Velké hubení lidstva, genocida COVID-19 začala!

Aktualizace: 15. lis 2020Co je cílem globalistů? Sami nám to prozrazují nejen prostřednictvím svých studií a projektů, oni to tesají i do kamene jako tomu tak učinili v případě nechvalně známého kamenného monumentu Georgia Guidestones. Cílem je vyvraždit lidstvo a snížit populační křivku natolik aby na světě zůstalo jen 500mil. lidí, sluhů - otroků, kteří budou posluhovat pár vyvoleným rodinám.


Jeden z předních globalistů Zbygniew Brzezinki prohlásil (nejen) na zasedání CFR: "Dříve bylo jednodušší milion lidí k něčemu přesvědčit, než jich milion zabít, dnes je tomu naopak." Jinými slovy, dělali to už dříve a moc jim to vraždění nešlo, ale nebylo problém lidi nahnat do zákopů. Dnes jsou mnohem sofistikovanější způsoby, ale lidé už se nenechají jen tak lehce zmanipulovat a proto na to musí jít chytře.Bill Gates dokonce sestavil rovnici pro snížení CO2, jejímž výsledkem, pokud chceme snížit úspěšně levely CO2 v ovzduší, je likvidace co největšího počtu lidí. Je to však obludná lež, celé lidstvo neprodukuje ani zlomeček CO2, které každoročně produkuje příroda a globální oteplování navázané na údajnou spojitost s CO2 je jen obludný hoax globalistů, kteří potřebují skrze zdanění vzduchu (emisní povolenky), financovat světovládu. Bill Gates se tím, že páchá genocidu otevřeně netají, vždyť jeho institut Billa a Melindy sám nazývá Institutem pro depopulaci lidstva.Depopulace lidstva, tzv. Velké hubení, jak ho nazývají sami globalisté, půjde ruku v ruce s agendou Rockefellerova institutu. Samotné OSN přiznává, že např.hlady zemře více lidí než na COVID-19. Odhady mluví až o 120 milionu mrtvých. Jen pro zajímavost, druhá světová válka zahubila "jen" 80 milionů.


Princ Philip, vévoda z Edinburghu, manžel královny Alžběty, exnacista a obdivovatel Hitlera a projektu Třetí říše prohlásil přibližně toto: "Až zemřu, chtěl bych se v příštím životě narodit jako virus, který vyřeší přelidnění."


A víte co říká Děda Mládek? "Přelidnění je blbost! Kdybychom všechny lidi na světě postavili vedle sebe a každému dali metr místa, nezaplnili bychom ani Středočeský kraj." Lidová moudrost Dědy Mládka má pravdu.

Brzezinski také prohlásil: "Největším nebezpečím globalizace je globální probuzení lidstva."


Depopulace je obludná ideologie globalistů, kteří využívají smrt ostatních k vlastnímu obohacení a udržování hegemonie nad světem. 1% globalistů vlastní 99% světových financí a je jim to stále málo. A my jsme ty ovce co jim žerou ty vakcíny a Arabská jara, terorismus a války, ale lidstvo se probouzí pane Brzezinski a vy už s tím nic neuděláte... museli byste nás leda všechny zabít!

Víte jaká je statisticky vzato příčina nepřirozeného úmrtí č.1? Smrt rukou státu. Když vás stát zabije. Říká se tomu odborně Democida. A tu se rozhodli na nás páchat pomocí SARS-COV-2. Více vám vysvětlí Alex Jones ve svém dokumentárním pořadu:O agendě COVID-19 víme již dlouho, již před deseti lety Alex Jones toto téma načal v seriálu Konspirační teorie bývalého guvernéra a hollywoodského herce Jesse Ventury.5,691 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše