Podpořte INFOWARS.CZ


Pokud se vám líbil náš pořad nebo článek a máte pocit, že svobodná média by měla dojít podpory široké veřejnosti, staňte se i vy naším podporovatelem. I jednotlivý nárazový příspěvek nám může pomoci zlepšit podmínky pro realizaci vysílání! Vaší podpory si velice ceníme!


Infowars.cz je svobodné informační médium, které bylo vytvořeno jako protipól klasického žurnalistického mainstreamu. Pokud máme však vyhrát informační válku, potřebujeme ji z něčeho financovat. Každou korunu, kterou investujete do nás vám tisíckrát vrátíme v podobě veřejné diskuse na témata, která jsou tabu a která bychom všichni rádi viděli na stránkách novin a na obrazovkách. Podpořte naše úsilí v boji proti fake news, podpořte boj proti propagandě systému!Pokud chcete opravdu dlouhodobě podpořit naše vysílání, můžete nastavit měsíční platbu formou inkasa. I stokoruna měsíčně je pro nás opravdu jako požehnání. S provozem rádia je spojeno mnoho nákladů a čím více prostředků bude k dispozici, tím lepší servis, vám posluchačům můžeme nabídnout. Za vaši podporu předem děkujeme!


Pokud nás chcete mediálně podpořit, vložte naše loga s odkazem na adresy našich stránek. Skvěle nás také podpoříte tím když na své stránky či profily sociálních sítí pověsíte naši adresu ve znění " www.infowars.cz ". Podpořte naše články sdílením na soc.sítích. Za každé sdílení moc děkujeme!


174 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše