Demokraté USA: všichni Američané budou sledováni kvůli COVID-19
OSN a WHO je novodobý Olymp, Fauci, Gates, Prymula jsou bohové, kterým se musíme všichni podvolit, nosit roušky a nechat se povinně-nepovinně očkovat. Covid-pass a další apky jako e-Rouška od Seznamy a Alzy si již nainstalovaly stamiliony lidí. Konečně může Deep State pozorovat, šmírovat a sledovat každého koho bude chtít. Šmírování je nyní legální. Zavřít malé a střední podniky, likvidace farem, malého a středního podnikání, likvidace turistiky, likvidace dopravních společností, likvidace podnikatelské infrastruktury, kterou nemají globalisté pod kontrolou a tu zničit. To je cílem dle Rockefellerovy nadace. Falešné PCR testy, jedovaté vakcíny, mikromanagement, falešné statistiky, cílená desocializace společnosti, mortalita covidu na bodu mrazu, mediální covid-zvratky masmédií, šmírování, genocida, democida, cenzura, nepřípustná kritika, zotročení, zavádění nový elektronický kádrovací systém, monitoring styku s nakaženými, zavírání dětí do lágrů, odebírání dětí za odmítnutí testování, humus, hnus, globální prasárna par excellance! Alex Jones shrnuje Podvod-19, který popsal takto: "Covid-19 je 11. září na stereoidech".


Video, ve kterém Alex Jones shrnuje v kostce o co ve skutečnosti jde v agendě Podvod-19


A nyní mi dovolte krátký fejeton...


O tom, že Fauci financoval Rockefellerovu laboratoř ve Wuhanu, která vypustila Coronu, jsem vás informoval již v březnu. Nejprve na svém profilu, pak na Infowars.cz a pak i ve vysílání Svobodného vysílače a krátce poté i prostřednictvím demonstrací. Ovčané mě měli za blázna. Dnes o tom píše mainstream a je to hotová věc. Vyšetřování FBI jasně prokázalo zapojení Fauciho do této akce. Ale já jsem stále za blázna u lidí, kteří chodí v roušce i na velkou. Dokud to zkrátka nezazní ve zprávách CNN nebo to nepřizná Moravec, že Covid-19 je podvod století, lidé budou lidi jako jsou Fauci, Gates nebo Prymula slepě následovat jako krysaře z útesu na smrt či do jámy lvové! Podle některých průzkumů věří většina Američanů údajně více Faucimu a Číně než prezidentu Trumpovi. Podobně je tomu u nás, nemyslíte? Vygumovaných TV Zombií je tu zkrátka většina. Zvykejte si. Přitom Fauci je korupcí prolezlý šmejd, na kterého už prasklo kde co, o Prymulovi ani nemluvím. Fauci, Gates, Prymula... novodobí bohové! Ani presidenti nic nezmůžou, hloupá masa ovcí gangsterovi ještě zatleská s výkřiky díků na rtech! Lidstvo zhlouplo! Pane Bože! Je tohle můj ráj?


Newsweek a SkyNews: Dr. Fauci Backed Controversial Wuhan Lab with Millions of U.S. Dollars for Risky Coronavirus Research1,595 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše