Machinace se statistikami COVID-19. Přijde pád Babišovy vlády? Boj za svobodu nebo smrt?

Aktualizace: 15. lis 2020Podle opravených nejnovějších statistik americké vládní agentury CDC zemřelo ze 161 000 lidí na nemoc způsobenou přímo Koronavirem "Covid-19" 9600 lidí. Je to zhruba 6% zemřelých osob pozitivních na Coronavirus. Ostatní úmrtí (151 400) nezpůsobil Coronavirus, nýbrž jiná, závažnější onemocnění, která se u zemřelých vyskytovala, a to v průměru 2,6 nemoci na osobu. Jak vidíte, tak CDC výsledky celou dobu fixlovala a dělo se to po celém světě, o fixlování v ČR jsme informovali již v dřívějších článcích a najdete tyto informace i na stránkách mainstreamu např. na iDnes.cz.


BREAKING NEWS: NA COVID-19 OFICIÁLNĚ V USA ZEMŘELO 9600 LIDÍ


Výsledky CDC se shodují se závěry patologů z Hamburku, kdy Hamburk jako jediná německá spolková země prováděla od počátku vypuknutí "pandemie" pitvy. Zde došli k závěru, že drtivá většina úmrtí je způsobená závaznými onemocněními, kdy Coronavirus byl u zemřelých diagnostikován, ale nebyl primární příčinou úmrtí. Tyto rizikové skupiny osob by podle hamburských lékařů zemřeli i v případě, že by se nakazili i jiným (například běžným chřipkovým) druhem viru.


Jen v USA mají vakcíny dle slov Billa Gatese vedlejším efektem zabít "pouze" 700.000 lidí, tj. o 200.000 lidí více, než bylo v USA údajně nakažených ještě před tím než to v CDC prasklo, ale z oficiálních čísel CDC dnes již víme, že nakažených je 1000x méně a když si odmyslíme fake PCR testy a fakt, že těch 9600 lidí stejně zemřelo spíše S Covidem a nikoliv NA Covid, tak možná až 10000x méně. Takže proč bychom se tím svinstvem měli nechat impregnovat?! Na základě již prokázané lži? Na základě vylhaných výsledků nefunkčních PCR testů, které označují i mango (to ovoce) za infikované?? Nebo na základě zfalšovaných diagnóz, motivovaných tučnými příspěvky ze strany ministerstev? Nebo na základě tvrzení "odborníků", kteří mají svoje zájmy tu u WHO, tu u výrobců vakcín, nebo okrádali nemocnice jako soudruh Prymula?


Jak ukončit Corona-fašismus u nás v ČR? Jana Peterková zpovídala Pavla Krejčího


Spojené národy již přiznávají, že chystají plán jak donutí k očkování všechny obyvatele planety. Velké hubení lidstva začalo!

Nemoc, která se tu rozmáhá není COVID-19, ale prachsprostý fašismus! Jsem rád, že nejsem sám kdo to tak vidí. Fašisté se znovu snaží dostat k moci a my jim v tom musíme zabránit! David Icke má zkrátka pravdu a mluví mi z duše. A kdo to nevidí je u mě slepý hlupák.

Demonstruje se všude. Milionové demonstrace v Berlíně přes bojkot masmédií se snažila zastavit vláda pomocí tanků, zatýkání... když vystoupil se svým projevem Kennedy, každý již tušil, že tímhle to jen tak neskončí a jak jsem nabádal k blokádě vlády tady u nás v ČR, v Německu se to již děje. Vláda neodstoupila na výzvu milionů shromážděných, tak nyní nastane blokáda, uvidíme jak to dopadne. Přes bojkot velkých médií se demonstruje i v Paříži, v Londýně, v Belgii, v USA se již covidfašismus pomalu hroutí, v ČR již vidíme první snahy o větší demonstrace, ale český lev se ne a ne probudit z letního spánku. Nechají si Češi, Moravané a Slezané opět nacpat na hubu hadr, nechají se napíchat tím Gatesovým svinstvem a nechají své děti zavřít do lágrů? Co jsme to za národ? Vyzývám všechny občany, aby se postavili této fašistické STéBácké vládě a donutili ji k demisi a to bez pomoci falešných proroků Milionů chlívek. Už není čas ztrácet čas!


PCR testy netestujú iba koronavírus, ale aj niečo oveľa zlovestnejšie


Doporučuji všem občanům ČR, aby vyhlásili občanskou neposlušnost vládě Andreje Babiše dle čl.23 Listiny základních práv a svobod. Roušku nenoste a vakcínu ani karanténu nepřijměte za žádných okolností a ke zmanipulovanému PCR testu nepřistupujte. Doporučuji také občanům, aby vyzývali k demisi současné vlády, demonstrovali a přidali se k blokádě vlády, kterou doufejme občanské iniciativy připraví v nejbližších dnech.


Čl. 23 Listiny základních práv a svobod


Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.


Svatováclavské Legie: Vyhlášení neposlušnosti občanské - Mudr. Jan Hnízdil


Připravte se, že na nás, dle plánů Rockefellerovy nadace, pokud to vše nezastavíme, vypustí hybrid SARS-COV-2/HIV. Ještě je čas to všechno zvrátit. Až vytáhnou tribrid SARS-COV-2/HIV/MERS tak už bude pozdě a budou opravdu umírat lidé. Pak už nás nespasí vůbec nic.


Již dnes delší dobu se setkáváme v mainstreamu s "varováními" před mutací viru, která na 100% přijde. Snaží se nás o tom přesvědčit i Maďar i Prymula. Všechno jsou to lži. Ano, v plánu je vypuštění nového viru, ale tyto "zlejší varianty" nevzniknou samovolně mutací, ale byli vytvořeny v laboratořích ve Wuchanu a v Marylandu.


Flegr: Koronavirus mutuje, teď přijdou zlejší varianty. Na podzim to může být malérOSN: hladomor zabije více lidí než COVID-19

1,718 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše