Lék na Covid-19 existuje, informační válka pokračuje!

Aktualizace: 15. lis 2020


Videozáznam z diskuse na Svobodném vysílači z 5.8.2020, smazané a cenzurované Youtubem z kanálu rádia, znovu nahrané na kanál INFOWARS.CZ


V Ohiu, kde byl zaveden zákaz užívání Hydroxychloroquinu (dále jen HCHQ), a kde byli lékaři perzekvováni, se zvedla taková vlna odporu ze strany veřejnosti, že byla léčba opět povolena a že se propuštění lékaři mohli opět vrátit do svých zaměstnání. Takže existuji i malá vítězství, ale nemalujme si to růžově, globalisté budou dělat vše co bude v jejich silách, aby přesvědčili veřejné mínění, že HCHQ není ta správná a jediná cesta a že je třeba vakcinovat, vakcinovat a zase vakcinovat.


Vznikla totiž studie, která se snažila očernit tento veleúspěšný lék jako nebezpečný pro srdce, ale tato studie byla po svém medialním využití ihned stažena pro neprokazatelnost teto studie. Televizním zombiím však zůstal v hlavě pouze strach z tohoto léku a touha po Gatesově vakcíně. Kamarádi Tonyho Fauciho si mnuli ruce nad tímto úspěšným vrtěním psem a političtí odpůrci Donalda Trumpa měli opět další fejkové eso pro očernění prezidenta USA, který se léku veřejně zastával.


Videozáznam z diskuse na Svobodném vysílači z 5.8.2020, smazané a cenzurované Youtubem na VK


Plaqenil (HCHQ), který se dá užívat dokonce preventivně, je lékaři podáván v kombinaci se Zinkem a pro jistotu je podáváno antibiotikum Zitromax (zřejmě ekvivalent pro Azitomycin). Lékařka z Houstonu, která úspěšně léčila v Africe Malárii, Ebolu a další tropické nemoci, dosáhla 100% úspěšnosti při léčbě pacientů s onemocněním Covid-19 ve Spojených státech. Americká doktorka promluvila nahlas o levné léčbě, která je zakázaná, ale přitom léčí. Vyléčila beze strachu v době persekuce 350 pacientů s onemocněním Covid-19, bez jediného úmrtí. Apeluje na lékaře a ty co nic nečinní v této věci, přirovnává k nacistům, kteří přihlíželi vraždění židů.

Přitom již v dubnu přišli mnozí lékaři s touto kombinaci, jako funkčním návodem na boj proti coronaviru. HCHQ je 70 let starý lék, který je tak bezpečný, že se předepisuje i těhotným ženám, dá se užívat preventivně jako doplněk stravy nebo se dá podávat i malým dětem, které mají problémy s imunitou. A jak to celé funguje? Je to tak jednoduché, že je to až k nevíře. HCHQ zabezpečuje, aby se Zinek dostal rychle do buněk, kde blokuje replikaci viru, a to je celé přátelé. Jde totiž o to, že viry se dokážou replikovat pouze pomocí napadení buněk, které jsou oslabeny a mají porušený vnější ochranný plášť. Zinek, vitamín D, Vitamín C a další vitamíny, podporující imunitu pacienta, totiž pomáhají posílit buňky, u kterých pak žádný vir, ani SARS-COV-2 zkrátka nemá šanci. Tak to prostě celé funguje. Virální onemocnění jsou jen následky imunitního selhání organismu a pokud je vaše imunita v pořádku, žádný Covid vám nehrozí.


Že prý je HCHQ nebezpečný pro srdce? Že je to čistidlo? Obludné bláboly! Nenechte se vysmát dámy a pánové! Krom Plaquenilu existuje i méně známá varianta - Quercetin, což je lék, kterým se dá HCHQ v klidu nahradit a dá se získat bez receptu, k dispozici jako doplněk stravy. Tato látka se totiž nachází běžně v omezené formě ve stravě, dostupný jako vitamin P - což jsou takzvané flavonoidy. Tyto látky mimo jiné způsobují, že jsou rostliny barevné. Flavonoidy podporují imunitu, působí preventivně proti rakovině jako silné antioxidanty. Podobně jako Plaquenil nebo Quercetin se běžně dají sehnat i další flavonoidy, které se prodávají pod jmény Rutin nebo Resveratrol.


Del Methew Bigtree, filmový producent a dokumentarista, s vlastní show High Wire, který natočil dnes již notorický známý dokument Vaxxed, připomněl před pár dny v show Alexe Jonese svoji zkušenost ze zasedání Národní lékařské rady, sjezdu všech lékařů, epidemiologů, zdravotníků, kde seděl společně s Robertem F. Kennedym (synem Deep Statem zabitého Bobbyho), kdy vedli diskusi s Tony Faucim na téma prokazatelnost účinku vakcín na různá onemocnění. Methew se ho ptal zdali byla vytvořena nějaká srovnávací studie, která by srovnala následné procento onemocněných vakcinovaných osob a těch, kterým nebyla žádná vakcína podána. A Fauci se z toho vykrucoval způsobem: "...ale to nemůžete srovnávat přeci. Lidé kteří se nechávají očkovat mají přeci úplně jiný životní styl než ti co se nenechají očkovat..." :)))) Smešný pokus o to se vykroutit z otázky skončil de facto přiznáním. Kdyby totiž došlo k realizaci takové srovnávací studie, jasně by totž vyšlo najevo, že vakcinovaní pacienti trpí mnohem vice chorobami, včetně těch závažných a vedlejšími účinky vakcín, než ti co vakcíny neužívají.


Jedna taková studie existuje a týká se spalniček. Vlivem spalniček zemřelo v r.2019 v USA 704 osob. Jenže pouze vlivem vedlejších účinků podané vakcíny zemřelo 11 tis. osob a přibližně 100tis osob, většinou dětí, má nyní doživotní následky z vedlejších účinků vakcíny, která obsahuje mimo jiné formaldehyd a olovo. Trochu mi to vše připomíná středověké pouštění žilou.


Lidské tělo je samo schopno se vyrovnat s 90% přirozených nemocí, pokud je zdravě živené, má přísun všech esencialních vitamínů, proteinů a minerálů, má dostatek pohybu a nežije v toxických podmínkách. Lidské tělo je zázrak od Pána Boha, které má schopnost se samo vypořádat i s Covidem, ale pokud mu hážete klacky pod nohy vakcínami, intubacemi a dalšími zvrhlostmi, nemá šanci a podlehne léčbě spíš než viru. Virální onemocnění jsou všdy tj.ve 100% případů výsledkem imunologických problémů organismu. Léky by měli být používány těmi, kdo mají s imunitním systémem problémy, jako vážně nemocní lidé, či senioři, a ne že to budeme plošně praktikovat na všech, i zdravých jedincích, všechny včetně dětí nutit nosit roušky, povinně je očkovat atd. Jenže když jde o prachy tak jde veškerá etika stranou. Navíc.... jak nejlépe financovat globálni genocidu, když patříte k psychopatickým elitám, které se rozhodly z vlastního uvážení regulovat lidstvo, k šíleným eugenikům a masovým vrahům jakými byli Thomas J.Watson, Himler nebo ke kterým patří například Ted Turner, Rockefeller, nebo Bill Gates? Musí se ideálně zaplatit sama, takový počin nemůžou přeci platit ze svých kapes, to by je zruinovalo :) Musí je ideálně zaplatit samotné oběti. Na co stavět koncentrační tábory, pece na spalování lidí, financovat války, když může každý pohodlně zemřít u sebe doma, nebo v nemocnici na následky vakcíny či špatné léčby, kterou si sám zaplatí?


Sám Bill Gates přiznal, že pokud by se povinně očkovalo ve Spojených státech proti SARS-COV-2, zemřelo by v USA cca 700 tis lidí pouze vlivem vedlejších účinků, což považuje za nutné zlo pro konání všeobecného dobra, a 10 mil Američanů by pocítilo vedlejší účinky. Ale proti vakcíně se nemůžete legálně bránit. Dle zákonů a běžné praxe většiny států světa, berete vakcínu s vědomím, že na vás mohou vedlejší účinky dopadnout a to na vlastní riziko! Výrobci vakcín jsou zcela zbaveni odpovědnosti z následků plynoucích z vedlejších účinků vakcíny. Maximálně dostanete odškodnění za léčbu, což je mimochodem většinou největší nákladová položka výroby každého léku, která se již předem započítává do jeho ceny, takže si vlastně to případné odškodnění dopředu platíte sami.


Proč bychom se tedy měli nechat vakcinovat, když mrtvých i nakažených je ve skutečnosti tak málo v případe Covidu? Pandemie? Epidemie? Kdepak! Limity pro vyhlášení epidemie natož pandemie nebyli nikdy a nidke naplněny! K čemu tedy semafor? Budeme mít semafor i na rýmu a kašel?? A to víme všichni již dobře jak se v USA údaje a statistická čísla falšují a jak 90% diagnóz neodpovídá Covidu. Víte již sami, jak jsou lékaři a nemocnice v USA upláceni, aby se do všech diagnóz psal Covid-19, diagnóza, o které rozhoduje sám lékař i bez jakéhokoliv testu. Jistě jste slyšeli o případech kdy byli upláceni pozůstalí tučnými příspěvky na pohřeb, jistě jste slyšeli o těch skandálech, kdy lidé

zemřelí při autonehodách či po útoku žralokem, byli označeni za mrtvé následkem Covidu!


Statistiky se nefalšují však jen v USA, děje se tak po celém světě, je to sofistikovaná propaganda organizovaná přímo z WHO. Jestli si pamatujete, vláda A.B.B. už se nad ČR chystala vyhlásit druhou Damoklovu vlnu, když vyšlo najevo, že statistiky jsou uváděny chybně o a výsledně se statistický úřad sekl o několik tisíc údajně mrtvých pacientů, co navíc umřeli S Covidem nikoliv NA Covid. Prý díky chybě ve statistickém zpracováni. Nebýt šťouralů, už bychom opět zavírali své podniky a nosili hadr na hubě. A co ty veřejné úplatky hygienikům? Výjimečné odměny vice jak 200 tis za boj s Coronavirem? Mimořádné odměny za odvedenou práci slíbil Babiš hygienikům během jedné ze společných videokonferencí. Peníze posléze přidělil ředitelům státní tajemník ministerstva zdravotnictví Stanislav Měšťan hned třikrát. Za první a za druhý kvartál a k tomu odměnu v souvislosti s epidemiologickou situací v březnu. Zveřejněné mimořádné odměny jsou uvedené ve stavu před zdaněním. Kdybych byl hygienik, tak se vsaďte, že budu dělat vše proto aby toto divadýlko pokračovalo. Peníze totiž nesmrdí, že? Nejlépe finančně ohodnocenou hygieničkou se stala Jarmila Rážová, která byla od 12. března pověřena funkcí hlavní hygieničky ČR. Státní tajemník jí přidělil bonus 250 tisíc korun.


Jelikož Andrej Bureš Babiš staví továrnu na výrobu Gatesových vakcín s firmou Novavax, je tu zřetelný střet zájmů členů celé vlády. Nová továrna firmy Novavax u Jevan je dobrou investicí Nadace Billa a Melindy Gatesových, která je štědrým dárcem společnosti. Defraudant a zloděj Prymula, který asistuje v této věci panu premiérovi má v této záležitosti také svoje finanční zájmy když si uvědomíme jeho angažmá ve WHO, kterou Kill Bill také financuje. Jistě jste viděli to video, kde jásavým hlasem Bureš oznamuje všem ovcím tu skvělou novinu a kvituje pozitivně, že konečně zase budeme my Češi v něčem první. Ano, Česká republika začne aktivně spolupracovat s neonacistou Gatesem na genocidě populace ovcí ve Spojených státech a v celé EU a i tam, kde triky Killa Billa zatím neprokoukli, tak jako tomu bylo dříve v Indii a Africe, kde za Gatesem a jeho nadaci zůstali miliony mrtvých.


Přitom teoreticky, v reálném světě, který se řídí názory skutečných odborníků, lékařů, nikoliv novinářů, zkorumpovaných epidemiologů a farma-mafiánů, by stačilo tak málo. Stačilo by zrušit roušky, v pripade onemocnění nasadit léčbu zinkem a HCHQ, případně doplnit intravenózně podaným vitaminem C, případně doplnit o vitamin D neo naordinovat procházky na sluníčku (bez roušky), a máme vyhráno! Ale to ne.... business je business, viďte pane Rýmulo?


A tak veškeré informace o této úspěšné léčbě byla technologickými giganty totalitně cenzurována, že by se nemusel stydět ani bolševik a to včetně twitterového účtu syna Donalda Trumpa, jehož účet byl dokonce smazán a dále v případě smazání příspěvku samotného prezidenta Spojených států Donalda Trumpa, který sdílel záznam z lékařské konference ve Washingtonu z 27.července, o které píši v úvodu článku.


Proč to ti technologičtí giganti vlastně dělají? Proč ta obludná cenzura? Proč má někdo zapotřebí vytvářet falešné výzkumy, využité pro mediální lynč, které se posléze vypaří ze světa jako pára nad hrncem? Proč mají média a úřady zapotřebí lynčovat každého, kdo nahlas promluví o funkční a ověřené léčebné metodě, která zachraňuje životy? Proč nám neustále vlády a media cpou vakcíny, jako jediný lék na Covid-19? Protože poskytnutím mediálního prostoru, zastáncům úspěšné léčby, by se ustrašená vypsychlá veřejnost, těch 75% zmanipulovaných TV zombií, které vás seřvou v metru za to že nemáte roušku, najednou dozvěděla, že vlastně žádné nebezpečí nehrozí, protože 100% účinní léčba dávno existuje a tudíž celá tahle ne-pandemie by okamžitě vzala za své. Farmaceutičtí giganti úzce spolupracující s médii a technologickými giganty, čekající na mega-příjmy z prodejů vakcín, by si ani nevrzli a vládní úředníci a politici zapletení do tohoto nechutného podvodu, by přišli o své úplatky, prebendy, ale hlavně semafory, o hračky typu stanné právo a možnost manipulovat s masami a likvidovat malé a střední podnikání, které tak moc konkuruje velkým korporacím a firmám politiků a jejich kamarádíčků, které jim tak moc leží v žaludku.


A proč by to proboha někdo dělal??? Tak si to jen spočítejte... jedna vakcína by prý podle Prymuly mela přijít na cca 9000 Kč ( 400 USD ) !!! A to se bavíme pouze o prvním očkování, kterých by zajisté bylo v řadě několik. Buď si to zaplatíte sami a nebo to zaplatí stát z vašich daní. Chápete to co je to za business??? To je největší kšeft všech dob v historii lidstva. Každý obyvatel EU a USA?? To je bez mála 800mil. obyvatel krát 400 USD?? To je 7,2 bilionu korun nebo chcete-li 320 miliard dolarů, jen ze Západních zemí a to se nebavíme o zbytku světa. To je 7x rozpočet ČR!!! Takže proč by to proboha někdo dělal, že? A to nepočítáme obrovské vedlejší příjmy big pharmy z léčby negativních následku vedlejších účinků vakcín, léčby samotné a prodeje zdravotnického materiálu rouškami počínaje až po desinfekční prostředky. Tyto příjmy mají posloužit financování Světovlády, protože trik s globálním oteplováním jsme jim již zkrátka prokoukli a Al Gore se i se svým hokejkovým grafem může jít leda tak klouzat.


Navíc, všichni by okamžitě prodělali. Jakmile by pandemie skončila, nemocnice a uplatní lékaři ve státech se soukromým zdravotnictvím by přišli o své tučné příjmy ze státu dotovaných prebend z Covidu, výrobci vakcín by to mohli komplet zabalit, média by přišli o tučné příjmy z prodeje reklam a prodeje PR magie farmaceutickým firmám, mnohé vlády by padly rovnou do klepet, včetně té Babišovy a potvrdila by se slova Donalda Trumpa, kterému by to nahrálo v nastávajících volbách, a to by tedy nešlo soudruzi! To by totiž byla úplně konečná! Takže základní motivace je jasná


A jaká je motivace skutečných loutkářů? Oni zkrátka chtějí vzít to svinstvo a naprat ho do zcela zdravých lidí, splnit cíle depopulační politiky, zlikvidovat ekonomiku, bídou a hladomorem zabít stamiliony lidí ve Třetím světě a z nastalého chaosu a bídy přijít s řešením jménem světovláda! To je ten pravý cíl. Sterilizovat populaci ve velkém, přepsat naše DNA aby se rodili jen poslušní tupí otroci zavislí na dalších lécích a vakcínách dodaných farmaceutickymi korporacemi, které budou finančně podporovat Nový světový řád.


Dámi a pánové, ocitli jsme se ve světové válce Deep state vs. Lidstvo kdy se pohrobci nacistů pokoušejí uspět tam, kde Hitler a další agenti britského trůnu selhali. Totální válka zkrátka nestačí k dosažení cílů krvežíznivých globlalistů. Jak řekl nedávno na zasedání CFR její čelní představitel. "Dříve bylo jednodušší milion lidí k něčemu přesvědčit než jich milion zabít. Dnes je tomu naopak". Nebo bych mohl citovat nacistu prince Philipa, vévody z Edinburgu: "V příštím životě bych se chtěl narodit jako virus, který zahubí 90% lidstva". Nebo bych měl připomenout text vytesaný do monumentálních kamenů zednářského luciferiánského Stonehenge v Georgii v USA, kde je jasně psáno, že počet obyvatel planety by měl být regulován na 500 mil lidi?


Úplně mi to připomíná 9/11, kdy firma Carlyle group, v té době vlastnící 90% amerických zbrojovek (ve vlastnictví rodiny bin Ladenů), řízená Bushem st. vydělávala denně 300 mil. USD, dílky válce vyhlášené Iráku synem prezidentem, zemí, která s 9/11 neměla vůbec nic společného, tak asi jako nemají vakcíny proti covidu s nic společného s lékařskou vědou, kdy na základě falešných obvinění Colina Powela, během zasedání RB OSN, že Irák vlastní zbraně hromadného ničení, byla zahájena kampaň 7 zemí do 5 let. Jak řekl Alex Jones, "Covid-19 je jak 11.září na stereoidech". Za vším ve výsledku hledej prachy. Dnes už víme, ze 9/11 byl podvod a stejně tak tomu bude i za 20 let po Covidu. Taky všichni budeme vzpomínat jak to s námi globalisti kouleli.... a ovce budou dál bečet něco o konspiracích? Jistě! Jen ale aby měl vůbec ještě kdo na co vzpomínat!


INFOWARS.CZ: VÍME TOHO O 9/11 DOST


Co když už nebude nikdo kdo by si to pamatoval? Co když se Gatesovi podaří splnit jeho vlhký sen o

redukování lidské populace pod 10%? Co když bude země ovládaní roboty a drony napojené na globální 5G síť, pomocí které se budou lidé na dálku vypínat a zabíjet jako nějací bioroboti na hraní? Co když už svobodný internet nebude dávno existovat tak jak ho známe a všechny záznamy prokazující spiknutí globalistů proti lidstvu bude dávno vymazáno nebo přepsáno jako v románu George Orwella 1984 a lidé podobni biorobotum, napůl stroje, s přepsanou DNA budou sloužit úzké skupině vyvolených lidi? Novodobých Římanů, pro které bude otročit zlomené lidstvo nebo to co z něj zbude, pod kuratelou robotické pěsti? Scifi blábol? Hmmmm... možná. Je to na nás přátelé, naše úroveň lhostejnosti píše skutečné dějiny. Po nás potopa nebo lepší zítřky pro naše děti a příští generace? Volba je jen na nás. Pokud jste četli tento článek, jste součástí odporu. Zapojte se i vy a zničme krtka jednou pro vždy!
2,397 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše