Komisařka OSN pro lidská práva Michelle Bacheletová požaduje očkovat celou planetu
Komisařka OSN pro lidská práva Michelle Bacheletová k Velkému restartu: „OSN zahájí v průběhu koronavirové krize novou éru založenou na »zednářských principech«“ Bývalá chilská prezidentka Michelle Bacheletová na nedávné konferenci OSN řekla: „OSN využije koronavirovou krizi k zahájení „nové éry“ založené na „zednářských principech“. Kromě toho by měli být očkováni všichni lidé na světě. Doufá, že koronavirová krize přispěje ke změnám stejně jako druhá světová válka. Chce globální odpovědi na změnu klimatu a migraci.


Globální „Great reset“ (Velký restart) prosazují globalistické skupiny. Tyto skupiny využívají pandemie a mimořádných opatření diktovaných vládami k zavádění sociální kontroly.

Tuto skutečnost nedávno znovu potvrdila na konferenci vysoká komisařka OSN pro lidská práva Michelle Bacheletová, která je blízkým politickým a duchovním spojencem Angely Merkelové.


Bývalá chilská prezidentka intervenovala 1. prosince v online aktu „Pocta Všeobecné deklaraci lidských práv“ organizovaného chilskou lóží. V něm zdůraznila před a po: „Koronavirová krize by byla v očích OSN užitečná pro zavedení „nové éry“ založené na zednářském principu bratrství.“ Tím měla na mysli vakcínu, kde si i stanovila jasný cíl: „Musíme očkovat všechny lidi na Zemi.“


I podle ní není návrat k minulé „normalitě“ možný: „Pandemie Covid-19 nám ukázala, že stávající model společnosti, který je založen na obecných nerovnostech, není udržitelný. Nemůžeme se vrátit do „dne 0“.“ To je její odůvodnění potřeby takzvaného „Great reset“ (Velkého restartu). Nebo jak to v polovině listopadu uvedl kanadský premiér Justin Trudeau: „Tato pandemie nabízí možnost restartu.“


S ohledem na tuto skutečnost Bacheletová také navrhla, že svět potřebuje novou společenskou smlouvu pro „novou éru“, protože stará společenská smlouva, kterou jsme dosud měli, byla narušena. Dále Michelle Bacheletová ve svém projevu odkazovala na zednáře: „K tomu potřebujeme a máme jeden ze zednářských principů: solidaritu a bratrství.“


Spojení mezi Bacheletovou a zednářstvím není žádným tajemstvím: ve svém projevu 18. října 2014 na shromáždění Velké chilského lóže, kterého se zúčastnila několik měsíců po zahájení druhého funkčního období jako prezidentka země, uvedla, že její dědeček z matčiny strany už byl členem a že se k ní přidal i její otec. „Jsem obeznámena se zednářskou kulturou a její hodnoty byly také zásadní pro mé vzdělání,“ dodala Bacheletová.


Poté, co OSN-komisařka minulé úterý toto propojení potvrdila, potvrdila tím i zásadní roli, kterou pandemii připisuje: „Když začal KOVID-19, řekla jsem si: „Doufám, že tato pandemie má stejné účinky jako druhá světová válka.“


Poukázala na skutečnost, že tento ozbrojený konflikt vedl k vytvoření „Všeobecné deklarace lidských práv“. Podle jejího názoru by koronavirus měl sloužit k posílení „globálních reakcí“ na problémy, jako je „změna klimatu nebo migrace“.


Prvním projevem této nové jednoty musí být vakcína proti této nemoci: „Musíme očkovat všechny lidi na zemi.“, dodala.


Co je to Zednářství a kdo to jsou Zednáři?


Svobodné zednářství, nazývané také Královské umění, se považuje za etické spojení svobodných lidí (původně pouze mužů) s přesvědčením, že neustálá práce na sobě vede k sebepoznání a humánnějšímu chování. Pět základních ideálů zednářství je svoboda, rovnost, bratrství, tolerance a lidskost. Měli by být prožíváni praktickým cvičením v každodenním životě. Zednáři se organizují v takzvaných lóžích.


Počet svobodných zednářů na celém světě, pokud je zveřejněn, se velmi liší v závislosti na zdroji. Pro rok 2012 jmenuje SWR přibližně pět milionů členů zednářství po celém světě ve všech jeho projevech, včetně tří milionů v USA. V případě Německa se údaje pohybují mezi 14 000 (2012) [1] a 15 500 členy (2015). Časopis německé výzkumné chaty „Quatuor Coronati“ předpokládá po celém světě pouze 2,6 milionu zednářů.


Zdroj: Religiónen Libertad / Freie Welt

5,870 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše