Zvítězí Trump po vzoru U.S.Granta nebo se dočkáme hlasování Kongresu?

Aktualizace: 19. pro 2020Neustále se mě ptáte na Trumpa. Dotazů je tolik, že jsem se rozhodl sepsat podrobnou zprávu o současné situaci v prezidentských volbách v USA. Zpětně když si vezmu co jsem vám sdělil nedávno, když mě vyzpovídávala Pavla Marková, tak jsme zase o krok dál, a už jsme zase o něco moudřejší. Nejvyšší soud se nakonec odmítl z "technických důvodů" zaobírat Trumpovou stížností na volby a k soudu nedošlo. Čili, přestaňte si prosím překládat to tak, jak to podává CNN, že Trump prohrál nějaké soudy. Ne, nic neprohrál. Žádný ze soudců neměl "koule" se přiklonit na stranu Trumpa a otevřít jednání. Ale proč? Motivaci hledejme jinde. Zaprvé Biden pohrozil po vzoru Roosevelta soudcům Nejvyššího soudu aby neotevírali případ, jinak se zasadí o rozšíření sboru soudců, což by znamenalo nejen snížení jejich platů, ale také snížení vlivu a moci. Navíc soudcům je zřejmě jasné, že Trump to vyhraje díky Electoral College, a že tedy soudní stání není vůbec potřeba zapojovat do procesu.


Ze strany Trumpa to může být částečně i divadlo, aby zviditelnil důkazy o podvodech samotným podáním žalob. Vždyť státní zástupci 18 států se za Trumpa postavilo v Texasu a nic! Žádný soud nezasedl. No nic, Trump jim to po volbách spočítá. Nejspíš se asi rozhodne podboně jako v r.1867, kdy Tilden bojoval s Grantem a rozhodli nakonec volitelé a to pár dní před inaugurací, kdy všichni otevřeně mluvili o vítězství Tildena a nakonec se Grant stal prezidentem a postoupil tak do 2. volebního období tzv. "o prsa" pár dní před inaugurací. Zajímavé je, že Trump nechává obklíčit Washington D.C. tak jako kdysi Grant.


Tilden tenkrát dokonce vyzval své znepokojené stoupence, z nichž mnozí věřili, že se republikáni pokoušejí ukrást volby, aby zůstali klidní a upustili od násilí. Obě strany se obávaly možnosti, že spor o volby povede k ozbrojenému konfliktu; Tilden hovořil o jmenování generála George B. McClellana za svého vojenského asistenta, zatímco prezident Grant nařídil armádě a námořním jednotkám posílit Washington. To samé se děje dnes. Jmenování generála Flynna, vyklízení Washingtonu D.C. a povolání armády k největšímu vojenskému cvičení v dějinách USA, to značí o tom, že chytrý lišák Trump hledá inspiraci u Granta, zatímco Bidet u Roosevelta. Rooseveltovi to vyšlo, ale ten šel přes Nejvyšší soud, jenže Grant si to pojistil u volitelů, podobně jako se to stalo u Kennedyho v r. 1960 na Hawai.


https://en.wikipedia.org/wiki/Ulysses_S._Grant#Election_of_1876


Dle mých informací se náhradní GOP volitelé z "Battle ground" států rozhodují pro Trumpa. Bitva ještě není dobojována, jasno bude stejně nejdříve až 6. ledna. Snad se dočkáme toho, že ve středu, 20. ledna, vystoupá na schody Capitol Hillu Donald Trump a nikoliv ten podvodník, komunista a pedofil Biden. Stále věřím, že pravda a rozum zvítězí, a že Deep state už si ve Státech polívčičku neohřeje. Držme palce. Odpověď na rok 2020 je rok 1960. Precedent z Kennedyho případu na Hawai bude zřejmě rozhodným článkem pro GAME CHANGE. Případ Thomase Jeffersona z r. 1800 to jako na bonus stvrzuje. Případ Samuela J. Tildena z r. 1876 kopíruje přesně Bidenův případ, kdy o Ohio, které mělo rozhodnout volby, bojoval do poslední chvíle, kdy jen pár dní před 20. lednem vybrali volitelé nakonec U.S.Granta. Už vím jaký drink si dám na zdraví až Trump vystoupí na Capitol Hill. Mojí oblíbenou Grant´s whiskey :) Sice to byl jiný Grant, ale to už není tak podstatené.


https://en.wikipedia.org/wiki/Ulysses_S._Grant... https://en.wikipedia.org/wiki/Samuel_J._TildenPředseda Electoral College sice ohlásil, že Biden zatím vítězí s rekordními 306 hlasy, ale vyhlásil tak po prvním předběžném hlasování. To není závěr, pouze předběžné hlasování. NeverTrumper Mitch McConnell, šéf Senátu, vyzval všechny ostatní senátory na základě informace o předběžném sečtení hlasů, že tím to hasne, že máme ve volbě díky volitelům jasno, a vyzval ostatní republikánské senátory aby dále nebojovali a už to nechali být. Média to vzala jako výsledek, no a pak jak se ty lži dostávají do ČT, na Novu a CNN? Jednoduše. Protože ve zpravodajstvích jednotlivých stanic vůbec nevědí co se v té Americe děje, ví to v ČR jen málokdo. A tak se slepě papouškují informace z amerických médií, která lžou pro Bideta.


Takže, opět ujišťuji; o ničem není rozhodnuto, protože někteří volitelé to tak nenechají a již krátce po vyhlášení "vítěze" komisí, podali mnozí volitelé z "Battle ground" států námitky a jsou rozhodnuti to otočit v Trumpův prospěch. Teď to mají v rukou volitelé, a dle vyjádření jednoho z nich: "...do 20. ledna máme dostatek času a pokud se potvrdí ty podvody ve sporných státech, a bude se muset Electoral College rozhodnout pro Trumpa na základě nařízení Senátu, bude se tak muset stát." Takže v Senátu a v Kongresu se nakonec nejspíš tak či tak rozhodne. Budou probíhat slyšení a Kongres bude muset rozhodnout, zdali volitelé ze sporných států budou volit pro Bideta, nebo pro Trumpa, nebo se zdrží hlasování.Ústava spojených států také počítá s dalšími scénáři, pro případ, že by ani Kongres nedošel správnému výsledku a bylo to stále sporné. V takovém případě bude rozhodovat nejspíš viceprezident a pokud se tak stane, pochybuji, že by Pence vybral Bideta, takže si myslím, že je v nejvyšším zájmu demokratů, aby se to nedostalo výš a celý boj se tak dle mého úsudku definitivně rozhodne na půdě Kongresu 6. ledna na Tři krále.Nacházíme se nyní tedy v 5. a 6. bodu scénáři voleb, který tak skvěle vysvětlil veřejnosti Michal Svatoš ve svém 675 dílu. Vše se děje jak Svatoš popisoval. Podle scénáře z r.1876, dle případu Grant vs.Tilden, vstoupíme nejspíš do 7. fáze (v čase 4:06), podle kterého se sejde Kongres a rozhodne na základě jednání obou komor 6. ledna. Nakonec se totiž může stát, že viceprezident Pence na základě toho, že po přezkoumání Electoral College nezíská nakonec ani jeden kandidát 270 hlasů, nebo, že volba bude v rozporu s nařízením soudů, což se v dějinách USA zatím nestalo, ačkoliv na to ústava a americké právo pamatuje. A tak se stane, že o vítězi bude muset rozhodnout Kongres hlasováním. Pokud se tak stane, a jelikož mají republikáni většinu v Kongresu, dle rozdělení kongresmenů po jednotlivých státech, tipuji, že zvítězí Trump. Bude to 28 pro Trumpa, 20 pro Bideta a 3 státy bez většiny. Selskou logikou a lidovým výpočtem, bychom měli dojít k závěru, že zvítězí Trump. Pokud by se to nestihlo do 20. ledna, hrozilo by, že by se prezidentkou stala Nancy Pelosi, což nechce snad nikdo na světě, ani Biden :D Takže zapomeňte na pohádky z České televize, CNN a TV NOHA, že byl bidet zvolen prezidentem!Dále na závěr krapet spekulací. Jde zatím o massmédii nepotvrzené zprávy. Podle některých spekulací, prý generál Flynn rozpoutal největší armádní "cvičení" v dějinách USA a operuje se prý i na půdě Evropské unie, Guantanáma a Flynn prý spěšně navštívil I Haag.


https://www.arfa.cz/ve-stinu-koronaviru-usa-presouva-do-evropy-obrovske-mnozstvi-vojaku-letadel-a-tanku-jsme-na-pokraji-valky-rika-expert-usa-dosud-nikdy-neobsadila-evropu-tak-silnou-armadou-jako-ted/?fbclid=IwAR35X4Q26k2ItmdRnYCCHl2gn3-U7W_M8QJ-dylS3650Bc55TH8TrYg9IJ4#.X9wASVX0mM_


Nevím co je na tom pravdy, ale docela by to odpovídalo tvrzení dlouholetého poradce Bílého domu a pro-Trump whistle-blowera, mluvícího o operaci "Žihadlo", který nám před pár dny nám vše prozradil v show Alexe Jonese. Budu citovat znovu Steve Pieczenika:


"Novým ministrem obrany bude prý s nejvyšší pravděpodobností Michael Flynn. Sidney Powel se stane nejspíš Generální prokurátorkou. Jednou z jejich prvních akcí budou hromadné zatykače. Guantanamo bude rozšířeno o nový trakt v Kubánských horách. Flynn oddělí striktně tajné služby a státní agentury od Pentagonu, armády a obrany. Agenti sítě Deep state budou zatčeni, souzeni a odsouzeni ve zrychleném vojenském řízení za vlastizradu spojenou se spoluprácí s Čínou na komunistickém převratu, další budou zatčeni za organizaci, pomoc a realizaci volebních podvodů a zbytek bude zatčen na základě důkazů o zapojení do aféry s obchodem s dětským masem a za pedofilní a brutální pedofilní praktiky. Operace "Sting", která nyní probíhá, se dotkne i osob které nejsou občany USA, zahraniční osoby, které se podílely na Pizza gate, přípravě puče a především na akci Covid-19 a výrobě smrtonosných mRNA vakcínách. Padnou velká jména jako Joe Biden, Hillary Clinton, Hunter Biden, George Soros, Bill Gates, Klaus Schwab a nejspíš i Barrack Obama. Pak bude ukončen celý kolotoč jménem Covid-19, zrušeny roušky, ale až proběhne show s volbami."


INFOWARS.CZ: STOP THE STEAL, DRAIN THE GWAMP!


Q

1,688 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše