Pokud se Biden stane prezidentem, George Soros fakticky dobyde USA


Prostřednictvím fondů, personálních zastoupení a „kontrolorů faktů“: Dlouhá ruka George Sorose v americké politice získá pod Bidenem obrovskou moc. A nejen v USA, ale v podstatě v celém západním světě. Již nyní má své lidi na vlivných postech amerických vládních agentur a ministerstvech. A co je zásadní - jeho vliv na sociální sítě je enormní. Cenzura a ovlivňování voleb Sorosovo organizacemi ztratila veškeré mantinely. Lze s naprostou jistotou očekávat, že Sorosovo neziskové organizace významně posílí i v České republice, což může vést až k naprosté destrukci právního státu.


George Soros teprve nedávno jmenoval svého nástupce do čela Nadace otevřené společnosti (Open Society Foundation) působící také v České republice. Je stále jasnější, že George Soros použije své peníze na podporu iniciativ nepřátelských k občanům a jejich životům, pokud by se prezidentem stal Joe Biden. Dá se mluvit o klanu „Soros Biden“, argumentuje Luca Volontè na iFamNews. Nejprve George Soros věnoval 70 milionů $ na Bidenovu volební kampaň. V minulosti předtím Soros „investoval“ do Clintonových 22 milionů dolarů.


Několik osobností Demokratické a Bidenovy vlády je přímo napojených na George Sorose


Do tohoto „Soros-Bidenova klanu“ patří např. Sarah Crossová, bývalá ředitelka divize právního sponzorství Nadace otevřené společnosti (Open Society Foundation), odpovědná za hodnocení vládních agentur, a Michael Pan, zvláštní poradce výkonného výboru Nadace otevřené společnosti (Open Society Foundation), který bude odpovědný za diplomatické mise Spojených států při OSN. A zatímco v týmu je Diane Thompsonová, členka vedení ve vládní organizaci „Government Fellow of Open Society Foundations“, pracují další dva významní lidé pro skupiny, které od Sorosova impéria získaly značné finanční prostředky; Sharon Burkeová a Viv Graubard, jenž pracují pro Bidena na ministerstvu obrany. Oba jsou součástí Sorosovi „New America Think Tank“, které Nadace otevřené společnosti (Open Society Foundation) poskytla jen za poslední rok více než 1 milion dolarů.


Soros je také v kontaktu s Johnem Podestou, jehož skandální e-maily zachytil Trump během své volební kampaně proti Hillary Clintonové:


Šest zaměstnanců z „Centra pro americký pokrok“ (Center for American Progress) demokratického guru Johna Podesty, bývalého prezidenta volební kampaně Hillary Clintonové v roce 2016, jsou zodpovědní za Ministerstvo financí, Ministerstvo práce a vnitřních věcí, Radu národní bezpečnosti, úřad komisaře pro obchod (který jménem prezidenta republiky koná v otázkách mezinárodního obchodu) a FED (americkou centrální banku). Jen v roce 2018 darovaly Sorosovy nadace Podestově „Centru pro americký pokrok“ více než 1 milion dolarů. A dokonce i prezidentka „Centra pro americký pokrok“ (Center for American Progress) Neera Tandenová byla zvolena do Federálního úřadu pro rozpočet a správu, který spravuje miliardy dolarů ročně.


Bývalý šéf Nadace otevřené společnosti (Open Society Foundation), kterého nedávno nahradil Lord Malloch Brown, nyní pracuje pro Bidena, říká Volontè:


„Patrick Gaspard, bývalý politický poradce Baracka Obamy, rezignoval a nabídl své služby k dispozici Bidenovu kabinetu. Jeho hluboká znalost způsobu, jakým Sorosova síť funguje po celém světě, z něj činí strategickou výhodu.“


Soros má ale také vliv na giganty jako Facebook a Twitter: „prostřednictvím provizí za „kontrolu faktů“, které má pod kontrolou (Soros tak přímo ovlivňuje sociální sítě). Po lednových útocích na majitele Facebooku Marka Zuckerberga Soros požadoval a také nasadil 18 z 20 expertů-cenzorů, zejména pro oblast prezidentských voleb v USA. Soros již také vytvořil „přechodový tým“, „skupinu odborníků“, kteří zajišťují institucionální kontinuitu mezi novou a odcházející vládou ve Spojených státech amerických.“


Faktem zůstává: pokud Joe Biden vyhraje volby, George Soros dobyde USA.

2,372 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše