Fake news, Babiš, Kašmír, PizzaGate, Tonkin a další témata na Svobodném vysílači

Aktualizace: 2. bře 2020


Záznam z vysílání rádia Svobodný vysílač ze dne 7. srpna 2019


Vážení čtenáři a posluchači, nevážený pane Jando, abyste věděli, že to co tvrdíme nejsou desinformace, a že naše názory jsou zcela nezávislé či odvislé od faktů, tak v tomto článku rozebereme obsah naší diskuse na Svobodném vysílači (viz výše).


Nejprve začneme porovnáním toho jak prolhaná masmédia informují o demonstracích namířených na premiéra Babiše a tím jak informovala o demonstraci proti Sobotkově vládě. Níže v odkazu si můžete přečíst podrobnou reportáž Petra Louckého o demonstraci ze 17. listopadu 2015.


INFOWARS.CZ: REVOLUCE, KTERÁ SE ÚDAJNĚ NEKONALA


HOPPNER.CZ: Je to vůbec možné? Státní televize zve na protistátní demonstrace. Video jako důkaz. Pojďme všichni, bude sranda – vždyť, jářku, právě probíhá pokus o státní převrat!


Přikrášlování, pozměňování faktů, lichá tvrzení, zcela nepokryté lhaní a podobné praktiky, vydobyly Sorosovým loutkovým médiím pojmenování, které se v USA okamžitě chytlo, a které se během pár týdnů rozšířilo po celém světě tzv. „fake news“, neboli falešné zprávy, termín o kterém jsme se ve vysílání bavili. Autorem tohoto termínu není nikdo jiný, než americký prezident Donald Trump. Terčem tohoto označení však jsou právě masmédia. Je tudíž skutečně vtipné, když reportéři ČT označují alternativní média tímto termínem. Více o tomto tématu v článku Pavla Krejčího, který uvádíme níže.


INFOWARS.CZ: TRUMP I ZEMAN JSOU ZLO


Česká televize se podle Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) dopustila porušení zákona o vysílání tím, že v rámci pořadu Americká volební noc 9. listopadu 2016 (ČT24) odvysílala nevyvážené a neobjektivní zpravodajství. Podle rady tím docházelo k nadržování jedné straně, zejména jednostrannou kritikou jen jednoho z kandidátů na amerického prezidenta. Zpravodajstvím v daném pořadu měl být podle RRTV znevýhodňován Donald Trump. Takže kdo je tu "FAKE NEWS"?


Jak lhala ČT o krizi na Ukrajině? Jak si vymýšleli zprávy? Jak fejkovali a obraceli pravdu? A to je jen třešnička na shnilém dortu propagandy ČT. Takže kdo je tu "FAKE NEWS"?! Více v odkazu níže:


KOSA NOSTRA ZOSTRA: O TOM JAK ČT LŽE O UKRAJINSKÉM KONFLIKTUO co vlastně šlo, když jsem zmiňoval lhaní ČT v Dobrém ránu o tvrzení, že Rusko zahájilo 2. sv. válku invazí do Polska? Celá tato kauza začala, když moderátorka v pořadu Studio 6 ze dne 18. 9. 2014 zhruba v čase od 34:28 až 34:36 uvedla, že: „Polsko si připomnělo 75 let od ruské invaze, akce, která se odehrála 17. září 1939, zahájila druhou světovou válku v Evropě. Proběhla v souladu s tajnými dodatky k rusko-německému paktu.“ Takže kdo je tu "FAKE NEWS"?!


REAKCE ČESKÉ TELEVIZE NA STÍŽNOST OHLEDNĚ TVRZENÍ, ŽE RUSKO ROZPOUTALO II.SV.VÁLKU


A jak se skutečně věci měli v roce 1939? A protože jsme údajně pro-kremelské médium :) tak vám na to odpovíme slovy největšího oblíbence soudruhů z České televize :)))


Chcete více takových příkladů, kdy ČT cenzurovala prezidenta Zemana nebo jak si účelově vymýšlejí úplné bláboly o veřejných tématech? Zkuste si projít stránky staršího projektu Operace Kavčí bouře nebo stránky Disidenti.org nebo si přečtěte to jak zamlčují důležité informace a fakta, která se nehodí do krámku svazáků z ČT a dalších médií a jejich skutečných pánů pod článkem:


INFOWARS.CZ: MÉDIA, MEZINÁRODNÍ POLITIKA, VELKÁ VÁLKA?


Ale pak se najde takové prase jako pornoherec Janda, který na svém svazáckém webu Evropské hodnoty, uvádí Infowars.cz jako zdroj pro-kremelské propagandy:


EVROPSKÉ HODNOTY: Přehled dezinformačních a manipulativních webů


ČT se k těmto prasárnám hodných soudruhů časů komunismu přidává s novým pořadem o "Fake news". Jsme opravdu zvědavi jaké prasárny se z obrazovky veřejnoprávní televize dozvíme.


PARLAMENTNILISTY.CZ: Halino? ČT jde do boje s dezinformacemi. Za vaše peníze


Článek nejen o tom jak byl magazín Infowars.cz označen za zdroj pro-kremelské propagandy před prezidentskými volbami společně s dalšími nezávislými médii, o skutečných "Fake news" a o tom jak česká masmédia lžou a vedou válku proti občanům ČR:


INFOWARS.CZ Drahý Miloši, milý Drahoši


Informační válka pokračuje a nabírá drsné obrátky, tentokrát v podobě ofenzivy svazáka Kalenského. Napadá Hrad i české podnikatele a před americkým Kongresem žádá o uvalení sankcí na Českou republiku, která je pod tlakem alternativních médií placených Kremlem (včetně infowars).


Pizza Gate - Britain First po vzoru Tommyho Robinsona konfrontovala krámek s Kebabem s názvem Istanbul Grill na jiho-západě Londýna, kde gang únosců prodával malé děti za účelem sexu, kdy byli děti nabízeny přímo z jídelníčku jako jakýsi druh speciality, kdy informovaný věděl, o co jde. Děti byly drženy v žalostných podmínkách v podzemních prostorách. Jak jistě víte Tommy byl za to uvězněn, takže se jedná o akt revolty proti soudnímu systému. Britain first na svých stránkách britainfirst.org žádá všechny Angličany i cizí státní příslušníky o pomoc se šířením a podepisováním petice za propuštění Tommyho Robinsona, který byl opakovaně odsouzen a uvězněn... a za co? Za to, že po skončení soudu, se jakožto žurnalista zeptal odsouzených dětských kuplířů jak se dívají na verdikt soudu a jestli jsou s ním spokojeni. Tento obraz vídáme denně na televizních stanicích od TV Nova až po CNN či BBC a najednou je to trestné?Pro Tommyho Robinsona to znamená další pobyt ve vězení na 9 měsíců a pro občany Velké británie nebezpečný precedent, kdy nebude možné aby žurnalisté či kdokoliv jiný cokoliv zveřejňoval o odsouzených zločincích. Z obav o jeho možné zabití se obrátil o politický azyl na kancelář Donalda Trumpa, což se bohužel nesetkalo s odpovědí a Tommy nastoupil trest.


S pedofily a úchyláky se vůbec v poslední době roztrhl pytel, kdy podobnost s událostmi v Londýně není pouze náhodná. Když už jsme u toho Trumpa... vyznamenaný důstojník CIA Robert David Steele prohlásil v show Alexe Jonese na amerických Infowars.com, že prezident Trump je nyní doslova ve válce se stínovou vládou tzv. "Deep state" či "Shadow govermentem", protože odhalením elitní sítě pedofilů sahá po krku nejvýše postaveným globalistům. Trump hodlá totiž odhalit tuto servisní síť pro elitní pedofily, která působí ve Washingtonu D.C. a po celých Spojených státech, stejně tak jako v Arabských emirátech.


HUMANSAREFREE.COM: Ex-CIA: Trump is at War With Elite Pedophile Ring & the Deep State


Jistě jste slyšeli o termínu "Pizza-gate", který se stal synonymem pro tento organizovaný obchod s dětskými otroky, který zdá-se, má globální charakter a je pod ochranou právě Deep State. Steele dále prozradil, že Generál Michael Flynn, vládní poradce pro národní bezpečnost, byl propuštěn právě z důvodu manipulace se seznamy vysoce postavených pedofilů, mezi kterými se nacházeli i přátelé víceprezidenta Mika Pence. Steele také prohlásil v show Alexe Jonese, že Trump se definitivně rozhodl zatočit s Deep Statem, ale zároveň varoval, že tyto listiny prozradily, že lidé z Deep State prakticky obklopují prezidenta a zastávají nebo zastávali vysoké úřady a mají ve svých ruou obrovskou moc, jako například Dennis Hastert bývalý šéf sněmovny reprezentantů nebo John Podesta - šéf administrativy Bílého domu.

Steele popisuje, že pedofilie, je jakousi "elitní privilegií", kdy deep state přímo organizuje obchod s dětským bílým masem, kde pod kuratelou operativců tajných služeb jsou organizovaná celá letadla, chcete-li zájezdy, plné dětí, znásilňovaných elitními podnikately a politiky. Tyto listiny tak vlastně slouží jako jakýsi vodící seznam lidí napojených na deep state, kterým byl tento servis exkluzivně poskytován. Do celé akce se zapojují i Wikileaks Julie Assange. Steele dále popisuje zapojení sítě Pizza restaurantů v Saúdské Arábii a dokonce v srdci Washingtonu D.C., kde byli děti podobně jako v Londýně doslovně nabízeny přez jídelní lístek, odtud "Pizza-gate" termín. Massmédia to aktivně ignorují a nad Pizza-Gate se vznáší oblak tabu, kdy toto téma označují za konspirační teorii. Aby ne, podle všeho jsou do pedofiní sítě zapojeny špičky lidí z Vatikánu, Bílého domu, politiků napříč celým světem, vysoce postavených podnikatelů či dokonce členů anglické královské rodiny a další nobility. Za přednes tohoto téma bylo dokonce zavražděno pár lidí, jako příklad můžu uvést Andrew Breitbarta, žurnalisty a komentátora, který byl zjevně sofistikovaně zavražděn v roce 2012, žurnalisty, který aktivně pracoval na zveřejnění kauzy Pizza-gate.

Pro doplnění zjištění posluchače, volajícího do vysílání, že satanistické komunity podporují LGBTi.Deep State oslavuje 55 let výročí Incidentu v Tonkinském zálivu 4. srpna 1964. Smutné výročí tzv. Incidentu v Tonkinském zálivu, který byl klasickou operací pod falešnou vlajkou. Nacistická metoda z dílny Shadow govermentu, na sebe po vraždě JFK nenechala dlouho čekat. Varování prezidentů Eisenhowera a JFK se naplnila. Válka ve Vietnamu mohla začít a vojensko-průmyslový komplex si konečně mohl nahrabat ze státní kasy.


Národní noviny: ŽIVÁ HISTORIE, před 55 lety si USA vymyslely útok Vietnamu


Všechny následující kabinety až po vládu D.Trumpa si v podobných akcích libovali, vedeni poradci a agenty Shadow govermentu, typu Kissinger nebo Brzezinsky. Vytvoření NWO, které mělo být finálním cílem těchto kampaní, dnes sabotuje prezident Trump, který vede doslova válku se Shadow govermentem. Co přinese budoucnost? Udrží Trump a jeho nástupce nově nastavený trend? Uvidíme... Deep state se totiž všemožně snaží navzdory Trumpovi, rozpoutat další konflikty a války, ze kterých by měl prospěch a vsadím se, že konflikt v Kašmíru je další skvělou příležitostí.


REFORMY.CZ V Kašmíru je stanné právo: Indie zbavila oblast s muslimskou většinou samosprávy a valí se do ní vojska


Ne nadarmo se říká Kašmíru "nejnebezpečnější místo na světě". Tři atomové velmoci se hádají o území prakticky už celá staletí, kdy se celou situaci pokusilo zklidnit na začátku padesátých let OSN, což skončilo totální katastrofou a sérií tzv. Indicko-pákistánských válek, až se v sedmdesátých letech nakonec podařilo celý konflikt uklidnit, ale prakticky pouze díky ústupkům ze strany Indie. Nebýt Indů, bůhví jak by to skončilo.


Indickou vládou bylo vyhlášeno stanné právo a Indie vyslala do Kašmíru 500 000 vojáků!


Vysílání Infowars.com a Show Alexe Jonese o chystané "Válce proti Indii" 7. srpna 2019


Čína s Pákistánem sebrala Kašmír před 70 lety Indům, kdy byli vyhnány miliony všech lidí, kteří byli jiného vyznání než Islámu. "Hit the road Jack..." zpívají si muslimové!


Muslimové útočí po celé Indii a kašmíru, týdně 2 teroristické útoky. Indická vláda je nyní v nezáviděníhodné situaci. Globalisté si mnou ruce, kdy se pomyslné Oko Saurona dívá na Pákistán a Indii a Čína jim v tom pomáhá, respektive hází oběma stranám konfliktu klacky pod nohy.


Čína rozčílila Donalda Trumpa, kdy devalvovala měnu - 1 dollar za 7 yuanů... co to způsobuje? Jednoduše Čína uměle zvyšuje inflaci, protože Yuan není volně obchodovatelná měna - je centrálně řízená. Zvýšení inflace způsobuje, že import do Číny je mnohem náročnější a dražší a naopak export činí čínské zboží levnější a dostupnější. A není to poprvé, už to udělali v roce 2015. Tenkrát Čína ozámila, že k tomuto kroku přistoupili kvůli tržním reformám. No ale jaký to má vliv na Kašmír? Devastující... celý Kašmír je totálně závislý na exportu místního zboží do Číny, celý region upadá do ekonomické stagnace a to s sebou nese sociální nepokoje. Zejména muslimové se bouří a pod ekonomickým tlakem se jejich fanatismus stupňuje a s ním i napětí v regionu, který vypadá jako papinův hrnec před výbuchem.


Země se potýká se sílící mocí islámských radikálů. Velice časté jsou srážky vojska s radikály a protivládní demonstrace. Po těchto událostech vláda velice často vyvolává výjimečný stav, který někdy trvá až nepřirozeně dlouho. Centrální vláda nemá žádnou kontrolu nad územím při hranici s Afghánistánem, kde kvete obchod se zbraněmi a drogami. Toto území je pod kontrolou místních kmenových vůdců, kteří většinou podporují svržený Taliban a teroristickou organizaci Al-Kaidu.


Jako indicko-pákistánské války jsou označovány série konfliktů mezi Indickou republikou a Islámskou republikou Pákistán. Rozdělení Indie v srpnu 1947 vedlo ke vzniku těchto dvou států, které už od počátku jejich vzniku začaly řešit své spory ozbrojenými konflikty. Většina ze čtyř ozbrojených konfliktů a několik menších potyček se týkala sporné oblasti Kašmíru, z větších válek je výjimkou jen ta z roku 1971.


Po zániku Britské Indie roku 1947, kdy za pomoci taktiky "rozděl a panuj", vznikl samostatný Západní a Východní Pákistán a Indie. Východní a západní Pákistán v roce 1956 vytvořily po přijetí ústavy Islámskou republiku Pákistán. V roce 1960 byl za hlavní město Pákistánu zvolen Islámábád. O dva roky později byl po vojenském převratu zaveden výjimečný stav. V roce 1965 vypukl opět ozbrojený konflikt mezi Pákistánem a sousední Indií o území Kašmíru. Konflikt trvá s přestávkami už od roku 1948. Pákistán si nárokuje území, protože většina obyvatel jsou muslimové. Indie chce území jako zajištění své severní hranice. Válka skončila bez většího úspěchu jedné či druhé strany a Kašmír byl rozdělen mezi oba státy. Konflikt trvá dodnes a hraniční přestřelky mezi pákistánskými a indickými vojáky jsou i dnes zcela běžné. Konflikt vzbuzuje veliký zájem po celém světě, protože Indie i Pákistán mají v držení jaderné zbraně.


Dalším už méně známým problémem Pákistánu je snaha jihozápadní provincie Balúčistánu vytvořit nezávislý stát. Boj za nezávislost v této největší a nejméně zalidněné provincii vypukly v 70. letech 20. století pod vedením Akbara Bugtiho a Balúčistánské osvobozenecké armády (BLA). Ozbrojené střety v malé míře trvají dodnes. Takže prostoru pro globalistické rejdy vojensko-průmyslového komplexu, je mnoho.


Centrální vláda nemá žádnou kontrolu nad územím při hranici s Afghánistánem, kde kvete obchod se zbraněmi a drogami. Toto území je pod kontrolou místních kmenových vůdců, kteří většinou podporují svržený Taliban a teroristickou organizaci Al-Kaidu. Obamova administrativa nás přesvědčovala, že se zde ukrýval i terorista Usáma bin Ládin, kterého 1. května 2011 údajně zabila americká armáda v jeho sídle a pak jeho popel vysypali do moře. Což je největší pohádka všech dob.


V roce 2007 pákistánská politička Benazir Bhuttová v předvečer voleb, se sešla s Afghánským prezidentem Hamidem Karzaim a odpoledne po projevu při tiskové konferenci prozradila, jak se má celý příběh s Usamou bin Ladinem, že je již mnoho let mrtev a to ji připravilo o život. Byla dokonce dopředu varována, že může být zavražděna.


A nakonec se také tak stalo, byla zavražděna krátce poté když vystupovala ze svého neprůstřelného diplomatického vozu, podobným způsobem jako Lee H. Oswald, třemi kulkami vypálenými zblízka, které doprovázel výbuch sebevražedné vesty s ocelovými kulemi. Stojí možná za zmínku, že Afghánský prezident, se kterým se ten den sešla - Hamid Karzáí, byl původním ředitelem společnosti Carlyle Group, kterou předal G.H.W. Bushovi st. aby se mohl posléze mohl stát Afghánským prezidentem. Tato společnost, vlastněná královskou Saúdskou rodinou bin Ladinů, měla přímou účast na pohádkových ziscích vojensko-průmyslového komplexu z konfliktů plynoucích z 11. září. Po schválení útoků na Irák a Afghanistán se tato společnost dostala k pohádkovému zisku 300 mil. dolarů denně.V 7. stol. nezávislý pod vládou místních hinduistických dynastií, od 1346 muslimské. V roce 1586 připojen k říši Mughalů, 1757 k Afghánistánu, 1819 ke státu sikhů, od 1849 knížectví pod britskou kontrolou. Po rozdělení Indie 1947 usiloval mahárádža Hari Singh o samostatnost, ale po napadení Pákistánem připojil knížectví k Indii, která pomohla vpád odrazit. Boje byly zastaveny na začátku roku 1949 za přispění OSN na linii příměří, která je dosud faktickou hranicí. Konflikt pokračoval v Indicko-Pákistánských válkách a teprve dohoda v Simle v roce 1972 otevřela cestu k možnému kompromisu.


Ministerským předsedou a později prezidentem Pákistánu byl zvolen Zulfikár Alí Bhutto. Volební vítězství jeho Pákistánské lidové strany v roce 1977 vyvolalo bouřlivé protesty. Ty vyústily ve vojenský převrat vedený generálem Zijáluem Hakem. Bhutto byl uvězněn, odsouzen a popraven. Po smrti Haka v roce 1988 se konaly volby a opět vyhrála Pákistánská lidová strana, která byla vedená Bhuttovou dcerou Bénázir Bhuttovou. V roce 1990 byla její vláda sesazena ve prospěch vlády usilující o striktní uplatňování islámských tradic. Důvodem bylo také podezření z korupce. V roce 1993 byla Bhuttová opět zvolena. Napomohla finančně nástupu Talibanu v sousedním Afghánistánu, od kterého si slibovala stabilizaci oblasti. V roce 1996 musela opět odstoupit, protože byla znovu obviněna z korupce. Bhuttová odešla do exilu do SAE (do Dubaje) v roce 1998. (zdroj: Wikipedie)


THE CHICAGO COUNCIL: VÁLKA V EVROPĚ JAKO NÁSTROJ LIKVIDACE VZTAHŮ MEZI RUSKEM A EVROPOU


Zděšený Zbygniew Brzezinski (svého času poradce Baracka Obamy) varuje přední globalisty, na zasedání CFR (Rady pro zahraniční vztahy), před "Globálním probuzením lidstva".

362 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše