opak a globalisté se zuby nehty snaží zvrátit nezvratitelné, ale díky zoufalství ve kterém se nachází, dělají o to větší chyby a jejich akce se stávají průsvitnějšími, než bylo pověstné spodní prádlo Marylin Monroe.

Část US médií, podobně jako jako většina českých médií (bohužel včetně těch alternativních), například tvrdila, že Trump je naštvaný na „Rusko“ za současné dění na Ukrajině. Takže vyšlo po celém světě mnoho článků ve škále od těch vyloženě prolhaných až po doslovně zmatené či vyloženě bizarní.

Příklad za všechny :)

LEVAPERSPEKTIVA.CZ: UKRAJINA ROZPOUTALA VÁLEČNÉ PEKLO NA DONBASE A TRUMPŮV REŽIM ODSUZUJE RUSKOU AGRESI

Politico vydal také článek, že Trump se soukromě sešel s krajně pravicovou ukrajinskou političkou Julií Tymošenkovou. Mělo se tak stát na okraj National Prayer Breakfast, kde Trump slíbil zrušit oddělení církve a státu v USA. Podle Tymošenkové a dalších zdrojů citovaných na Politico Trump Tymošenové slíbil, že neodvolá sankce proti Rusku, dokud nebude Krym „vrácen“ Ukrajině a dokud Rusko neukončí podporu republikám na Donbase. Bílý dům však vydal prohlášení, podle něhož Trump Tymošenkové nic neslíbil. Takové a podobné fámy jsou jen snahou o podkopnutí Trumpových nohou u té části veřejnosti, která mu důvěřuje.

Pravdou však je, že Bílý dům ústy viceprezidenta Pence pouze vyjádřila obavy z eskalace konfliktu, s tím že nyní budou pozorovat akce Ruska s velikou pečlivostí, což ovlivní vyjednávání o sankcích. Bílý dům se tak chytře a diplomaticky snaží oficiálně upozornit Rusko, aby nečinilo kroky, kterých by chtělo později litovat, a přitom „mezi řádky“ zároveň přikládají motivační bonus - diskuzi o případném zrušení sankcí. Trump se také vyjádřil, že by raději spolupracoval s Ruskem na likvidaci ISIS, než řešil konflikt na Ukrajině, čímž samozřejmě bere vítr z plachet všech válkychtivých krys, které obchází kolem Capitolu.

Úvaha: vzpomeňme si, že ještě pár dní před předáním klíčů od Oválné pracovny, Obama odesílal nové zásilky vojenské techniky do Evropy. Stěhování takové techniky je velice nákladný počin, takže můžeme předpokládat, že zpět domů se to určitě nepoveze. Paranoidní NATO, zacyklené do vojenských doktrín užívaných nacisty za druhé světové války, se celé třese, aby mohlo Rusku „nakopat prdel“. Gumy z NATO se už totálně zcvokly. Jediný, kdo má naštěstí většinu trumfů v rukávu je však Donald Trump. Jakožto prezident spojených států má primární vliv na celou Severoatlantickou alianci. Jenže Západ není „jeden muž“. A zatímco chybí jednotné velení, které má naopak Rusko, Západ trpí totální schizofrenií, kdy různé kartelové spolky, globalistické organizace, korporace, vlády jednotlivých zemí, soukromé iniciativy a jiné organizace, ovlivňují mezinárodní politiku celého Západu. Bez posvěcení Trumpa si však nikdo ani neuprdne! Bez vojenské pomoci USA je NATO ve světle globální vojenské moci, jenom takový plyšák na hraní (pokud se tedy bavíme o konvenční válce).

Globalisté to však nevzdávají a vytahují domnělé eso z rukávu v podobě nové televize, která vysílá v ruském jazyce jako odpověď na veleúspěšnou Russia today (RT), ze srdce organizace s absurdním názvem Rádio svobodná Evropa. Ale dejme si ruku na srdce J kdo to poslouchá? Kdo to sleduje? Nikdo. Občané mají Svobodný vysílač, NWOO, Infowars, Aeronet a další alternativní média, která jim zprostředkovávají skutečně svobodný pohled na světové dění.

Stupidní část americké populace však stále skáče na špek různých hoaxů a dalších mediálních manipulací šířených tu přes sociální stránky, tu přes CNN a bavíme se o opravdu „VELKÉ“ hysterii! Vzpomeňme jen na protestní „kundí pochod“ sluníčkářů napříč USA. Kolega Watson se tomuto tématu v poslední době více věnoval a dokonce toto téma podrobil skutečně hloubkové analýze. Více v jeho příspěvku, který nám opatřil dabingem kolega Igor Jurečka.


V případě současného dění v Rumunsku jde vše ruku v ruce v tom samém, „bleděmodrém“. Česká televize omílá písničku o požadavcích demonstrantů, kteří údajně požadují stažení pro-korupčního zákona. Pravdou však je, že tyto nově navrhované zákony již byly jen poslední kapkou či třešinkou na velkém hnědém „dortu“ Rumunské vlády. Skutečné požadavky demonstrantů jsou totiž okamžité vystoupení z Evropské unie a z NATO. Rumuni nyní mají nejen značně hloubějí do kapsy, než jak tomu bylo před vstupem do EU, ale obávají se především války, protože na jejich území se začíná shromažďovat velké množství vojenské techniky, jedno cvičení střídá druhé a mluví se o řešení problému Transinistrie. Hrozba evropské války, pod hrozbou války přímo doma na jejich dvorku a ekonomická represe tak vzala za své jejich touha být členy EU a občané se rozhodli celou neudržitelnou situaci ukončit.

Celý obrázek válečného nebezpečí, do kterého se řítí Evropa jen dokresluje Německá ústavní změna, kdy se rozhodlo, že nadále již nebude trestné připravovat útočnou válku.

NOVAREPUBLIKA.CZ: NĚMECKO ZMĚNILO ÚSTAVU - ÚTOČNÁ VÁLKA NENÍ TRESTNÝM ČINEM

Je zřejmé, že globalisté nejenom, že nepovolují, ale naopakpřitlačují a začali diktovat nové podmínky, dál šíří zlo a manipulují vládami. Samozvaný ředitel zeměkoule George Soros, na kterého již existuje několik mezinárodních zatykačů, ukázal dojemný příklad toho, jak on si představuje řízení planety, když vyhrožoval Polsku, že když nebude poslouchat, vezme jim hlas v Evropské radě za pomoci 7. článku Lisabonské smlouvy, přezdívaného „Jaderná volba“. Co si to ten chlap špinavá, hyena nemorální, vůbec dovoluje? Volil ho někdo?

AC24.CZ: SOROS - EU - POLSKO - JADERNÁ VOLBA

Stručně řečeno, globalisté jsou zoufalí a snaží se jako tonoucí chytat stébla a jako umírající kobyla kopou kolem sebe, ale víte jak to tak bývá, když se takhle plácáte v bahně, čím víc kopete, tím víc se zahrabáváte hlouběji a hlouběji.

Někteří z nich už dokonce i možná začínají chápat, že dochází ke globálním změnám… avšak ke zcela jiným změnám, než na které nás připravovali oni sami.

AC24.CZ: JUNCKER SE OBÁVÁ ROZPADU UNIE PO BREXITU

#Trump #Zeman #média #massmédia #Soros #Juncker #EU #USA #NATO #Lisabonskásmlouva #ISIS #new

325 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše