Volební podvod v USA - Výbušné video z Georgie - Kufry plné volebních hlasovacích lístkůTrumpův tým ve středu 03. prosince představil možná nejskandálnější důkazy o volebních podvodech v amerických prezidentských volbách: Video z počítacího střediska „State Farm Arena“ v Atlantě ukazuje, jak zaměstnanci po uzavření sčítacího centra vytahují kufry plné hlasovacích lístků zpod stolu.

Večer z 3. na 4. listopadu byli všichni volební pozorovatelé, tisk a údajně všichni zaměstnanci ve 22:25 hodin požádáni, aby opustili „State Farm Arena“ kvůli údajnému prasknutí vodovodu. Neexistují žádné důkazy o takové prasklé trubce, např. instalační objednávky, faktury a nebo jiné záznamy.


3. prosince mluvčí Trumpovy kampaně Jacki Picková ukázala na slyšení před georgijským kongresem několik záběrů z bezpečnostních kamer ze „State Farm Arena“, které dokumentují, jak několik zaměstnanců zůstává v pozadí, aniž by museli řešit domnělý problém s „prasklou trubkou“. Přibližně kolem 23:00 hodiny potom nadále pokračují ve sčítání hlasovacích lístků.


V den voleb v 8:22 hodin umístila jedna zaměstnankyně černý stůl do středu místnosti. Byla to stejná žena, která večer všechny požádala, aby budovu vyklidili, řekla Picková. Picková nemohla posoudit, zda to bylo kvůli prasklé trubce, nebo ne. Všichni volební pozorovatelé a tisk opustili místnost kolem 23:00. V místnosti zůstalo 5 zaměstnanců, čtyři ženy a muž v červené košili.


Video pak ukazuje, jak jsou ve 23:02 hodin vytáhnuty zpod stolu čtyři kufry plné hlasovacích lístků a a následně přesunuty k počítacím stolům. Zaměstnanci pak z kufrů vytáhnou hromady lístků a začnou je počítat. Trvalo to asi do 00:50 hodin ráno 4. prosince, kdy zaměstnanci opustili hlasovací centrum.


1,782 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše