Masmédia vyhlásila Bidena prezidentem, který však volby nevyhrál, o vítezi rozhodne soud!

Aktualizace: 9. pro 2020


Masmédia zcela ignorují evidenci důkazů o volebních podvodech a vyhlašují Bidena vítězem


Došlo k naplnění varovných slov Alexe Jones, Donalda Trumpa a toho na co jsem opakovaně upozorňoval: na fakt, že se Deep State pokusí připravované prezidentské volby zmanipulovat. A tak se i stalo. Deep State se snaží dostat znovu do sedla a vyhodit z něj Donalda Trumpa, který šel NWO těžce po krku. Biden, na kterého díky hlouposti svého syna, který ztratil svůj laptop, existuje kompromitující materiál v podobě důkazů o brutálních a pedofilních aktivitách včetně nejodpornějších vražd se sexuálním podtextem, jak na Bidena staršího, tak na jeho syna a na další top demokratické kandidáty jako je Hillary Clinton.


New York Post: Trump says info found on Hunter Biden’s laptop is the ‘real deal’


"Notebook Huntera Bidena je katastrofou pro celou rodinu Bidenů, ale zejména pro jeho otce Joea. Nyní je prokázanou skutečností a nelze ji popřít, že všechny tyto informace jsou REAL DEAL,“ napsal prezident.


Jako bonus zorganizoval Donald Trump před volbami ve spolupráci s Národní gardou a FBI operaci s krycím názvem "Žihadlo", které se již brzy zabodne hluboko do srdce Deep State. V pondělí 9. listopadu se otevře soudní síň, kde bude podána stížnost na podvodné praktiky demokratické strany a jejich příznivců. Máme se na co těšit. Přinášíme exklusivní informace o tom, na co se můžeme těšit, v podobě interview s bývalým poradcem Bílého domu Dr. Stevem Pieczenickem, o kterém jsme informovali v článku:


INFOWARS.CZ: Nejcenzurovanější video všech dob o skutečném výsledku amerických voleb


Přátelé, jsme a budeme nyní svědky obrovské mediální masáže a sociální cenzuře. Rozjelo se nevídané mazání profilů a příspěvků na všech sociálních sítích. Padl i můj druhý dlouholetý facebookový účet, kde jsem vás o tom co se chystá nepřetržitě informoval. Týká se to zejména těch co se pokoušejí informovat o skutečném dění kolem covidu a Trumpa. Nevěřte absolutně tomu co vám teď servírují masmédia, je to jedna obrovská lež za druhou a sofistikovaná propaganda. NWO roztáčí mocná kola a hodlá umlčet veškerou kritiku a především pravdu. Ale ničeho se nebojte. Trump bude prezidentem, pandemiecká hysterie bude jednou pro vždy zahubena, zločinci budou zatčeni. Operace "Žihadlo" pod kuratelou Národní gardy, armády, FBI a dalších složek se dala do pohybu.


Výňatek z interview s ex-poradcem Bílého domu Dr. Stievem Pieczenikem


Bude to ale ještě chvíli trvat. Tohle je informační válka, která právě graduje do neuvěřitelných rozměrů. Deep state se nehodlá vzdát tak lehce abude bojovat do posledních sil a čekám, že brzy dojde i na zbraně. USA si momentálně prochází občanskou válkou, která se zatím pohybuje na politickém, právním a mediálním levelu, ale to se může kdykoliv rychle změnit. Každopádně, Trump to řekl jasně: Volby jsou daleko k určení vítěze, tím kdo určuje kdo bude prezident nejsou agentury a média, ale voliči. Ještě se budeme hodně divit.


INFOWARS.COM: Trump Says “Election Far From Over”, Biden “Honored & Humbled” After MSM Declares Him President-Elect

Tisková konference prezidenta Donalda Trumpa, která byla v polovině ukončena většinou masmédií

(celá verze)


Demokratické loutky Deep Statu se snaží přesvědčit veřejnost, že Joe Biden je skutečným vítězem volby aby na současné pozitivní euforii domnělého vítězství postavili nenávistnou kampaň, která bude odstartována ve chvíli, kdy státní americké úřady odmítnou uznat Joe Bidena a oznámí skutečné vítězství Donalda Trumpa. Sociální sítě mažou veškerá videa, články a informace a účty těch co informují o tom, co se skutečně děje a cenzoři fakt-control check center BigTecu nyní likvidují jakýkoliv odpor kladený na sociálních sítích.


Toto je válka. Nejen informační válka. Toto je pokus o převrat a o krádež voleb. A jelikož jde o ohrožení státu a principů na kterých byli Spojené státy vybudovány, administrativa se zcela staví za současného (a jediného) prezidenta, který již brzy v soudní síni odkryje karty naplno. My už víme co se bude v soudní síni projednávat a vy díky nám také. Stačí sledovat Infowars!


Jak jsem řekl dříve: pokud se Biden stane prezidentem, můžete očekávat, že nová demokratická administrativa pod čínským vedením započne těžký depopulační program zahrnující democidu pomocí vakcín proti Covid-19 a nově vypuštěných virů, podporu terorismu v konkurenční EU, k podpoře válečného úsilí Turecka na znovudobývání Evropy a další barevnou revoluci v Bělorusku, kterou by se mělo rozšířit nárazníkové válečné pásmo s Ruskem a v poziční válku, která promění evropský kontinent, zejména Střední a Východní Evropu na jedno velké bojiště. Věřím, že to se ale nestane, protože Donald Trump je chytřejší než Joe Biden a všichni demokraté. Nechme se překvapit! Ať si Voříšek říká co chce, ať si Ray Karanteng slzy utírá, volby stále nejsou u konce, jediným úřadujícím prezidentem USA je a zřejmě i nadále bude pouze Donald Trump.


Pokud se s požehnáním Satana stane Joe Biden prezidentem, můžete očekávat mnohem horší vražednou mašinérii, než kterou rozpoutal Barrack Obama. Operace "7 zemí do 5 let" bude jen procházkou růžovou zahradou, proti tomu jaká pekla rozpoutá "demokrat" Joe Biden. To vám garantuji.


Oficiální vyjádření prezidenta Donalda Trumpa k volbám

7,025 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše