mRNA vakcína jako nástroj na sterilizaci žen

Aktualizace: bře 29


Varování: tento článek je těžce cenzurován BigTec médii!


Šéf nejmocnější korporace a consorcia světa Klaus Schwab, který je hlásnou troubou globalistů, otevřeně prohlásil za pozornosti světových médií, že započali novou trans-humánní revoluci, a že lidé budou proměněni v nové biologické a technologické bytosti, a že se to stane ať chceme nebo nechceme.


„Great Reset“ (Velký restart) - Korona zavádí novou »normalitu«


Zatímco fašista Schwab vypráví nahlas celému světu tyto obludnosti a zveřejňuje svoje zločinecké plány jak hodlá naložit s lidstvem, šéf hlavní lékařské komise EU Wolfgang Wodarg, vyšel 1. prosince s varováním a se zprávou, kterou podepsali nejvyšší evropští vědečtí pracovníci a lékaři, že mRNA vakcíny jsou přímo určené ke sterilizaci žen. Jsou přímo navržené na likvidaci placenty a schopnosti žen dát život dítěti. Dále tato zpráva potvrzuje, že tyto vakcíny vás nijak neochrání před Covidem, a že ani nezabrání šíření viru SARS-COV-2.


Do všeho je zapojená WHO v rámci programu The WHO Task Force on Vaccines for Fertility Regulation is one of several Task Forces, consisting of international, multidisciplinary groups of scientists and clinicians collaborating in research on specific goals. Tato iniciativa vznikla již v roce 1972.


Na demonstraci Občanského hnutí v Brně jsem o tomto tématu hovořil.


Začátkem byl odpor proti rozpočtu Evropské Unie. Mohou Maďarsko a Polsko zmařit „Velký restart“?


Milé dámy, je mi smutnou povinností vám oznámit, že muži se za vás zřejmě jen tak nepostaví, a že v tomto boji zůstanete samotné. Nejodpornější na tom je, že to veřejně přiznávají i špičky EU a Farmaceutických firem i šéfové Světového ekonomického fóra, Rockefellerovy nadace, dokonce Henry Kissinger to přiznává ce svém reportu The Kissinger Report NSSM-200 Implications of Worldwide Population Growth for U.S. Security. To stejné je přiznáno v knize Esoscience - Population, Resources, Enviroment, kde se mluví o vyhubení 50% obyvatelstva pomocí vakcín.


Komisařka OSN pro lidská práva Michelle Bacheletová požaduje očkovat celou planetu


Vaši vládci si vakcínu píchnout nenechají! Proč asi??? Kvůli slezině? Checht! Oni sami ji nechtějí a nenechají se tím svinstvem očkovat. Komu to ještě nedochází sakra?! Babišovi nejde ani o to zdali to někomu píchnou nebo ne, jde už jen o nákup vakcín a o pohádkové provize.


https://cnn.iprima.cz/petricek-by-se-vakcinou-proti-covidu-ockovat-nechal-babis-s-brabcem-vahaji-kvuli-zdravi-14200


Jak říká Respekt: "Rychle to sdílejte, než to smažou!!!" A taky že smazali. Jak to vypadá, když takové informace chcete sdělit veřejnosti nebo minimálně vašim přátelům či lidem z vašeho okolí pomocí sociálních sítí? Viz níže. Děkujeme za sdílení a za přeposílání po messengeru!
Další související odkazy:


Bývalý ředitel výzkumu Pfizer o podvodu jménem Covid-19


Stvořitelé nacismu a komunismu stvořili globální pandemii


„Great reset“ (Velký restart) vnese do světa více politické korektnosti


2,280 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše